Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 781: Asıl İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son sayfa cidden çok iyiydi. Law'ın yanında diğer Novalar da hikaye, adam D. farkını çok iyi ortaya koyuyor. Mingo'dan fena kan aldılar. Gerçi handikapsız yeneydi bizim çocuk daha bi efsane olurdu. Ayrıca adada bir pislik dönüyor ama dur bakalım.

Şişirdi şişirdi ve balonu patlattı bu bölüm sümükle birlikte.

Trebol amele sümügü gibi yapışması, doftan ilginç sesler:ehe: yüz ifadelerinin bozulması falan:respect: luffynin arlongun testeresini durdurduğu sahneyi hatırlatan karizmatik duruşu, kısacaı çok güzel bölümdü:a:

Dofu bu hallerde görmekte varmış.

Luffynin son sahne enlere oynar bence , o bakışlar o ayağıyla durdurma.

Hala bunu diyebiliyor musunuz ya. :hhh:
Luffy Arenada bir dolu kişiyle vs attı kafa dedeyle kapıştı. Cavendishle hafif sürtüştü. Bellemy nin psikozlu ataklarına karşı çıkmayıp başta yediği tekniklerin hiç birini savuşturmadı. Nazikçe Trebolu kenara fırlattı. Aralarda Dof la kapıştı kısa kısa + kuklasıyla. Daha bi kaç olay daha vardır ama şuan aklıma gelen yok.

Dof ne yaptı? Yanına aldı amirali Law'ı tokatlamakla uğraştı. Amiral zaten hem ciddi modda değildi , hem Doff a ilişmedi. Alan skilleri açtı işine baktı. Doff ta saldırıları savurup Law'ı tokatladı. Cengaver Sanji nin tekniği ni umarsizca durdurdu. Biraz daha Law'ı tokatladı. Kuklasını Luffye yolladı hafif Luffyle sürtüşmelere başladı. Sonra ne yaptı? Law 'ı tokatlamaya geri döndü. Zehirli mermimi ararsın kol kesme fantezisimi.

Law boşa giden bak boşa giden diyorum bir iç organ kesme saldırısı yaptı diye adam hirpalanmış gibi davranıyorsunuz. Luffy de Doff ta şuan eşitler. Luffy fazladan dolandı tartaklandı hadi onlarida saymayalim.

Dalga gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Açıklarsın hak veririm vermem o ayrı bir şeydir. İki yetişkin insan gibi güzelce tartışabilirdik. Kalbimi kırıyorsun.
Luffy'nin yolda çöplerden aldığı hasar ile Dof'un Law ve Luffy'den aldığı hasarları eşit görüyorken nasıl bir tartışma bekliyorsun anlamadım. :bilmem:

Luffy Arenada bir dolu kişiyle vs attı kafa dedeyle kapıştı. Cavendishle hafif sürtüştü. Bellemy nin psikozlu ataklarına karşı çıkmayıp başta yediği tekniklerin hiç birini savuşturmadı. Nazikçe Trebolu kenara fırlattı. Aralarda Dof la kapıştı kısa kısa + kuklasıyla. Daha bi kaç olay daha vardır ama şuan aklıma gelen yok.

Dof ne yaptı? Yanına aldı amirali Law'ı tokatlamakla uğraştı. Amiral zaten hem ciddi modda değildi , hem Doff a ilişmedi. Alan skilleri açtı işine baktı. Doff ta saldırıları savurup Law'ı tokatladı. Cengaver Sanji nin tekniği ni umarsizca durdurdu. Biraz daha Law'ı tokatladı. Kuklasını Luffye yolladı hafif Luffyle sürtüşmelere başladı. Sonra ne yaptı? Law 'ı tokatlamaya geri döndü. Zehirli mermimi ararsın kol kesme fantezisimi.

Law boşa giden bak boşa giden diyorum bir iç organ kesme saldırısı yaptı diye adam hirpalanmış gibi davranıyorsunuz. Luffy de Doff ta şuan eşitler. Luffy fazladan dolandı tartaklandı hadi onlarida saymayalim.
:good:
Özür dilerim, benim hatam. Nasıl oldu da bunları fark edemedim. :(

luffye arenada darbe vurabilen var mı? dofun kuklalarından birkaç saldırı yedi,bir tanede dof ağzına çaktı.belamy tarafından biraz hırpalandı oda ciddiye alınacak birşey değil.
Dof ise luffynin sağlam darbesini yedi(banamısın demedi),lawdan enjeksiyon yedi,şimdide 2 tane ölümüne neden olacak hasar yedi.sen gelmişssin hala bir tutabiliyorsun.adamın bildiğin organlarını doğradı,yetmedi c.shock bastı law.

Son sayfa cidden çok iyiydi. Law'ın yanında diğer Novalar da hikaye, adam D. farkını çok iyi ortaya koyuyor. Mingo'dan fena kan aldılar. Gerçi handikapsız yeneydi bizim çocuk daha bi efsane olurdu. Ayrıca adada bir pislik dönüyor ama dur bakalım.

Şişirdi şişirdi ve balonu patlattı bu bölüm sümükle birlikte.
Ne gibi bir pislik anlamadım?

Bu kadar heyecan yaptık da haftaya olacaklarla üzülebiliriz. Her zamanki Oda, biliyorsunuz adam önce ezdiriyor bizim oğlanı. O yüzden haftaya ya da sonraki hafta Luffy'yi dayak yerken görürsek şaşırmayalım :D

Luffy'nin yolda çöplerden aldığı hasar ile Dof'un Law ve Luffy'den aldığı hasarları eşit görüyorken nasıl bir tartışma bekliyorsun anlamadım. :bilmem:
Dalga geçmek yerine keşke ilk bunu yazsaydın bro. Ama ben şunu demek istiyorum 1M=100cm. 100küçük darbe=1Büyük darbe. 100çöplerden alınan hasar küçük eşittir 1Law'dan alınan hasar.

luffye arenada darbe vurabilen var mı? dofun kuklalarından birkaç saldırı yedi,bir tanede dof ağzına çaktı.belamy tarafından biraz hırpalandı oda ciddiye alınacak birşey değil.
Dof ise luffynin sağlam darbesini yedi(banamısın demedi),lawdan enjeksiyon yedi,şimdide 2 tane ölümüne neden olacak hasar yedi.sen gelmişssin hala bir tutabiliyorsun.adamın bildiğin organlarını doğradı,yetmedi c.shock bastı law.
Luffy'nin dayanıklılığı/gücü ile Doff'u bir tutamayız. Kendilerine göre büyük darbeler yediler bence. Doff'un taban canı 1200 Luffy'nin 800 diye düşün. Şimdi ikisi de 600'e düştü. Olay bundan ibaret. Benim bahsetmek istediğim bu. Sanırım Kehribar arkadaş da bundan bahsediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık