Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Çeviri farkı benim en çok Dofun punk hazarda gelişinde gözüme batmıştı. Dof Luffyi bıraktıkları için denizcilere fırça çekerken birinde ''Law güçlü olabilir, ama Hasırşapka sıradan bir korsan'' diyor diğerinde Lawın Shibukailiğine atıfta bulunarak ''Law farklı ama, Hasırşapka sıradan bir korsan'' diyor. Arada dağlar kadar fark var tek kelimeden.
Ben normalde Stream'i beklerdim ama bu bölüm dayanamadım. Pişman oldum tabii sonra :(
[/SPOILER]

Mesajını gördükten sonra sayıyı dikkatli bir şekilde Mangastreamden okudum. Cidden kalite farkı çok bariz. Artık direk streami bekleyeceğim. Dof serinin en sağlam villaini şu an. Yalnız güçlü saldırılar kullandığında kafesin daralması sıkıntılı. İplerinin büyük bir bölümünü kafes için harcıyor anlaşılan. Dövüşün büyük bir bölümünde kafesin daha fazla daralmaması(veya yok olmaması) için güçlü saldırılarını kullanmaktan kaçınabilir. Keşke iki tarafın da tüm gücüyle savaşabileceği bir ortam olsa.
Sen deyince dikkat ettim, hakikaten o sebepten dolayı mı acaba? Çok mantıklı aslında.
Şöyle bir şey de var: Ne kadar çok ip kullanırsa o kadar güçlü olmuyor olabilir. Luffy'nin kolunu 150 metreye kadar uzatabilmesi gibi düşün, sadece stratejik bir farklılık sağlıyordur. O kol bacak koparan saldırıları B. haki ile engelleyebildiğin bilinen bir gerçek, ipin uzunluğu veya çokluğunu bunu değiştirmeyebilir. Daha stratejik saldırmalı Dof.

Monkey :D Luffy

Geçen bölümde sanırım Sabo Dof ile Luffy'nin yanına gidiyordu umarım oraya herhangi biri ile kapışmaya değil de kendinden geçmiş gözü dönmüş(Gutts'ın berserk modu gibi) Luffy i durdurmaya gider böylesi en azından benim için epik OP için değişik olur:)

Olabilir.Örumceklerde oyle yeni ağ yapmak için eski ağını yemesi gerekiyor. Belgesel izlemenin avanajları hehehe

Evet su anda dof savunma mekanizması :kafes var dof güçsüz :D yahu adam alanı daraltıyor işte luffy de o zaman zarfı içerisinde bunu yenmek zorunda veya fuji kesecek kafesi yani dofun gücüyle ne alaka ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık