Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haahha. ya bu forum cidden güzelde. nasıl bir özgüven o arkadaş herkes illa 'benim bildiğim doğru' modunda. Forum amacı bu değil mi tartışarak doğruyu arıyoruz işte. herkese tamam doğru diyorsun dersek forumun amacını baltalamış oluruz. Herkesin dediğine herkes eyw derse herkesin burda işi ne zaten :) herkesin düşüncesine hiçkimse karışamaz !:) küçük düşürecem derken küçük düşüyorsunuz arkadaş geniş düşünün biraz tartışıyoruz altı üstü.
Bana demiyorsun de mi bunu :( Kalbimi kırarsın o kadar manga buldum geldim :S

Bana demiyorsun de mi bunu :( Kalbimi kırarsın o kadar manga buldum geldim :S
yok hacı senle güzel güzel tartışıyoruz. araya giren salata ya bu. Da bu son gosterdiğin sayfada hatırladığım kadarıyla franky luffynın caesarı yakalamasına sasırıyordu. demek haki bu falan diye. bir logiayı yakalayabılmıstı yanı. ingilizcem derdimi anlatacak kadar bile yok :)

Bu konuda sana katılmıyorum.

Seni yordu, bu da beni üzdü. :(
Bak gösterdiklerin de işe yaramadı. :S
Hacılar ben en iyisi diretmiyim kimseyi de üzmiyim. gelecek bölüm muhtelemen sabo vs burgessi izlicez varsa zaten en azindan dokunur saboya. Kaldıki ben yok demiyorum sadece göremedim diyorum. Adam yonkou tayfası bikaç numarası illaki vardır. Çıksında yeni bölüm görücez zaten

Hacılar ben en iyisi diretmiyim kimseyi de üzmiyim. gelecek bölüm muhtelemen sabo vs burgessi izlicez varsa zaten en azindan dokunur saboya. Kaldıki ben yok demiyorum sadece göremedim diyorum. Adam yonkou tayfası bikaç numarası illaki vardır. Çıksında yeni bölüm görücez zaten
Biz gördük. Göremediysen elden bişi gelmez. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık