Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ondan önce bir kere daha dövmüştü diye hatırlıyodum. Neyse, öldürdüden kastım onu o halde bırakmayı öldürmek olarak saydım.
Ölümün tabu olduğu bir seride bu kadar kolay kullanma öldürmek falan. :S
Vergo Smoker'ı bilen biri ama karşı karşıya gelmemişlerdir. Nasıl dövüştüğü biliyor ki zaten sen normalde böyle dövüşmezsin diyor.
Law zaten habire kötek yiyormuş Vergo'dan.

Cedric

Bleachte quincyler etrafındaki ruh parçacıklarını toplayabiliyorlardı. Naruto da ise sennin mode gibi bir durum var, acaba ileri de haki de bu tarz şeyler çıkacak mı ? Şahsen ben bekliyorum. Tabi yumruk tokuşturarak haki transferi gibi bir şey çıkmasın da. :gamyon:

Zoro'nun kafesi kesip kesemiyecegi belli deil.Gördügünüz üzere kafes cok ama cok büyük onu kesmeye çalışsa saatler sürer o yüzden durdurmaya çalışıyordur.

Roronoa Zoro

O zaman niye sadece burada çizilmiş bu efekt? Neden jutte, bambu veya diğer şeylerde mesela kolda bacakta koka yapınca olmamış. Eminimki şunu vergo yapsaydı, adamda ne haki var bambudan taşıyor derdiniz. Foruma yeni üye oldum ama 1 kaç aydır takip ediyorum. Forumda zoro bir şey yaptığında küçümseniyor. Vergo full beden yapıp lawdan tek yiyince law süper diyenler, zoro pikayı tekleyince full beden çok da bişey değil dediler. Aynı mantık işte. Adamın hakisi kılıcına sığmıyor taşıyor. Kılıcın alabileceğinden fazla haki yolluyor adam ve bunu istediği gibi ayarlayabiliyor. Ama bunu yapan zoro olduğu için, yok hakisini kontrol edemiyor, yok efektir falan oluyor. Komik şeyler bunlar. Bazen istikrarlı olmak lazım. Bazı karakterlerin hakkı verilmeli. Ben açıkçası hakisinin taşacağını beklemiyordum sürpriz oldu. Hakkını da veriyorum. Daha önce çok yermiştim zoroyu arkadaşlarla konuşurken ama utandırdı beni bu bölümde. O yüzden bu konuda savunma ihtiyacı duyuyorum.Bence haklıyım da.
Tamam kardeşim bu Zoro'ya özgü bir şey. Zoro sonuçta seride über bir karakter, istese şuan kafesi de parçalar, önüne gelene tek atar, bir slaşla gezegen falan parçalar ama kaptanına saygı duyduğu için bunları yapmıyor.

Bölüme baktıkça Sabo ' nun karaktersiz olduğunu öğrendikçe daha çok gıcık kapıyorum. Kin tutmuyormuş , zaten ayak yapıyor Luffy ne zaman yardıma muhtaçsa orada olacağım diyor . Lan meyve olmasa adada işleri olmazsa gelecekti sanki adaya , Luffy kaç kere ölümden döndü neredeydin diye sorarlar adama , onu bırak kardeşim dediğin adamlar senin yaşadığını bilmiyordu. Asce koluna boşuna dövme yaptırmış, adam öğrenemeden öldü.

Bir Doffy reise bak birde bu karaktersiz Sabo ' ya.

Bleachte quincyler etrafındaki ruh parçacıklarını toplayabiliyorlardı. Naruto da ise sennin mode gibi bir durum var, acaba ileri de haki de bu tarz şeyler çıkacak mı ? Şahsen ben bekliyorum. Tabi yumruk tokuşturarak haki transferi gibi bir şey çıkmasın da. :gamyon:
Öyle deme sonra çalıntı filan oluyor ://

Cedric

Öyle deme sonra çalıntı filan oluyor ://
Ama ciddi ciddi ben bekliyorum. Ve de bir kaç bir şey daha ekliyeyim. Mesela kairosaki df kullanıcıları baygın hala getiriyor. BB'nin meyve df kullanıcılarını çekiyor. Haki de ustalaşmış olanlar, belki karşılarındakinin hakilerini de kendilerine ekleyebilirler. Karşılarında olanların hakilerini de kullanabiliyorlardır diye bir düşünce aklımdan geçmiyor değil. Haki ile sezgilerini çalıştırabiliyorsansa, etrafında ne var ne yok anlayabiliyorsansa neden olmasın diye geliyor bana.

Sonuçta eşyalara da aktarıyorlar. Çıkarsa şaşırmam ama çıkmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık