Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Phoneix

Karakterin ezikligi mi Mangaka sacmalaması mı hani isinize gelerek savunmanız ypk mu :) Luffy de karakteri ezersiniz. Baska türlü olunca Mangaka sacmalıgı oluyor.:)

Vs yi okumaya devam.

Hadi Full haki yapamadı. Bölgesel yaptı diyelim neresine yaptı ? Burnuna mı ?
Adamın vücudunda boş yer kalmamış daha nereye kılıc sokacaklar kardeş :(
O darbeden önce kalbi tekleyip Akainu'dan darbe yiyor.Sonra o ezikler Wb'ye vurabiliyor.Yani orada da hakisini kullanamamış olabilir.

Yahu dof ile 1 vs 1 atarken 2 dakikada tükendi law un enerjisi meyveyi açamadı. Şimdi kol gitti uzun süre açık tuttu hala bitmedi arkadaş :/ Biri şu law u durdursun artık.

Hakinin ilk ortaya çıkışı gibi Haki çeşitlerinin kullanımı da Oda'nın sıvamasıdır. Seriye sonradan ve geç eklendiği için sonradan gelen özelliikler, öncekilerde neden yoktu sorunsalı çıkıyor hep. Eğer savaştan önce çıkarmış olsaydı bu Koka meselesini, Beyazsakal'a muhakkak eklerdi, hem de en alasını. Ya da bu haki meselesini Arabasta'dan önce düşünmüş olsaydı, Crocodile'a da eklerdi, hem de en alasını.

Hep diyorum, bu Haki sonradan eklendiği için serinin en büyük açığı, kurgudaki en büyük deliktir.

Hadi Full haki yapamadı. Bölgesel yaptı diyelim neresine yaptı ? Burnuna mı ?
Adamın vücudunda boş yer kalmamış daha nereye kılıc sokacaklar kardeş :(
Yok orada hiç yok. Bölgeselden kastım Akainu'ya vururken kullanıyor işte. O darbeleri yerken hiç yok. Cidden o adamların WB'nin haki savunmasını aşabileceğini düşünüyorsan başka seri okumuşsundur Tensei reis.

Hala Law ile zoro'yu karşılaştıranlar var. Şu an law'ın yerinde zoro olsaydı yere yapışmış halde kılıçlarını tutmaya çalışıyor ve zavallıca bir şekilde aklına kuinayı getirip ağlıyor olurdu. Büyüksün law.

Bu arada ne güzel luffy Dofu harcıyordu trebol araya girmeseydi iyiydi

Yok orada hiç yok. Bölgeselden kastım Akainu'ya vururken kullanıyor işte. O darbeleri yerken hiç yok. Cidden o adamların WB'nin haki savunmasını aşabileceğini düşünüyorsan başka seri okumuşsundur Tensei reis.
Ben değil manga yazarı çizmiş :/ Benim düşüncemle alakası yok.
Ayrıca yeni bir akım başlattın şuan :/ " Bölgesel yapmıştır " İleride bunu çok duyacağız senin yüzünden :(
Yazın bunu bir kenara :/

Ben değil manga yazarı çizmiş :/ Benim düşüncemle alakası yok.
Ayrıca yeni bir akım başlattın şuan :/ " Bölgesel yapmıştır " İleride bunu çok duyacağız senin yüzünden :(
Yazın bunu bir kenara :/
Niye la :D Dof ayağına yüklüyor misal şu bölüm full koka var mı?

Niye la :D Dof ayağına yüklüyor misal şu bölüm full koka var mı?
Olm harbi " Bölgesel yapmıştır " cümlesi öyle bir cümle ki :/ Bundan sonra Zoro fanlarının sarılabileceği tek dayanak olacak resmen :/
Çok tehlikeli bir akım yarattın . Neyse onu geçelim.

Bu Wb 'nin zarar listesi :/
Abi yapmayın gözünü seveyim nerede bölgesel haki yapmış ? Adam delik deşik.
Kalbin teklemesi ile alakası yok. ADam deprem atıyor haki mi yapamıyor. Yapmamış işte :/
Ahanda kanıt ;

Yeni Tekkai öğrenmiş mezun bile o kadar kurşun yemez :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık