Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 bitmeden Dof'un işini bitirse aştığını söyleyebilirdik ama G4 bittikten sonra hala Dof'un işini bitiremeyip bide dövdüğü kişiden daha kötü duruma düştükten sonra Luffy'nin Dof'u aştığına inanmam. Handikap olaylarına falan girmeye gerek yok. Durum bu.
ABi dofly en güçlü tekniğini kullandımı ? Kullandı . Adam tüm şehri tele dönüştürdü ve bununla saldırdı luffy'e Luffy de o an için bildiğimiz en güçlü tekniği olan g4 ile dof'u paket ettimi ? Etti ve mangaka kendisi söylüyor son bi yumruğa doflynin işi biticek diye bakın son bi yumruğa diyorum . Ki doflynin önünde tüm tayfası ve uğruna çalıştığı herşey paramparça oldu hiç bir şey yapamadı oturmaktan başka sarayında ama şu haldeyken luffy'nin önünde Dofly usoppa bi tane sağlam geçirsin ( usop bana göre en zayıftır tayfada o yüzden onu yazdım ) bak o luffy bu halden kalkıp doflyi ne hallere sokuyor son bi yumrukla kalmaz son namazını kıldırır . Bilmem anlatabildimmi aradaki GÜÇ FARKINI .

ABi dofly en güçlü tekniğini kullandımı ? Kullandı . Adam tüm şehri tele dönüştürdü ve bununla saldırdı luffy'e Luffy de o an için bildiğimiz en güçlü tekniği olan g4 ile dof'u paket ettimi ? Etti ve mangaka kendisi söylüyor son bi yumruğa doflynin işi biticek diye bakın son bi yumruğa diyorum . Ki doflynin önünde tüm tayfası ve uğruna çalıştığı herşey paramparça oldu hiç bir şey yapamadı oturmaktan başka sarayında ama şu haldeyken luffy'nin önünde Dofly usoppa bi tane sağlam geçirsin ( usop bana göre en zayıftır tayfada o yüzden onu yazdım ) bak o luffy bu halden kalkıp doflyi ne hallere sokuyor son bi yumrukla kalmaz son namazını kıldırır . Bilmem anlatabildimmi aradaki GÜÇ FARKINI .
Sonuçta o yumruğu atamadı ve son ayakta kalan kişi de Dofly oldu. Dövüşü kazanan kişi son ayakta kalandır.

Sonuçta o yumruğu atamadı ve son ayakta kalan kişi de Dofly oldu. Dövüşü kazanan kişi son ayakta kalandır.
Abi ben ne anlatıyorum sen ne anlıyorsun ya of cidden of , dünyanın en acı manzarasıyla karşı karşıyayım şu anda . Aynı dili konuşan insanlar anlaşamıyor . Ya abi mangaka neleri vurgulamaya çalışıyor siz neleri anlıyorsunuz . tamam ya sizsiniz cidden dof güçlü hatta yonko seviyesinde daha da cevap yazmayın entrylerime .

Blueno da G2'ye son saldırıya kadar dayandı. Bu karşılaşmanın Blueno karşılaşmasından farkı son saldırının yapıl(a)maması.
Dövüş benim için tam bir hayal kırıklığı zaten. Son vuruş muhabbeti başladığına göre Lucci beklerken Blueno ile idare edeceğiz. Bari Dof kendinden geçince gamma knife aktifleşse de farklı bir şekilde bitse arc. :artiz:

Luffy handikapli ? Zoro,sabo,cavendish.Bu 3 kişi birleşse rahatça kafesi durdurur.Üstüne bunlardan kat kat güçlü amiral var orada.Ne handikapı.Siz bu dikiş olayını ne sandınız.Adamın iç organları parçalandı komple.Kim bu tarz saldırı aldı o adada ? Sadece dikiyor yenileme ya da iyileştirme yok.Adamın uber dayanıklığı var.Sırf şartları eşitlemek için atmadiginiz takla kalmadı.Yok uçurmuş yok 1 vuruşluk işi kalmış
Adam sırıtarak geldi,yerde gebermis yatan sözde dayak atan.Ne anladım ben bu teknikten vur vur ee sonra karşıda ki sana 1 vuruşluk hale gelsin.
Benim savunduğum nokta. Son yumruğu saniye farkı ile atamaış bir karakter ki ezmiş karşısındaki adam belkide en güçlü saldırısını yapmak için meyve uyandırmış OP'e farklı bir boyut kazandırmış ama hala lakin vurmamış ama saniye farkı ile bitap düşmüş bir güçten bahsediyoruz burda koy aynı adaya eşit şartlarda ikisini Luffy önce yıpratır bu adamı g2 ve g3 ile zaten g2 ve g3'üde birlikte kullanıpta vurabilirdi bu adama. Daha sonra yıpratır. Final olarakta geçer G4'e yapar saldırılarını süresi dolmadan alır bu adamı benim tezim budur hayır nesini anlamadığınızı anlamıyorum ben arkadaşım. 2 saniye geç bitse g4 Dof dünyanın merkezine seyahat yapacak mangaka onaylı söz var tek vuruşluk işi kaldı diye hala inanmıyorsunuz.

Benim savunduğum nokta. Son yumruğu saniye farkı ile atamaış bir karakter ki ezmiş karşısındaki adam belkide en güçlü saldırısını yapmak için meyve uyandırmış OP'e farklı bir boyut kazandırmış ama hala lakin vurmamış ama saniye farkı ile bitap düşmüş bir güçten bahsediyoruz burda koy aynı adaya eşit şartlarda ikisini Luffy önce yıpratır bu adamı g2 ve g3 ile zaten g2 ve g3'üde birlikte kullanıpta vurabilirdi bu adama. Daha sonra yıpratır. Final olarakta geçer G4'e yapar saldırılarını süresi dolmadan alır bu adamı benim tezim budur hayır nesini anlamadığınızı anlamıyorum ben arkadaşım. 2 saniye geç bitse g4 Dof dünyanın merkezine seyahat yapacak mangaka onaylı söz var tek vuruşluk işi kaldı diye hala inanmıyorsunuz.
Luffy G4'ü zaten Dof yeterince yıprandığı için kullandı. G2 ve G3 le Dofa hasar bile veremedi. Hatta Dof onunla dalga geçti. Sonra zaten G4le yerden yere vurdu.

Son düzenleme:
G4 g2 ve g3 ise yaramadigindan dolayı kullanıldı.Baktı olmuyor daha da güçlenip g4 ile baya benzetip sonra ki yapmayı planladığı saldırıya geçecekti.Ama hesabına uymayan dofun sadece uçması.1 vurusluk işi kalmış Adam sırıtarak iner mi.Daha savundugunuz karakterin ne yaptığından habersiz körlemesine "loffyy dofuu ocordoo"yazın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık