Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 781: Asıl İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

ben her zaman dedim, enel handikapa düstü diye.:D bir düsün bakalım, adamın hem saldırıları etki etmiyor, hem lastik ona, enel logia olmasına ragmen, hakisiz dokunabilme sansı veriyor. ben zoro fanıyım, ama luffyi her zaman savunurum. gel gelelim adaletli olmak lazım. ikisi aynı anda olmasaydı eger, yani enel hem dokunulma, hemde saldırıda etkisiz kalma dezavantajında olmasaydı, luffyi lastik top diye oynardı.

mangaka kendi diyor, enel 500 ederdi diye. o zamanki luffynin, eneli yenme sansı yoktu. ne kadar sinir bozucu bir durum... hem enele vurabiliyorsun, hemde enelin saldırısını almıyorsun. böyle düşündügünde tek kale maca benziyor. ;)

doffy konusundada, dofun basamak oldugunu, luffynin yonkolara gidişi için iyi bir aday oldugunu, ta gecen sene söylüyordum. luffynin dofu dövceginide özellikle reipere karsı cok atesli savundum.:oleyo: ama gelinen su noktada... doffy, luffyden güclü kardesim. doffy 10 sa, luffy 9 eder kanımca. dengeledi işte law sayesinde e.oda, muazzam bir vs olsun diye... tabiki bu benim fikrim ;)

umut, fakirin ekmegidir kardeşim :D
Enel olayında adam direk meyveden kazanıyor kardeşim. Adamın yaptığı tek şey zahmet edip k.haki kasmak olmuş. Tabi bu denli k.haki kasmasında bulunduğu ada ve yediği meyveninde epey etkisi var. Yani Enel dediğimiz adam sadece meyveden oluşmuş bir adam. Meyvenin ekmeğini yiyen biriydi. Luffy'nin pistolü ile ağzı yamulan bir adam bu. Yani Oda yine fiziksel olarak aştırttı Luffy'e bu adamı. Ama Enel'in yıldırım yeteneği tamamen etkisiz de değildi. Bunu farklı şekiilerde kullanabiliyordu. Luffy fiziksel olarak Enel'den de üstündü. Ama senin dediğin gibi Yıldırım etki etse zaten durum farklı olurdu. O meyveye karşı çoğu kişinin şansı olmaz zaten.

Bence vs yi okumaya devam edelim Dof ile alakalı olarak.:D

su an dof, luffy'den genel anlamda daha guclu gorunuyor olabilir ama koalanin bahsettigi tehlike ile luffy de bir darbe alir ve dofu oyle yenerse bu gorus ortadan kalkabilir. Bekleyip gorelim.

su an dof, luffy'den genel anlamda daha guclu gorunuyor olabilir ama koalanin bahsettigi tehlike ile luffy de bir darbe alir ve dofu oyle yenerse bu gorus ortadan kalkabilir. Bekleyip gorelim.
Yine kalkmaz, dof zaten ağır darbe almış şekilde devam edecek. Dof, luffy'e ağır hasar versin ama sonunda luffy yensin. Eee luffy doflamingo'dan güçlü mü diyeceğiz.

Mangakanın açık açık yazmadığı kalmış, doflamingo luffy'den daha güçlüdür diye. Arkadaşlar öyle bir yazı bekliyor Oda'dan anlaşılan

Law Kid Zoro Luffy birbirine eşit güçte değiller. Zoro bunların bir tık altında. Vs olmamasına rağmen defalarca bu durum gösterildi. İlerde belki geçer law'ı fakat şu an bariz bir şekilde law daha üstün zorodan
Zoro'yu onların yanında gösterse seri açısından bir çelişki olmaz mı sence?Kaptan rütbesinde olmayan bir adamı eğer bu adamların yanında çizerse herkes şunu demek zorunda kalır adama bak kaptan olmadığı halde bunlarla aynı gösteriliyor.

Yahu zaten Luffynin karşılaştığı bossların çoğu Luffyden güçlüydü, Crocodile açık ara güçlüydü ,Lucci de Enel'de ama işte shounen seri bu , mantık buydu Luffy kendinden güçlü birinin yenerek güç kazanıyor.
Doflamingo da haliyle Luffyden güçlü ama serinin gidişatı için kaybetmesi gerekiyor.Bu 781 bölümdür böyle.

Sai'nin bahsettiği orada birşeyler oluyor dediği yerde başka bir olay kopuyor onu merak ettim.

Yalnız law da hayvan gibi k.haki var ya da odanın içindeki her şeyi duyup görebiliyor :/ O adamı bulması baya iyi. Birde op daki en kullanışlı meyve dofun meyve heral adam ipden yapmadığı şey yok :/

Yine kalkmaz, dof zaten ağır darbe almış şekilde devam edecek. Dof, luffy'e ağır hasar versin ama sonunda luffy yensin. Eee luffy doflamingo'dan güçlü mü diyeceğiz.

Mangakanın açık açık yazmadığı kalmış, doflamingo luffy'den daha güçlüdür diye. Arkadaşlar öyle bir yazı bekliyor Oda'dan anlaşılan
eğerki lufy çok bi zarar almadan yenerse dofu sanırım o zaman lufy daha güçlü diyebiliriz

bir sonraki bölümde luffy de dof gibi ağır bir hasar alır ve luffy'e ağır hasar veren rakip sahadan bir şekilde(muhtemelen sabo tarafından) çekilirse ve ardından luffy dof'u döverse bu kadar rahat konuşamayız. Şu anlık görüldüğü gibi dof luffy'den bir belki iki gömlek üstün fakat geleceği göremediğimize göre kesin konuşmanın hiç kimseye bir faydası dokunmaz. Ayrıca şu ana kadar dofun gövde gösterisini izledik. Artık sıra luffy'e geldi. Serinin ilerleyişi bakımından zaten dof daha güçlüdür ama ne kadar güçlüdür onu bilemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık