Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Phoneix

Karakterin ezikligi mi Mangaka sacmalaması mı hani isinize gelerek savunmanız ypk mu :) Luffy de karakteri ezersiniz. Baska türlü olunca Mangaka sacmalıgı oluyor.:)

Vs yi okumaya devam.
Hacı memnunum demedim ki ben. Elbette görmek istediğimiz Luffy bu değil. Yorumlarımı okuyorsun işte bana kalsa Dof ile eşit gösteririm baştan sona. Ama herifin yaptığı Bellamy'e aştırmak, Law+Luffy vs Dof yaptırmak, Dof'un iç organlarını folloş ettirmek vs. Lanet olsun ama napalım yani ona göre yorumlamalıyız.

@tensei
Hacı dediğim gibi ben hiç yaptığını sanmıyorum haki savunması. Bunun mantıklı sebebi yok elbette ama yapsa o ezikler ona hasar veremezdi. Mangaka öldürmek istedi herifi orada ve her düşündüğünü çizmemiş malum, oldu bitti yapmış bir nevi işte. Çok da mantık aramamak lazım.

Şu vs bana sıkıcı geldi.Siyahlıklar falan.Sıkışan koka yapıyor.Ayrıca luffy kol ve bacaklarını kullanırken,dof sadece sağ elini kullanmış.Luffy toplamda 3 net açık veriş.2 sırt ve 1 karın.Ama dof tek elle dövüşmekte ısrarcı.Mangaka bu haki işini erken sokup yoğuracaktı seride.Ama bu vs yi kaldıramayacak belli.Ne diye yumruk yeme uğruna dof tek elle dövüşsün.Pürt geldi.

İspirlinin ölüsü bayburtlunun dirisini misali Lawın ölüsü Trebol'un dirisini :)

Bu arada Dof'un tayfa seride bizimkilerin karşısına çıkan en ezik ve balon tayfadır.

luffy vuruyor dof yerinden oynamıyor,dof vuruyor luffy top gibi uçuyor.Bu arada Law fena çıktı,o haliyle bile trebolü alıyordu.bir adama bir meyve anca bu kadar oturur(geleceğin yonkou sevyesindeki adam law)

Koka işi okuyucunun kafası karışmasın diye sonradan eklenmiş birşey, Yoksa her sahnede haki kullandı mı kullanmadı mı diye ayrı kafa yorardı insanlar :) Marco ve Vista Akainu'ya saldırdıklarında koka gördük mü ? Görmedik. Sadece savunma için yapılan birşey değil koka, Mihawk,Croco,Hancock kısaca savaştaki shichilerin hepsinin haki biliyor olması lazım ama göremediğimiz için yok saydık. Koca Mihawk forumda maskara oldu, Sengoku'nun keçisi daha itibarlıydı. Oda'nın koka işini sonradan çıkarması diğer hatalarına göre daha kabul edilebilir birşey.

Geçmişte koka falan yoktu arkadaşlar.Sonradan dahil edildi. Olsaydı en azından izlerini görürdük Marineford'da. Koca savaşta kimsenin mi aklına gelmedi. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık