Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman niye sadece burada çizilmiş bu efekt? Neden jutte, bambu veya diğer şeylerde mesela kolda bacakta koka yapınca olmamış. Eminimki şunu vergo yapsaydı, adamda ne haki var bambudan taşıyor derdiniz. Foruma yeni üye oldum ama 1 kaç aydır takip ediyorum. Forumda zoro bir şey yaptığında küçümseniyor. Vergo full beden yapıp lawdan tek yiyince law süper diyenler, zoro pikayı tekleyince full beden çok da bişey değil dediler. Aynı mantık işte. Adamın hakisi kılıcına sığmıyor taşıyor. Kılıcın alabileceğinden fazla haki yolluyor adam ve bunu istediği gibi ayarlayabiliyor. Ama bunu yapan zoro olduğu için, yok hakisini kontrol edemiyor, yok efektir falan oluyor. Komik şeyler bunlar. Bazen istikrarlı olmak lazım. Bazı karakterlerin hakkı verilmeli. Ben açıkçası hakisinin taşacağını beklemiyordum sürpriz oldu. Hakkını da veriyorum. Daha önce çok yermiştim zoroyu arkadaşlarla konuşurken ama utandırdı beni bu bölümde. O yüzden bu konuda savunma ihtiyacı duyuyorum.Bence haklıyım da.
Direkt Zoro düşmanlarını karşına almasaydın keşke. Sonra yapışır üstüne çıkmaz. :/

Zoro bu bölüm işe yarar çok büyük birşey yaptı da ben mi kaçırdım ? Haki kılıçta taşmışta ,bir Zoro yapmış felan . Şu tür konuşanlara ne desem bilemiyorum. Taşsın taşmasın zaten yalnız o kullanmayacak nedir bu Zoro övme ya da yerme anlamadım gitti. Ne yapsa ilah ediyorlar adamı :D Orada hakisi ondan üstün kaç adam var halbuki :D

O zaman niye sadece burada çizilmiş bu efekt? Neden jutte, bambu veya diğer şeylerde mesela kolda bacakta koka yapınca olmamış. Eminimki şunu vergo yapsaydı, adamda ne haki var bambudan taşıyor derdiniz. Foruma yeni üye oldum ama 1 kaç aydır takip ediyorum. Forumda zoro bir şey yaptığında küçümseniyor. Vergo full beden yapıp lawdan tek yiyince law süper diyenler, zoro pikayı tekleyince full beden çok da bişey değil dediler. Aynı mantık işte. Adamın hakisi kılıcına sığmıyor taşıyor. Kılıcın alabileceğinden fazla haki yolluyor adam ve bunu istediği gibi ayarlayabiliyor. Ama bunu yapan zoro olduğu için, yok hakisini kontrol edemiyor, yok efektir falan oluyor. Komik şeyler bunlar. Bazen istikrarlı olmak lazım. Bazı karakterlerin hakkı verilmeli. Ben açıkçası hakisinin taşacağını beklemiyordum sürpriz oldu. Hakkını da veriyorum. Daha önce çok yermiştim zoroyu arkadaşlarla konuşurken ama utandırdı beni bu bölümde. O yüzden bu konuda savunma ihtiyacı duyuyorum.Bence haklıyım da.
Haklısın kardeşim :/
Garp dağ parçalıyor diye övülür ama Zoroya gelince taş oymacısı :/
Jozu,Marco amirale vurup uzaklaştırınca amiral gibi hayvani fiziksel güçte birini itelemek kolay mı diye övülür Zoro yapınca görmezden gelinir :/
Bu yaptıklarını Cavendish-Kyros veya birden ortaya çıkan biri yapsa nasıl övülür ne seviyeye çıkarılır düşünemiyorum.

Taşıp taşmamasına neden bu kadar taktınız ki? Kaldı ki Oda eğer orada hakinin taştığını vurgulamak istese oraya bir balon koyar içinede taşar yazardı. Yani bu kadar derin anlamlar çıkarmaya gerek yok. Ayrıca Zoro'yu küçümseme olayı vs. yok. Bu tamamen Zoro fanlarından kaynaklı bir durum. Ağır Zoroculardan o kadar bıktık ki iş Zoro'dan tiksinmeye kadar geldi.

Sabo Burgess zorlanmadan gecmesi lazim isi iyice uzatiyor "oda"

Bende zoro kafesin en tepesine cikip kesecekzannetmiştim.Hayalkiriklarina ugradim dogrusu.Sen git pikayi keserken 3 dag 7 deniz falan kesemecegim yok de ondan sonra yaptigina bak.Ne telmis arkadaş.Bir Mihawk olmasina daha zaman var sanirim zorunun

Bence CP0 adamlar dofun yenilmesini bekliyorlar.Kutsal Ejderler hakkinda cok sey bildigi icin onu sag birakmicaklardir yada enazindan susturacaklardir.

Sai hajrudin bartonun ve diğerlerinin gelmesi iyi oldu capulcularin durdurmasi zor.Tek basina bartolomeo yeteneğiyle 4 dakka dofu durdurabilir.Onda sonrasi luffy kalmış.
Nope, sana öyle geliyor. Sabo Burgess'i zorlanmadan geçemezdi, geçemiyor da.

Haki taşması falan hikaye efekt olarak kullanımış bence o.
Ayrıca bişeyin taşması için önce dolması gerek daha kılıçın tamamı haki ile kaplanmamış siz taşmasından bahsediyorsunuz.

Kardeşim sen benim yazdığımdan bunu mu anladın. Benim orda dediğim şey bence efekt ama değilse de şöyle olabilirdi. Sen ordan Vergoya, Zoronun küçümsenmesine falan girmişsin. Ne alaka? Vergo olayında Law'un o kadar övülmesinin nedeni, Vergo bize Smoker'ı çok rahat alan, Law'u paket eden birisi olarak gösterildi. Full beden hakiyi ise ilk defa onda gördük. Dof'un en güvendiği adamıydı. Law o adamı öldürünce doğal olarak güçlü görüldü. Ama sonra Zoro'nun bana rakip bile değilsin dediği Pica'da full beden haki yapınca o kadar önemli bir şey olmadığı düşüncesi hakim oldu. Dof'un tayfasının çöp çıkmasının da bunda etkisi olabilir. Tabi bu da benim düşüncem. Ama yukarda yazdığımdan o anlamı çıkardıysan helal olsun diyorum.

Taşıp taşmamasına neden bu kadar taktınız ki? Kaldıki Oda eğer orada hakinin taştığını vurgulamak istese oraya bir balon koyar içinede taşar yazardı. Yani bu kadar derin anlamlar çıkarmaya gerek yok. Ayrıca Zoro'yu küçümseme olayı vs. yok. Bu tamamen Zoro fanlarından kaynaklı bir durum. Ağır Zoroculardan o kadar bıktık ki iş Zoro'dan tiksinmeye kadar geldi.
Olay bundan ibaret.

Sabo'da veya Dof'ta bile olmayan b.haki Zoro'da var diyorsun yani öyle mi?

Kardeşim sen benim yazdığımdan bunu mu anladın. Benim orda dediğim şey bence efekt ama değilse de şöyle olabilirdi. Sen ordan Vergoya, Zoronun küçümsenmesine falan girmişsin. Ne alaka? Vergo olayında Law'un o kadar övülmesinin nedeni, Vergo bize Smoker'ı çok rahat alan, Law'u paket eden birisi olarak gösterildi. Full beden hakiyi ise ilk defa onda gördük. Dof'un en güvendiği adamıydı. Law o adamı öldürünce doğal olarak güçlü görüldü. Ama sonra Zoro'nun bana rakip bile değilsin dediği Pica'da full beden haki yapınca o kadar önemli bir şey olmadığı düşüncesi hakim oldu. Dof'un tayfasının çöp çıkmasının da bunda etkisi olabilir. Tabi bu da benim düşüncem. Ama yukarda yazdığımdan o anlamı çıkardıysan helal olsun diyorum.
Smoker kalbi almak için öyle bir dövüş stratejisi kullandı, amacı Vergo'yu almak değildi. Vergo yenerdi ama çok rahat falan alamazdı.
Law kimseyi öldürmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık