Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 781: Asıl İstek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam da ben zaten tam olarak iyileştiremeyeceğini/iyileştiremediğini düşünüyorum. Sonuçta et olan bir yeri iplerle kapatıp geçici çözüm üretirsen yeteneğin kaybolduğunda da o ipler oradan gider. Bu konuda aynı fikirdeysek arc sonunda Dof bilincini kaybettiğinde hayati organlardaki hasar yeniden ortaya çıkar ve ölür düşüncesindeyim ben.
Ipler vücudu ile bir bütün hale geliyor, ortada ip denen birşey kalmıyor. Ancak her ne kadar böyle olsa da vücudun aldığı hasarı ve zararı tam manasıyla iyilestiremiyor. Yani anlayacagin, Doffy bilincini kaybetse bile vücudunda ip denen bir şey olmayacağı için senin dedigin ölüm olmaz.

Ipler vücudu ile bir bütün hale geliyor, ortada ip denen birşey kalmıyor. Ancak her ne kadar böyle olsa da vücudun aldığı hasarı ve zararı tam manasıyla iyilestiremiyor. Yani anlayacagin, Doffy bilincini kaybetse bile vücudunda ip denen bir şey olmayacağı için senin dedigin ölüm olmaz.
İşte bunu da benim mantığım almıyor :/ Oda amcamın elinde artık. O ne çizerse eyvallah deyip geçeceğiz mecburen :D

Anlamadığım bir şey daha var. Dof bizimkiler üzerinde nedense hiç şu insanları kontrol eden tekniğini kullanmadı. Kullansaydı neler olurdu kestiremiyorum. Bunu anlamış değilim. Artık h. haki çarpışmasında sıra. Heyecan artıyor.

Bu arada Sabo saraya mı gidiyor sizce? Birden fırladı gitti aklım onda da kaldı. Aslında gerek de yok, Luffy Trebol'e tek atar geçer haftaya.

Abi bu gün beni mutlu eden ilk tespiti yapmışsın :D

Ölmesi değil, kendinden geçmesi yeter. Yani bayılması.

Bölüm olarak da çok beğendim. Artık Dof ve Luffy 1v1'de eşit şartlar altında kapışacaklar. Lufyy'de de hasar vardı şimdi Dof'da da hasar var. Ölümüne bir dövüş olacak.

İşte bunu da benim mantığım almıyor :/ Oda amcamın elinde artık. O ne çizerse eyvallah deyip geçeceğiz mecburen :D

Anlamadığım bir şey daha var. Dof bizimkiler üzerinde nedense hiç şu insanları kontrol eden tekniğini kullanmadı. Kullansaydı neler olurdu kestiremiyorum. Bunu anlamış değilim. Artık h. haki çarpışmasında sıra. Heyecan artıyor.

Bu arada Sabo saraya mı gidiyor sizce? Birden fırladı gitti aklım onda da kaldı. Aslında gerek de yok, Luffy Trebol'e tek atar geçer haftaya.

Biraz daha dikkatli okumalısın. Birilerini kontrol etme tekniğini Oda bize gösterdi. Boyunlarına (ensesine) bir ip yerleştirmesi gerekiyor kukla gibi oynatması için. Fujitorra hakisi ile onu sezip durdurdu hatırlarsan. Aynı şey Luffy ve diğerleri için de geçerli olabilir. Çünkü tüm "normal" halk onun etkisine maruz kaldı sezemediler ensesine yerleştirilirken.

Vay be hiç aklıma gelmemişti bak kurşunları sektireceği. Herif ada boyu room açmış, helal. :a:

Dof da artık net handikapa düştü, tüm organları parçalandı adamın. Öyle iple falan bir yere kadar tutar, birkaç sağlam yumruğa acısı hissetmeye başlar o. Law çok sağlam bir hamle yaptı.

Yalnız Luffy'deki karizma evlere şenlik vre. Akainu'nun Beyazsakal'ı ayağıyla durdurması gibi oldu bu da. Hiç istifini de bozmuyor mübarek, mimik oynamıyor suratında. Haftaya çok pis girişecek. :a:

Trebol da diğer elemanlar gibi balon olduğunu göstermiş oldu. Tayfada Dof dışında sağlam adam yokmuş lan, böyle ters köşe olmaz. :/
+1

eşit şartlarda kapışamıyacakları ortada.Dof luffyden lawdan zaten önce iki darbe yemişti.şimdide 2 ölümcül darbe yedi meyvesi sayesinde organlarını kurtardı.bunun neresi eşit şart :confused:

Hala bunu diyebiliyor musunuz ya. :hhh
Luffy bir çok hasar alarak, badireler atlatarak geldi sarayın bu katına kadar. Doff ise ilk darbeyi şuan aldı. Örnek verecek olursak ikisi de hemen hemen eşit derece darbe yemiş oldular. Birisi 20 sayıdır yiyor. Diğer tek bir sayıda ama o tüm 20 sayıya bedel bir darbe yiyor. Olay bundan ibaret.

30-40 sayı önce King Haki'ye sahip Chinjao ile neredeyse bire bir kapıştılar. Ve daha nicesi. Fakat bu bölümde Doff'un aldığı darbe kadar anlık bir zaman diliminde darbe yemedi. Zoro'nun ve Luffy'nnin olayı gibi düşün. Luffy 1 arc boyu dayak yiyor. Zoro da aynı şekilde üstüne üstlük o 1 arc'lık toplam dayağı saniyeler içerisinde yiyor.

Luffy bir çok hasar alarak, badireler atlatarak geldi sarayın bu katına kadar. Doff ise ilk darbeyi şuan aldı. Örnek verecek olursak ikisi de hemen hemen eşit derece darbe yemiş oldular. Birisi 20 sayıdır yiyor. Diğer tek bir sayıda ama o tüm 20 sayıya bedel bir darbe yiyor. Olay bundan ibaret.
Tamam. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık