Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gear 3 yalan oldu.Daha kesilirim korkusuna geri çekiyor.Anca gemi parçalayan gatling atması lazım o da denk gelirse.Kesin yine storm tarzı birşey yapacak mangaka eminim.Alabasta v2 olunca bu tarz bir final bekliyorum.Luffy seviye atlayarak yenecek.

Law ise şimdi ölmezse ileride kesin ölür ben söyleyim.Bu yetenekle bu adamı çok yaşatmazlar.Kesin ölümsüzlük ameliyatını birine yapacak.Sonra al sana serinin son Bossu.Artık gorosei mi bb mi olur bilemem ama birilerinin kulağına giderse Law'ı Robin gibi paketleyip götürürler.

Gear 3 yalan oldu.Daha kesilirim korkusuna geri çekiyor.Anca gemi parçalayan gatling atması lazım o da denk gelirse.Kesin yine storm tarzı birşey yapacak mangaka eminim.Alabasta v2 olunca bu tarz bir final bekliyorum.Luffy seviye atlayarak yenecek.

Law ise şimdi ölmezse ileride kesin ölür ben söyleyim.Bu yetenekle bu adamı çok yaşatmazlar.Kesin ölümsüzlük ameliyatını birine yapacak.Sonra al sana serinin son Bossu.Artık gorosei mi bb mi olur bilemem ama birilerinin kulağına giderse Law'ı Robin gibi paketleyip götürürler.
Kesilecek korkusu olsaydı eliyle tutmazdı ağı. Spider Web kesici bir savunma gibi durmuyor.

Luffynin ezikliği bence söz konusu değil ama ;
bence de bu kadar rahat durduramamalıydı. Yeteneği sayesinde eli neye dönüşüyor olursa olsun ortada fiziksel bir Impact var, momentum var. Bunu dengeleyen momentumu bu kadar rahat sağlayamamalı. Eichiro hocanın çizdikleri bazen hiç hoşuma gitmiyor.
+MW

Durdurma yok zaten. Luffy Dofly ı artık bildiğinden büyük bir saldırı süsü veriyor, o saldırıya odaklanınca Dofly, Luffy başka bir saldırı yapıyor. Saldırısının kendisine zarar vereceğini falan düşünmüyor yani. Baştan amacı bu. :S

bhdr

+MW

Durdurma yok zaten. Luffy Dofly ı artık bildiğinden büyük bir saldırı süsü veriyor, o saldırıya odaklanınca Dofly, Luffy başka bir saldırı yapıyor. Saldırısının kendisine zarar vereceğini falan düşünmüyor yani. Baştan amacı bu. :S
Şimdi yeniden baktım haklısın.

+MW

Olabilir de kesilmese de devam edip dayanıklılığını test edebilirdi ağın.Biraz geriye savrulurdu o kadar.Riskli olacağını da düşünmüş olabilir.Açığını yakalamak için öyle geri çekti herhalde ama bunlar sökmez tabii.

Luffy'nin bodoslama devam etmemesi beni biraz şaşırttı.Bence yolda Law buna bir plan verdi onu uygulamaya çalışıyor.Belki iplerini harcat açığı bu falan demiştir.Son sahnede de onu hatırlıyor ses duyduğu falan yok.

Dofun ip limiti olduğunu sanmıyorum şimdiye kadar herif hunharca harcadı banamısın demedi. Bundan sonra aniden öyle birşey çıkması mantıklı gelmiyor. Ayrıca azcık kafası çalışan kimse g3 ü yemez. G 3 yiyenlerin istisnasız hepsi gidip o yeteneğe kafa atan tiplerdi. Dofun bunu yapacağını sanmıyorum. Zaten yavaş bir yetenek sıyrılması kolay. Luffynin her zaman asıl savaş gücü g2 olmuştur. Normalde bacaktan pompalıyordu hep. Belki bu sefer kollu bacaklı çalışıp hızını katlayabilir. Zaten 2 yıl aradan sonra Luffyde bariz bir hız artışı mevcut. İvmesini sürdürürse seri sonu Kizaruya aşık atıcak hale gelme ihtimali var.

mukonera

Dofun ip limiti olduğunu sanmıyorum şimdiye kadar herif hunharca harcadı banamısın demedi. Bundan sonra aniden öyle birşey çıkması mantıklı gelmiyor. Ayrıca azcık kafası çalışan kimse g3 ü yemez. G 3 yiyenlerin istisnasız hepsi gidip o yeteneğe kafa atan tiplerdi. Dofun bunu yapacağını sanmıyorum. Zaten yavaş bir yetenek sıyrılması kolay. Luffynin her zaman asıl savaş gücü g2 olmuştur. Normalde bacaktan pompalıyordu hep. Belki bu sefer kollu bacaklı çalışıp hızını katlayabilir. Zaten 2 yıl aradan sonra Luffyde bariz bir hız artışı mevcut. İvmesini sürdürürse seri sonu Kizaruya aşık atıcak hale gelme ihtimali var.
Hatırladığım kadarıyla Law, Doflamingo'nun ağlarını bulutlar sayesinde ürettiğini söylemişti.
Bence geri dönüş olarak tayfanın gemide kalanlarından Nami sayesinde bulutlar bir şekilde ortadan kaldırılacak ve Doflamingo'nun ağları yok edilecek.

Bu arada şaka maka Bellamy tayfaya gelecek herhalde ya :of::of::of:
Violet bizden kayıplar oldu derken Bellamy'yi gösteriyor
http://www.mangareader.net/one-piece/780/9

Hatırladığım kadarıyla Law, Doflamingo'nun ağlarını bulutlar sayesinde ürettiğini söylemişti.
Bence geri dönüş olarak tayfanın gemide kalanlarından Nami sayesinde bulutlar bir şekilde ortadan kaldırılacak ve Doflamingo'nun ağları yok edilecek.

orada her ne kadar onu gösterse de law'dan bahsediyor, bellamy'nin geleceğini düşünmüyorum

Hayır Law, Dofun bulutlara tutunarak uçabildiğinden bahsetti. Yani hava açıksa Dof açık denizde uçamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık