Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro gidip şunu durduracağız derken arkasında bizim iki samuray var ve üçlü birlikte gidiyor.bence eğer zoro tek başına değilde ek yardim la kesicek kafesi.çünkü tek kesecek olsaydi onu kesicem derdi.son olarak diğer samurayların seviyesini göz önüne alirsak bence fujitora da olaya dahil olur. Fuji ve zoro ortak teknikle keserler kafesi

Aklima gelmişken su uyanma mevsuzunda dofda monosikeye uyan diye seslenmisti hatirlarsaniz.sizce nasil bi alakasi olabilir

eger meyvelerin son formu, yani nihai formu awake varsa... ve bu spoilerdaki gibi, meyve gücünü etraftaki herseye etki ederek kullanmaksa, sanırım ilk uyanıs kullanımını crocodileda gördük. üstteki kullanımı ground death saldırısıyla, crocodile su dahil herseye hükmetti.

üstelik aynı crocodile ; ben, meyvesinin temel yeteneklerini kullanan eziklere benzemem, diyen biri vede uyanmıs zoan türlerini impel downda tanımlayan kişi ;)

bu sartlarda; e.oda sanırım, bize crocodile üzerinden selam cakmısta olabilir. halihazırda, zaman smile cagı dediginde doflamingo, o zamanda idrak edememiştik :D

chopperın bu formuda rumble ball aracılıgıyla zorla uyandırılmıs formudur o zaman ;

ayrıca tahminen enel;

sonra venom formuyla magellan ;

vede bir ihtimal ceasar, shinokuninin destegiyle bu forma cıkmıs olabilir;

ha tabiki uyanmıs zoanlar var birde;

baska aklınıza gelen varsa onlarıda yazın ;)

eger meyvelerin son formu, yani nihai formu awake varsa... ve bu spoilerdaki gibi, meyve gücünü etraftaki herseye etki ederek kullanmaksa, sanırım ilk uyanıs kullanımını crocodileda gördük. üstteki kullanımı ground death saldırısıyla, crocodile su dahil herseye hükmetti.

üstelik aynı crocodile ; ben, meyvesinin temel yeteneklerini kullanan eziklere benzemem, diyen biri vede uyanmıs zoan türlerini impel downda tanımlayan kişi ;)

bu sartlarda; e.oda sanırım, bize crocodile üzerinden selam cakmısta olabilir. halihazırda, zaman smile cagı dediginde doflamingo, o zamanda idrak edememiştik :D
croco'nun ground death saldırısı dof'un bird cage yada parasite saldırıları ile eş bence
dof. meyve üzerindeki kontrolünü bir kademe yukarı taşıyarak meyvenin gerçek potansiyelini uyandırmış olabilir

Olur mu öyle şey.
Crocodile gibi gear 2 bile olmadan yenilen bir ezik buna nasıl sahip olabilir ki...
Onda varsa herkeste vardır uyanma :/ Ortalık malı olmuş h.haki gibi desene.

croco'nun ground death saldırısı dof'un bird cage yada parasite saldırıları ile eş bence
dof. meyve üzerindeki kontrolünü bir kademe yukarı taşıyarak meyvenin gerçek potansiyelini uyandırmış olabilir
kum meyvesinin daha büyük potansiyeli olmaz. ip meyvesiyle herkesi ipe cevirirsin mesela. croco orda robine diyorki cabuk ol ve kaybol, yoksa sende yok olursun. çünkü oda insan, kaya, agac, su ayırt etmeden kuma cevirdi. ve saldırıdan smokerın deyimiyle 3 saniye sonra tüm üstünlügü ele aldı. o alanda crocodile muazzam bir güce kavustu. çünkü hersey kum, ve hersey onun silahı. ;) kum meyvesi ondan öteye gecemez. ayrıca diger konusmalarınıda hesaba katarsak, sanırım e.oda onun üzerinden bize göstermek istedi.

Olur mu öyle şey.
Crocodile gibi gear 2 bile olmadan yenilen bir ezik buna nasıl sahip olabilir ki...
Onda varsa herkeste vardır uyanma :/ Ortalık malı olmuş h.haki gibi desene.
luffy, crocoyu yenmiş olsa bile, bir müsabakada... total gücte crocodileı ancak ve ancak, lucciyi yendigi zamanlarda asmıstır. ki iç güdülerim, doflamingonun, crocodilea ortak olalım demesinide hesaba katmamızı ve impel downda bile, hem jinbeinin, hemde crocodileın hala daha luffyden güclü oldugunu söylüyor ;)

houshokuya hiç girmeyelim :D topu topu 8 kişide var. 2 si ölmüş , kalmıs 6 kişi, ama önüne gelende var gercekten :ehe:

Bence de awake daha yıkıcı bir şey olacak.
meyvesinin sınırı kadar yıkıcı olabilir. akainu vs aokijide, iklimi degişen ada, muhtemelen amirallerin awake gücleriyle olusmus olabilir. ama magma veya buza göre, kumun ne kadar yıkıcılıgı olabilir ? aslında cok. ama biz, her zaman daha gösterişlilerini severiz millet olarak :D yani o adanın tamamını kuma cevirseydi crocodile, işte o awake olacaktı. arabastada yaptıgıda, istedigi kadar alanı hiç bir nesne ayırtetmeksizin, ki lastik luffy dahil, kuma cevirmesiydi. tabiki bu benim düsüncem sadece.

Dof'un meyvesini ilk gördüğümden beri Oda'nın String Theory'e selam çakmasını bekliyorum. Sakın ola her yerde olan kuantum ipliklerini de kontrol edebiliyor olmasın uyanış formu ile :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık