Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
784 bölüm yazılmış-çizilmiş ve hala milyonlarca fanı varsa dahidir.

Ayrıca Bellamy tarzı saldırı yapabilmesi lazımdı Luffy'nin zaten. Lastikten beklenilmeyecek bir saldırı değil bu teknik.

tipi biraz kayık oldu luffynin. suratının ifadesi güzel, daha korkutucu. lastigi hem sertleştirip, hemde elastikiyetini aynı anda kullanmak normal bir sey. polis copunun, uzayan esneyen versiyonu işte g4.

ha dövüsme konusundaki efektifligine gelirsek, luffy vs doflamingomuydu, yoksa brazzersda johny sins birilerinimi cezalandırıyor, onumu izledim anlamadım :p

Kas teorisini herkes bekliyordu tuttu. Yay ilk aklıma geldiğinde saçma diyordum titreşim de garip geliyordu o da olmaz diyordum ama ikisi de olmuş :fool: sertleşme biraz milletin vulkarizasyon dediği şeyin görevini görüyor. Hangisi çıkacak derken bütün teoriler çıktı :)
Edit: Snake shot a benzer bir şey bile var.

Bu form hem g3 ten hızlı hemde g3 ten güçlü. G3 rafa gider tabi G4 ün aşırı kötü bi yan etkisi yoksa. Adam efsane vuruyor :D Yahu Gatling falan çaksa aman tanrım :D Daha ne teknikler gelecek kim bilir :D

Belamy cakması gibi olmuş:confused:
Aslında tekniklerinin birbiriyle ilgisi yok bence, bellamy'nin meyvesi özelliği o zaten ama luffy bu işi fizyolojisini değiştirerek yapıyor, ayrıca lastiğin avantajıda çok her şekle girer. En çok tip, görünüş ve vücud olarak çok benzettiyorum.

Dof'un üzerine kapanıyor demek Birdcage, oldukça mantıklı.

Bence şu fotoğraf ile Moria'ya selam çakılmış. Kaido ile beraber görebiliriz. Uygun bir müttefik.

bu arada 20 Aralık 944 demiş, acaba kayıp yüzyılla mı alakalı bir şey? :p

Edit: Değilmiş. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık