Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben müdahale etmemesinden ziyade kafesi yıkmamasına laf ediyorum.Tamam direk dof dalarsa sorun çıkar luffy nin indirmesi daha iyi ama kafesi yıksın siviller kurtulsun kafesi yıkmamasınıda dof meyve özelliğine bağlıyorum dof düşmeden kafes yıkılmıyor gibime geliyor.
Ben de bunu savundum zaten kafes çıktığından beri. Diğer ihtimalleri belirtsem de bana mantıklı gelen Doffy devre dışı kalmadan kafesi ortadan kaldırmak mümkün olmamasıdır. Doğal olarak Issho Doffy'ye dokunmama yolunu seçiyor.

Fujitora kafesi yıkabilecek güçtedir, keza Sabo, Burgess ve Luffy de. Buradaki mesele Fujitora'nın Doffy'ye dokunamıyor oluşu. Doffy şu anda WG'nin tarafında korsanlarla savaşan biri. Tabi kılıfını uydurup yense kimse bişi diyemez.
Buradaki sözünden dolayı yazdım bence fuji şeytan meyvesinin özelliğinden dolayı kafesi dofu indirmeden yıkamıyor.

Sözüm ona Luffy'i amiral alabilcek seviyede görenlere söyledim. Benim gözümde Luffy Dof'a yenildi çünkü boş bir adada kafa kafaya kapışsalardı Luffy şuan çoktan tahtalı köyü boylamıştı. Üstelik Dof 2 vs 1 attı . Law'ın üstüne Luffy'i tatlı niyetine yedi resmen. Biraz realist olun arkadaşlar Luffy hala ezik.
Dof 2ye 1 vsyi nerde attı bilmiyom yada aynı mangayı okumuyoruz. Law ile dof teke tek mi kapıştı ? yada dofa luffy ve law daima Birlikte mi saldırdı? Luffynin 2y öncesi ve şimdiki kıyaslarsak muazzam bir gelişme var. Luffy Dofu handikapı olmadan yense herkes yuh derdi zaten bunun neresi eziklik? luffy önüne çıkan herkesle savaşsın ama bölüm bossu savaşmasın yaralanmasın öyle bir dünya yok bence.Doffy kimle savaştı sadece Law oda işin içinde Trebolda var büyük ihtimal.Şuana kadar adada denizciler,korsanlar,bigmam daima köstek olundu bu savaşa elini biraz vicdanına koy bence.Teke tek vs atsalardı bile çoktan tahtalı köyü boylamazdı.Evet Doftan güçlü olmayabilir ama Dofu alamayacak kadar da güçsüz değil. Ki Dof isshoya kafa tutan bir insan.Elini vicdanına koy da yaz.

Alpamis

İssho

Çok realist bir şekilde konuşmuşsun. Hani Dof Luffy'İ tatlı niyetine yedi ama. Adamın yediği dayağın şokundan dolayı. Luffy'i yana yana arıyor. Hani nasıl bir tatlıysa doyamamış. Bu arada 2-1 vs olmadı hiç. 2-1 Dof ve Trebol Law'a yaptılar. Bunu Dof'un kendisi söylüyor. Bu arada Dof'un durumunun da pek iyi olmadığını son bölümde ki sendeleyerek yürümesinden de anlaşılıyor.

Roronoa Zoro

Trembol'u nimetten sayanlar halen var mı? Dressora vs. Dof'a döndü dövüş. Halen inkar ediyorsunuz...

Sözüm ona Luffy'i amiral alabilcek seviyede görenlere söyledim. Benim gözümde Luffy Dof'a yenildi çünkü boş bir adada kafa kafaya kapışsalardı Luffy şuan çoktan tahtalı köyü boylamıştı. Üstelik Dof 2 vs 1 attı . Law'ın üstüne Luffy'i tatlı niyetine yedi resmen. Biraz realist olun arkadaşlar Luffy hala ezik.
Kesinlikle katiliyorum luffy hala ezik ama bir husus varki mihawk notunu vermisti luffynin. Denizlerdeki en tehlikeli guc luffy de diye. Adam herkesi muttefigi haline getirebiliyor. Yalniz bu ezikligine alismamiz lazim yonkoulari muttefikleriyle birlikte alicak (teach haric ¦ intikam meselesi). Sonra o muttefikleri toplayip denizcilerle savasacak duman edecek sonrada kk olacak. Manganin anafikir bu zaten

Alpamis

Trembol'u nimetten sayanlar halen var mı? Dressora vs. Dof'a döndü dövüş. Halen inkar ediyorsunuz...
Trebol'ün sayesinde bahsedilen % 50'Lilik zararı yiyor Law öyle deme. Enjeksiyon saldırısının 5 katı şeklinde hemde. Kardeşim bunu Dof'un kendisi söylüyor. Beni yeneceğini düşünmek bir kenara Trebolle birlikte beni yenmeyi düşünmüşsün diyor. Burdan anlaşılan gösterilmeyen dakikalarda ikisiyle de çarpışıyormuş. Trebol zarar vermiş midir bilemiyorum.

Ama Usopp'un bile Luffy için yaptığı konuşmayı torpil olarak görenler var bu forumda. Sözüm onlara Trebol gibi yapışkan olan bir adamın oynacağı kritik durumları düşün.

Roronoa Zoro

Trebol'ün sayesinde bahsedilen % 50'Lilik zararı yiyor Law öyle deme. Enjeksiyon saldırısının 5 katı şeklinde hemde. Kardeşim bunu Dof'un kendisi söylüyor. Beni yeneceğini düşünmek bir kenara Trebolle birlikte beni yenmeyi düşünmüşsün diyor. Burdan anlaşılan gösterilmeyen dakikalarda ikisiyle de çarpışıyormuş. Trebol zarar vermiş midir bilemiyorum.

Ama Usopp'un bile Luffy için yaptığı konuşmayı torpil olarak görenler var bu forumda. Sözüm onlara Trebol gibi yapışkan olan bir adamın oynacağı kritik durumları düşün.
Biraz daha etkili olsaydı katılırdım fakat Trembol konu mankeni gibi dikildi. Luffy ve Law ikili kombinasyonla çok güzel saldırdılar.

Edit: Daha fazla konu dışına çıkmayalım. Yoksa Zag bizim yorumları da siler. Bu arctan iyice sıkıldım, şu arc bitsin de ne olursa olsun :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık