Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önce attığım mesajda net yazıyor hatta bayılmış pert olmuş bi askeri tek damlayla iyileştiriyor ayağa kaldırıyor ama o sayfada değil bi kaç sayfa öncesine bak .
Okurken orasını kaçırmışım ya da aklımdan çıkmış demek ki. Ancak yine de bir sınırı vardır bu işin yoksa bu işin içinden çıkılmaz. Ben belli bir seviyeye kadar işlediğini düşünüyorum açıkçası.

luzo

Oda prensesi bi daha olaya katmaz :/ olacaklar belli 787+788=gladyatörler ve halk karışımı insanlar doffy'i durdurmaya çalışacak hiç bi fayda sağlayamayacaklar + sabo burgess'i bir güzel benzetecek :/ sonra luffy insanları bu halde görünce kendini aşacak doffy'i yenecek :/

Okurken orasını kaçırmışım ya da aklımdan çıkmış demek ki. Ancak yine de bir sınırı vardır bu işin yoksa bu işin içinden çıkılmaz. Ben belli bir seviyeye kadar işlediğini düşünüyorum açıkçası.
Kardo bir kaç sayfa sonrasında lola diyorki yaşam süresinden çalarak nesneleri bile eski haline getiriyor ki canlılar direkt olarak iyileşir diye düşünüyorum

Kardo bir kaç sayfa sonrasında lola diyorki yaşam süresinden çalarak nesneleri bile eski haline getiriyor ki canlılar direkt olarak iyileşir diye düşünüyorum
O kadar ileri bir seviyede olsa Doffy'e kalmazdı bu meyve bence. Bu güçten kimsenin haberinin olmaması tuhaf değil mi ya da dünya hükümetinin böyle bir gücün varlığını bilip onu ele geçirmeden durması biraz kıllandırıyor yoksa haklısın gördüğümüz kadarıyla şuan bir sınırı yokmuş gibi duruyor (Belli bir miktar kullanabilmesinin dışında).

Edit: Birde Law olayı var, Leo kolu dikmiş olarak gördük. Prenseste büyük ihtimal sakladığı gücünden biraz kullanmıştır.

Son düzenleme:
Çok yazık oldu bu dövüşe. Luffy'nin en çekişmeli dövüşlerinden birini okumayı umarken sonuç tam bir hüsran oldu. Dof'un kesici yeteneklerini görünce, Luffy Zoro'nun Mr.1 karşısında düştüğü durumun bir benzerini yaşar ve h.haki tekniğini ortaya çıkarır diyordum.

Adam meyve uyandırma gibi yeni bir olay ortaya atıp yine bir şey yapamadan dayak yedi.:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık