Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bildiğin vs la bölüm :D
Güzeldi. Dof cidden farkını ortaya koydu. G2 veya G3 bu adam için yeterli değildi. Şimdi asıl gücünü ortaya koyma vakti geldi Luffyin.

Bildiğin vs la bölüm :D
Güzeldi. Dof cidden farkını ortaya koydu. G2 veya G3 bu adam için yeterli değildi. Şimdi asıl gücünü ortaya koyma vakti geldi Luffyin.
Raw 'da bölüm vs bölümü olarak gözüküyor. Sahneler güzel, saldırılar güzel. Bir tek flashbackte Dof'un Luffy'nin wanted posterini görmesinde nasıl bir muhabbet var onu merak ettim açıkçası. Ee bölümün sonunda zaten G4 de yazdı. Bakalım kim ankette kötü ye verecek,fişleyelim :D Dikkatimi çeken diğer bir nokta da Luffy Dof'tan saldırı yese de hep farkediyor. Gözlem hakisi buna elverişli ama nedense kaçamadı gitti

Dof aklını almış luffynin :D Belliki g2 g3 olacak iş değil g3 ile vuramıyor zaten :/ G4 is coming...

beni pek tatmin etmedi g4 dedik hicbirsey olmadi daha önce bi tahminde bulunmustum gigant red hawk magnum olacak sanirim

neyse 2 hafta sonra doya doya luffy vs doff dövsünün tadini cikaririz tabi araya sanji girmese.

Raw 'da bölüm vs bölümü olarak gözüküyor. Sahneler güzel, saldırılar güzel. Bir tek flashbackte Dof'un Luffy'nin wanted posterini görmesinde nasıl bir muhabbet var onu merak ettim açıkçası. Ee bölümün sonunda zaten G4 de yazdı. Bakalım kim ankette kötü ye verecek,fişleyelim :D
o sey, crocodile'in devrilisini baskasina mal ettiler ya. iste treb bundan dofa bahsetmis. Dofta diyor ki luffy'e, inanmamistim buna, ardindan iste sunlar bunlar(luffynin basindan gecen onemli olaylar) oldu ve iste karsimdasin

beni pek tatmin etmedi g4 dedik hicbirsey olmadi daha önce bi tahminde bulunmustum gigant red hawk magnum olacak sanirim

neyse 2 hafta sonra doya doya luffy vs doff dövsünün tadini cikaririz tabi araya sanji girmese.
Full vs bölümünün neresi tatmin etmedi seni merak ettim kardeşim :) On numara epic sahneler,saldırılar ve heyecanlandırıcı sonla bitmiş bir bölüm. Tek beğenmeyeceğim yer kapaktaki Jinbei :D

o sey, crocodile'in devrilisini baskasina mal ettiler ya. iste treb bundan dofa bahsetmis. Dofta diyor ki luffy'e, inanmamistim buna, ardindan iste sunlar bunlar(luffynin basindan gecen onemli olaylar) oldu ve iste karsimdasin
fena sayılmaz. Küçümsemiyor gibi konuşmuş demek ki. Ama yaptıklarıyla söyledikleri birbirini tutar mı ona ben karışmam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık