Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burgess'den bir cacık çıkacağını sanmıyorum, zaten kapasiteside yetmez, meyveyi alamadı şimdide ortalığın yatışmasını bekliyordur muhtemelen, tabii özel bir görev için göndermediyse teach.

Eğer Doflamingo aynı sayıda klon kullanamayacaksa dövüşürken bu ciddi anlamda dezavantajdır.Çünkü adam aynı anda farklı yerlerden saldırıp luffyi neye uğradığını şaşırtıyor.Kuş kafesine harcanan ipi geçtim yok edilen klonlar tekrar kullanılamazsa meyve tam potansiyle kullanılamayacak demektir.Elinden çift tabancanın alınması gibi.Magellan'ın zehir salgısının azaldığını düşünün Demon formu o kadar büyük olmayacaktır,bu durumdan farkı yok.

Red hawk meselesinde kalıcı hasar bırakmadı demek sadece Law'ın yorumu.Law orada ciddi anlamda yaralamaktan bahsediyor.Öyle birşey olmadı elbette.Olsa zaten Doflamingo o şekilde kan tüküremezdi.Ama bu hiç etkilenmedi demekte değil.Saldırının izi kaldıysa o saldırı etkili olmuştur.Çizik atamaması lazım etkilenmemesi için.Luccinin tekkai ile karşılaması gibi.

Zaten o darbeden sonra Law'ı ilk defada tek hamlede alan Doflamingo bu sefer baya uğraşıyor.Enjeksiyonda zaten Red Hawk dengi saldırıydı.Direk vurulduğu bölgeden ve ağızdan kan boşaltıyor.Bence Red Hawk'tan daha çok etkiledi ve ileride ilaç tarzı bir numarası çıkabilir.

Luffynin aldığı darbeler bunlarla bir tutulamaz yani.Harcadığı eforda Law gibi bir canavarla kapışıldığında harcanan efora denk olamaz.Ayrıca luffynin lastik olduğunu unutuyorsunuz.Kesilmediği sürece saldırıların çoğunu soğuruyor.Ben lastiğim diyen adamın vücüdu ne kadar etkilenmiş olabilir siz düşünün.Luffyde Dofun karnındaki iz gibi bariz belli olan bir izde yok gördüğüm kadarıyla.

Abi klon gücü azaltıyor denmesini anlayamadım adı üstünde klon yok olunca dof a bi artısı eksisi kalmıyor bana saçma geldi ha MW nin dediği kuş kafesi gücünü kısıyorsa o ayrı bi mesele olur ama seride gücü hiç kısılmamış gibi duran bi karakter ve meyvesi var. Adam kuş kafesi gibi ülke kapatan güç kullanıyor, iki klon, law la savaş ama hiç yorgunluk ibaresi yok meyve gücüm azaldı muhabbeti yok dofun gücü kısık savaşacak demek çok fanlık yorum geliyor bana açıkçası.

@Millennium Wizard

Hocam Dof'un klonlarını sırf eğlence için sağa sola gönderdiğini düşünürsek onun için pek önemli bir şey olmadığı ortada gibi.Ortada söylenildiği gibi bir handikap varsa bu Dof'un düşüncesizliğidir.Yollamasın etrafa salak gibi. :/ Ayrıca Luffy'nin parçaladığı klondan dolayı da buna handikap denilmez,sonuçta orada bir savaş var.Kozunu öne sürersin ve kazanıp kazanmamak,savaşın gidişatına göre değişir.Bir de madem bu kadar önemliydi,o zaman oyun oynamak yerine yanında tutsaymış klonlarını.Fakat bunlar problem değil.Çok kısa bir süre içerisinde klon oluşturabildiğini de gördük mangada.E ipi de bitecek değil ya bu adamın. :/

Law'ın yorumuna güvenmeyeceğiz de neye güveneceğiz peki? :D İz falan diyorsun da işte gösterdim Luffy'nin halini.Vücudu belediye yoluna dönmüş,iz üstüne iz var. Ya zaten koskoca Dof,tek bir saldırıyla feleği şaşsaydı Dof'a Dof demezdik.Bırakın da bir şey olmasın tek saldırıdan.Ha Law'ın saldırıya gelirsek o deldi geçti bildiğin ama ileride uyuşturucu,zehir gibi etkiler göstermezse gene çok etkisi olmamış olacak.

Uzun lafın kısası,mangada belirtilmediği sürece Dof'ta şu an hiçbir sorun yok gibi duruyor bence.Kuş kafesi de meyvesinin gücünü azaltıyor mu bilmiyorum ama öyleyse büyük sorun var demektir cidden de.Fakat sanmıyorum yine de.

Şunu da bilmediğimden,yani gerçekten merak ettiğimden soruyorum.Lastik olsa da hakili darbelerde soğurma oluyor mu?

Abi klon gücü azaltıyor denmesini anlayamadım adı üstünde klon yok olunca dof a bi artısı eksisi kalmıyor bana saçma geldi ha MW nin dediği kuş kafesi gücünü kısıyorsa o ayrı bi mesele olur ama seride gücü hiç kısılmamış gibi duran bi karakter ve meyvesi var. Adam kuş kafesi gibi ülke kapatan güç kullanıyor, iki klon, law la savaş ama hiç yorgunluk ibaresi yok meyve gücüm azaldı muhabbeti yok dofun gücü kısık savaşacak demek çok fanlık yorum geliyor bana açıkçası.
İyi de Dof'un ''Ay çok yoruldum bu klonlar beni öldürecek'' demesini filan mı bekliyorsun ?

lawın meyvesinede bakan derki bu meyvede ne varki salla kılıcı dağı taşı kes ama law diyorki kullanınca yoruluyorum diye.dofun da meyvesinin sınırı vardır,şuana kadar 3 klon harcadı(belki yorgunluk olmasada klon stoğu bitmiştir).buda dofun elindeki avantajlardan birini alıyor.Gerçi ben lawın enjeksiyon saldırısının altında bir bit yeniği çıkacağına inanıyorum ya neysye

İyi de Dof'un ''Ay çok yoruldum bu klonlar beni öldürecek'' demesini filan mı bekliyorsun ?
Law dışında meyve gücü kullandığı için yorulan tek bir karakter gösterilmedi seride. Adam höt der istediği zaman çıkarır. Yapmadığı şey değil.

He Dof, Luffye göre daha dezavantajlı çıkıyor hasar konusunda ama orda Trebol varken zaten avantaj Dofta.

lawın meyvesinede bakan derki bu meyvede ne varki salla kılıcı dağı taşı kes ama law diyorki kullanınca yoruluyorum diye.dofun da meyvesinin sınırı vardır,şuana kadar 3 klon harcadı(belki yorgunluk olmasada klon stoğu bitmiştir).buda dofun elindeki avantajlardan birini alıyor.Gerçi ben lawın enjeksiyon saldırısının altında bir bit yeniği çıkacağına inanıyorum ya neysye
Klon stoğu ne abi? Adam Luffyler ilk geldiğinde tek karede çıkarmadımı klon?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık