Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ah ah teknik güzel olabilir de bu Luffy'nin tipini azıcık karizma yapsana arkadaş, hep şaklaban gibi :D Luffy uçup vole felan mı vuruyor Dof'a napıyor hdbfresh'in paylaştığı resimde :D

Oturup ağlayasın geldi bu ne ya....

Teknikler güzelde bu tip ne!
Yapıyorsun böyle birşey bari Nightmare Luffy tarzında birşey çizsen daha karizmatik duracak ama sen git çizdiğin şekle bak :D Herkesin teorisi de tuttu mu ne hem kaslı hem yaylı .

Roronoa Zoro

O ne hızdır hayvan oğlu hayvan?
Havada uçarken zılalom Dof'un yanında beliriyor!

An itibariyle bıraktım. :( Bir daha OP resimlerine dahi bakmayacağım. Hatırladığım son bölüm 784. bölüm olacak ve bir daha spoiler - bölüm yorum- metin konularının altında nickimi göremeyeceksiniz. :( Ha takip ettiğim yere kadar olan kısım için anket ve konu açma hakkımı saklı tutuyorum, orası ayrı. :(

Had bir de, Oda için dahi diyen OP fanı arkadaşlar hakkımda konuşmasın lütfen, gerekli uyarıları yaparsan sevinirim hoca. :(
Hacı bir şey kanıtlamak zorunda değilsin, şunun şurasında shounen okuyoruz eğlencesine, ne var bu kadar gemileri bile yakıyorsun. Devam et, eğlenmeye çalış:D

Daha yeni bakma firsatim oldu ilk gördügmde bu ne lan dedim daha sonra hosuma gitti.
bence simdiki halinden hoslanmiyalar erken karar vermesin op daha yeni basliyor daha luffyden cok sey görücegz
ayrica bu hareket tam luffylik daha mantikli bi hareket beklemek dogru degildi

Ayrica bisey dikatimi cekti luffy doffu iki kez racketliyo ve ikincikez racketledignde doff kuskafesine cok yaklasmis bi durumda
burda aklima luffynin doffu kus kafesiyle birlikte ortadan kaldiricak deldim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık