Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Layn canım sıkılıyodu, az takılayım dedim. Olmadı ki şimdi bu, toriko okumayanlar sazan gibi atlasın istedim. Neyse eğlencem kaçtı ben uyuyom, geç oldu. Sabah kesin olan spoilerları atarım. :D
Bilsem bozmazdım valla ben yabancı sitelerde falan paylaşıldı sandım. Bu arada toriko okumuyom :) sadece ortak bölümü okumuştum.

cp0 sabo burgess ve dofa dalabilir komple dof ve burgess kolay lokma şuan cp0 için saboyu bilmiyorum. Dof daya yedikten sonra ya fuji tarafından tutuklanacak yada bildiklerini anlatmasın diye cp0 tarafından infaz edilecek.

cp0 sabo burgess ve dofa dalabilir komple dof ve burgess kolay lokma şuan cp0 için saboyu bilmiyorum. Dof daya yedikten sonra ya fuji tarafından tutuklanacak yada bildiklerini anlatmasın diye cp0 tarafından infaz edilecek.
Doflamingo hükümetin kendisini öldürmek isteyeceğini bilecek kadar zeki, kuma olayında kendi bizzat işin içinde ve tanığıydı, bu yüzden önlemini almıştır. Eğer öldürülürse elindeki kozu kullanılacak şekilde ayarı vermiştir. Bilgi, silah v.b. herneyse işte o koz...Bu sebep ile CP0'dan böyle bir girişim beklemiyorum.

Doflamingo hükümetin kendisini öldürmek isteyeceğini bilecek kadar zeki, kuma olayında kendi bizzat işin içinde ve tanığıydı, bu yüzden önlemini almıştır. Eğer öldürülürse elindeki kozu kullanılacak şekilde ayarı vermiştir. Bilgi, silah v.b. herneyse işte o koz...Bu sebep ile CP0'dan böyle bir girişim beklemiyorum.
Daha da önemlisi acaba o kozu bu arc'ta öğrenebilecek miyiz?

Bu Sabo da bildiğin bi psikoluk var :D
Nasıl bakış atmış öyle ve bu iki etti, koramiralin maskeyi parçalerkende buna benzer alayınızı öperim bakışı vardı suratında.
Çocukken normaldi bu sarı kafa hatta içlerinde en normali buydu ama Ace olayı fena canını yakmış beter olsun.

@Riful
Çok büyük ihtimalle haklısındır. Ama koka sana ek bi savunma veya saldırı gücü verdiği için b. hakin olsa yaparsından ziyade belli bi sınırı aşan b. haki kullanıcıları yapar bu kokayı. Ama çok büyük potansiyel b. haki varsa kokada az çok yanında gelir.
Zaten koka mangaka sıvası. Daha göze hoş ve cool olsun diye ve de ahanda şunda haki var beyler onun olayı. Ve cidden Chopi küçültmüyorum şimdi nolmuş Bu Burgess diyecekler ama karşısındaki Sabo yahu.

Yine Dragon Claw yapmış elini Bu Sabo çok iyi ya araya Burgess vs Sabo sokması iyi oldu aslında kızmıştım geçen hafta uzatmasına daha ama güzel şekilde uzatıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık