Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya alt tarafı bi anime, alıp da veremediğiniz ne bu kadar ben anlamıyorum ki?
İlk beş sayfadan sonrası fuzuli kavga dövüş...

Dofy olecek gibi duruma getirirse luffy law onu durduracak gecmise gidip corozanin dofa iyi bak olurmu gibi duygusal anlara az kaldi

Rosi kurtulmuş mu kurtulmamış mı bilmem ama denizcilerin kurtarmardağı kesin.Yoksa vergo denizciler içinde barınamazdı daha.

Luffy g3 ile Dofa vurmadı elini geri çekti deniyordu. Şimdi bende emin oldum. Son panelde belli oluyor dokunmuyor ipe g3 .

İlk sayfadaki ağırlıklı yorumlar: "Doffly tek eliyle koca saldırıyı zorlanmadan durdurdu, Luffy ezik." :S

İlk sayfadaki ağırlıklı yorumlar: "Doffly tek eliyle koca saldırıyı zorlanmadan durdurdu, Luffy ezik." :S
Çok saçma bir düşünce. :S Durdurmuş olsa bile buna eziklik diyemeyiz,bazı meyveler çok absürt olabiliyor.Yarın bir gün Barto'nun bariyeri neredeyse kırılamaz çıksa kim ne diyecek? Dof kıramazsa ezik mi olacak? Hater'lar iş başında fazla takmaya gerek yok. :artiz:

bhdr

Luffynin ezikliği bence söz konusu değil ama ;
bence de bu kadar rahat durduramamalıydı. Yeteneği sayesinde eli neye dönüşüyor olursa olsun ortada fiziksel bir Impact var, momentum var. Bunu dengeleyen momentumu bu kadar rahat sağlayamamalı. Eichiro hocanın çizdikleri bazen hiç hoşuma gitmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık