Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Full vs bölümünün neresi tatmin etmedi seni merak ettim kardeşim :) On numara epic sahneler,saldırılar ve heyecanlandırıcı sonla bitmiş bir bölüm. Tek beğenmeyeceğim yer kapaktaki Jinbei :D
bölüm bakimidan söylemedim sadece beklentim biraz daha büyüktü onun disinda bölüm gayet güzeldi
bundan sonra beklentimi yüseltmicem bana ders oldu.

İzne geldim. Yalnız önceki 7 bölümü okumadım, o yüzden olaylara karşı çok bilgili değilim.

Luffy zar zor vurabiliyor Dof'a adam her sağlam vuruşundan kurtuluyor. Yada kokalı karşılıyor. G4'ün gerekli olduğu aşikar olarak göstermiş mangaka bize zaten Law büyük yara vermeden önce teke tekte vuramadı bile şimdide zorla vuruyor. g4'le aralarındaki farkı giderip Luffy'e tokatlatacak. Valla çok merak ettim. Çok iyi bölümdü yine.

Luffy zar zor vurabiliyor Dof'a adam her sağlam vuruşundan kurtuluyor. Yada kokalı karşılıyor. G4'ün gerekli olduğu aşikar olarak göstermiş mangaka bize zaten Law büyük yara vermeden önce teke tekte vuramadı bile şimdide zorla vuruyor. g4'le aralarındaki farkı giderip Luffy'e tokatlatacak. Valla çok merak ettim. Çok iyi bölümdü yine.
Saldırı vurabiliyor ama Doflamingo'nun savunmasını aşamıyor. Bu bölüm vurdu zaten Dof'a uçurttu. Ama G4 ile savunma bırakmayacak sanırım Doflamingo'da. Bizde '' abi sağlam da olsa döverdi'' diyebilelim istiyor sanırım. Şu an Dof'u yenememesi için bir sebep yok. Savunmasını yerle bir edebilsin yeter ki .Dediğim gibi Dof'un saldırılarını da görüyor ama kaçamıyor. Hız ve güç takviyesiyle bu iş tamamdır :D

Sen geldin hemen sattılar beni.
İkiniz de emek veriyorsunuz. Senin de eline sağlım kardeşim. Sadece Smoker'in askerde olduğunu bildiğimiz için duygusallaştık :D Şaka bir yana Smoker'in çevirisini okumak istesem tam da bu haftaki ve aradan sonraki haftaki bölümler olurdu :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık