Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

yaklaşık 30 sayfadır Dof fanları muazzam bir atak halinde parti yapmışlar ama hiç düşünmediğimiz bir şey olurda Dof bir sonraki sayfada birden yere yığılırsa ne olacak acaba ?
Blueno da da öyle bişiler olmuştu sanki ( en azından animede öyle bir sahne hatırlıyorum )
Tüm Dof fanlarına yazıyorum : Eğer Luffy G4 formu ile vurduğunda Dof ada turu yapmasa idi onun yerine direk yere yere gömseydi Luffy onu, kim güçlü felan diye herhalde tartışma olmayacaktı. Bence esas sorun luffy vuruyor dof ada turuna çıkıyor bu nedenle luffy arka arkaya sürekli vuramıyor. Luffy 2y dan beridir sürekli aktif durumda OP teki zaman kavramı yüzünden doğru düzgün dinlenemeden o ada senın bu ada benım kapışıyorlar, ama Dof koltuğunda oturup çay içiyor havuz başında bu bile Luffy nin çok daha yıpranmış olarak vs başladığına kanıttır. Düşünsenize içimizden biri bile 2 hafta durmadan boks maçı yapmış olan Muhammed Ali yada Mike Tyson karşına çıksa tek yemeyiz herhalde ? Bunu da düşünmek lazım eğer Dof fanları her bir ayrıntıyı Handicap sayıyorlarsa ..
OP'yi takip ettiğine emin misin? Bu mantıkla Luffy bir kaç sene sonra KK olacak, bunu mantığın alıyor değil mi?. Ölümcül yaraları, hasarları sadece biraz uyuyarak ve et yiyerek düzelten bir karakter evet çok yıprandı.

vvici

Ya 2 yil boks macina bittim :)Biri beni toplasin..Luffy g4 ile amiral olmuş, amiralleri de 2 yil çalistirsaydi keske rayleigh :D ah rayleigh ahh.

OP'yi takip ettiğine emin misin? Bu mantıkla Luffy bir kaç sene sonra KK olacak, bunu mantığın alıyor değil mi?. Ölümcül yaraları, hasarları sadece biraz uyuyarak ve et yiyerek düzelten bir karakter evet çok yıprandı.
Keske luffy 1 yil yatsaydi ustune daha guclu olurdu :)) mike tysin 1 ay antreman yapmasin bak ne hale dusuyor :))

Ayrica hard luffy fanlari patlama noktasinda SS aliyorlar dikkatli olun :)) tabiki luffynin iman power ini yenebilecek ne antik silah ne amiral var ters kose olmazsa bi"" iman rage moment ""bekliuorum luffyden uzun zamandir gormuyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık