Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız gardiyanlarda olduğu gibi uyanmış olanlar insanlığını kaybediyor neredeyse.O yüzden Doflamingo kendini kaybederse şaşırmamak lazım.13 yıl önceki depresyonum falan diyordu 13 yıl önce de bunu bir rakibe karşı kullanmış olabilir.

Hükümet beni öldüremedi diyor adam.Belki bu uyanma mevzusuyla alakalıdır.Zaptedememişlerdir.
13 yıl önce o kadar güçlü kim çıktı ki karşısına? O travma derken kuş kafesi ve Corazon'un ölümünden bahsetmiştir.

Ama dediğinizi ben de ciddi ciddi düşünüyorum. Kontrolü tamamen kaybedip hayvani bir şeye dönüşebilir ama bu durumda H hakinin işlevini düşünüyor insan.

Şöyle bağlarsak daha sağlam olur: Meyve uyanınca kişi kendini kaybediyor ve zaptedilemez bir güce dönüşüyor ama Kral haki sahipleri bunu kontrol edebiliyor ve normalinden çok daha tehlikeli hale geliyorlar?

Chopper'ın dev formu belki de uyanmış formdu.Daha sonra kontrol etti onu.Bu tarz birşey çıkabilir.Kendini komple ipe falan dönüştürürse de şaşırmamak lazım.Ezik Sezar bile ne formlara büründü sağlam birşey gelecek gibi.
Bana da mantıklı geldi bu durum ama hiç bilgi yok ki elimizde. :/
CC gibi Enel ve Magellan da farklı bir forma girmişti. Daha önce gördüğümüz bişi çıkarsa bunları sayabiliriz ama Doffy Luffy'ye sen çömezsin bilmiyorsun ayağı çekiyor. Böyle olunca bende daha önce görmediğimiz bişi beklentisi oluşuyor.
Luffy daha bu muhabbete girmeden üç form açtı. Bir de bunu yapıp form açarsa G5 işte size. :D

13 yıl önce o kadar güçlü kim çıktı ki karşısına? O travma derken kuş kafesi ve Corazon'un ölümünden bahsetmiştir.

Ama dediğinizi ben de ciddi ciddi düşünüyorum. Kontrolü tamamen kaybedip hayvani bir şeye dönüşebilir ama bu durumda H hakinin işlevini düşünüyor insan.

Şöyle bağlarsak daha sağlam olur: Meyve uyanınca kişi kendini kaybediyor ve zaptedilemez bir güce dönüşüyor ama Kral haki sahipleri bunu kontrol edebiliyor ve normalinden çok daha tehlikeli hale geliyorlar?
Ben haki etkisi beklemiyorum işin açıkçası ama ihtimal bayağı fazla.
Ayrıca Chopper'ın formunu sayarsak haoshoku işi yatar.
O değil de bu adam hiç durmadan kafamızı karıştırıyor, bir de üstüne gizem üstüne gizem katıyor seriye. Ayıb olmayacaksa bir iki tane açıklayıversin bari. :(

luzo

şimdi ID'de magellan'ın en son ki hali, CC'nin en son ki hali ve şu bizim ufak'lık chopper'in 3 tane art arda attığı o küçük toptan sonra ki hali meyvelerinin uyanmış halimi oluyor 38 sayfadan bunları anladım dogru mu :/

Cedric

Sanırım bu uyanma modu meyvenin ruhunun kişinin ruhunu ele geçirmesi gibi (Kimisi kontrolü kaybeder kimisi kontrolü eline almasını bilir, haki olayı da bağlanabilir burada ) bir nevi hakuba tarzı da diyebiliriz. Şuan aklıma gelen şey bu.

şimdi ID'de magellan'ın en son ki hali, CC'nin en son ki hali ve şu bizim ufak'lık chopper'in 3 tane art arda attığı o küçük toptan sonra ki hali meyvelerinin uyanmış halimi oluyor 38 sayfadan bunları anladım dogru mu :/
Hayır, bütün bunlar tahmin.
Kesin bi bilgi yok bölüm gelene kadar.

Fb yarıda kesilmedi mi? Tsurudur belki. O zamanlar Dof daha bu kadar güçlü değilken dişi Garp denilen bu kadın ezmiştir onu

Cedric

Tsuru Mf de bir kaç adamı yıkanmış gibi ipe asmıştı. :D Acaba Doffy'nin iplerine adamlarını mı astı demek geliyor içimden ? :D Tabi 13 yıl önce kardeşini de vurdu üstüne ope ope no mi yi de kaybetti yani aklında ki planı da suya düştü. O yüzden de olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık