Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tayfa olmuş yongou seviyesinde siz içi boş diyonuz dof tayfasına tamam 2 yıl önce olsaydı bizim tayfa daha sugarı görmeden giderdi 2 yıllık eğitimin sonuçları bunlar bana göre dof'un tayfası mükemmel ötesi ama o çekilen acılar eğitimlerin sonucu bunlar daha ne kadar uraşıcak zoro kaç bölümdür taş kestiğini görmekten bıkmıştım iyi oldu artık sıra lufy'de bitsede kurtulsak şu arctan bir sene oldu .

Zoro'da zorlanmadığına göre aldığı power up az oldu. Bizim Luffy yine zorlanır yüksek bir power up alır gider bu adadan. Diğerlerinin zorlanmaması bir beni mi düşündürüyor :D Pica full beden koka yaptığına göre Luffy de güzel bir full beden yapsında içimizin yağları erisin :D

Roronoa Zoro

Kılıca Koka eklenmez diyen arkadaşlarımız :rolleyes:

Cavendish ve Kyros ta B.Koka yok, Koka herkeste yok ispatlandı

Ben ''Zoro, Vergo'yu alabilir kokasını aşabilirse. Aşmaması için bir sebep yok'' derken karşı çıkan çok olmuştu. Şimdi de demek ki Vergo'yu da alabilirmiş lafı dolanıyor. Oda Zoro'yu yüceltmeye devam edecek her zamanki gibi. Zoro konusunda haklı çıkmaya bayılıyorum.

askerden önce yazmıstım. demiştimki; e.oda, bir cok haki kullanıcısını marinefordda gösteremedi... sonrada, bunları daha net belirtmek için kokayı cıkardı diye. şimdi normal haki kullanıcılarına, ya aura ciziceksin yada yandan bir cöp, aha haki kullandı diyecek ;)

ee koka olunca, sadece siyaha boya gitsin :D o yüzden garptan, bellamye kadar bir cok kişiyi koka yapar gördük. aslında yaptıkları bir sey yok. sadece, sahip oldukları busoshoku hakiyi sertleştiriyorlar. cok fazla hakin varsa, daha fazla katman, daha güclü koka olur... az hakin varsa, koka yaparsın ama senden güclü hakisi olan adam, keser gecer seni. ha tabiki koka yapamayanlarda olucak, ama bir cok karakter, özellikle bundan sonraki epey güclülerde, bu kokayı görücez. alısmak lazım... mühim olan dedigim gibi, artık seviyesi.

bu sayıdada zoro, picayı hakisiyle ezdi gecti. bir kere, pica meyvesine güvenen bir tip, hep kacak dövüstü. birebirde, zoronun atletik yetenekleriyle asık atamaz. ikincisi hantal oldugu için, darbe almaya meyilli... ee sen gidip, 3 kılıc kullanan, asmıs kılıc ustasına geliyorum lan, hadi sende gelsene dersen... adam afedersiniz ama, eline ekmek verir gönderir :D

son olarak vergo ve picanın kıyası. picanın meyvesi, her yerde işe yaramaz. o yüzden vergo, picadan bence epey üstün bir adam. bu lawı yüceltmek yada zoroyu kücültmek için bir cıkarım degil. vergonun, full beden koka yapmasıda mühim degil. adamın hızı, hareket kabiliyeti, rokushiki bilmesi, dövüs deneyimi,g-5 in basına hem sengoku, hemde akainu tarafından layık görülmesi gibi olgularla... vergo picadan üstün adam.

o yüzden mangaka, sag kolun lafını kullandırttı. zoro, muazzam bir adam ve dahada asmıs hayvanım :cool: ama lawda öyle. burda picanın karsısında law olsaydı, terlemeden picayı nakavt ederdi. ama vergo hareket kabiliyetiyle zorladı lawı. inanın zoroda kolay alamaz vergoyu.

en nihayetinde; hasır sapka tayfasının, sag kolunun gücünü gördük. görcez bakalım, luffy ne alemde... aslında, luffynin doffyi yenmesi öyle veya böyle muazzam bir basarı. ama nasıl olacak oda mühim... anlık patlamaylamı ? , baskasının yardımıyla ( law veya sabo ) mı ? veya kayısı koparıp, allah ne verdiyse girip, tüm hüneriyle, bize gücünün doftan fazla oldugunu göstererek mi ? işte bunu merakla bekliyorum :good:

Hayır zoro koka yapıyor tek atıyor adam 5. mi 10. mu ne bölümde kullandığı tekniği kullanıyor arc 140 gereksiz bölüm çıkardı yöneticiler teke gidiyor. Hani 3. arc geçecek daha bizim tayfadan (luffy dışında) doğru düzgün bir teknik göremedik. Sanjiyi de attı sağa sola arkadaş öf .s

askerden önce yazmıstım. demiştimki; e.oda, bir cok haki kullanıcısını marinefordda gösteremedi... sonrada, bunları daha net belirtmek için kokayı cıkardı diye. şimdi normal haki kullanıcılarına, ya aura ciziceksin yada yandan bir cöp, aha haki kullandı diyecek ;)

ee koka olunca, sadece siyaha boya gitsin :D o yüzden garptan, bellamye kadar bir cok kişiyi koka yapar gördük. aslında yaptıkları bir sey yok. sadece, sahip oldukları busoshoku hakiyi sertleştiriyorlar. cok fazla hakin varsa, daha fazla katman, daha güclü koka olur... az hakin varsa, koka yaparsın ama senden güclü hakisi olan adam, keser gecer seni. ha tabiki koka yapamayanlarda olucak, ama bir cok karakter özellikle bundan sonraki epey güclülerde bu kokayı görücez alısmak lazım. mühim olan dedigim gibi artık seviyesi.

bu sayıdada zoro, picayı hakisiyle ezdi gecti. bir kere, pica meyvesine güvenen bir tip, hep kacak dövüstü. birebirde, zoronun atletik yetenekleriyle asık atamaz. ikincisi hantal oldugu için, darbe almaya meyilli... ee sen gidip, 3 kılıc kullanan, asmıs kılıc ustasına geliyorum lan, hadi sende gelsene dersen... adam afedersiniz ama, eline ekmek verir gönderir :D

son olarak vergo ve picanın kıyası. picanın meyvesi, her yerde işe yaramaz. o yüzden vergo, picadan bence epey üstün bir adam. bu lawı yüceltmek yada zoroyu kücültmek için bir cıkarım degil. vergonun, full beden koka yapmasıda mühim degil. adamın hızı, hareket kabiliyeti, rokushiki bilmesi, dövüs deneyimi,g-5 in basına hem sengoku, hemde akainu tarafından layık görülmesi gibi olgularla... vergo picadan üstün adam.

o yüzden mangaka, sag kolun lafını kullandırttı. zoro, muazzam bir adam ve dahada asmıs hayvanım :cool: ama lawda öyle. burda picanın karsısında law olsaydı, terlemeden picayı nakavt ederdi. ama vergo hareket kabiliyetiyle zorladı lawı.inanın zoroda kolay alamaz vergoyu.

en nihayetinde; hasır sapka tayfasının, sag kolunun gücünü gördük. görcez bakalım, luffy ne alemde... aslında, luffynin doffyi yenmesi öyle veya böyle muazzam bir basarı. ama nasıl olacak oda mühim... anlık patlamaylamı ? , baskasının yardımıyla ( law veya sabo ) mı ? veya kayısı koparıp, allah ne verdiyse girip, tüm hüneriyle, bize gücünün doftan fazla oldugunu göstererek mi ? işte bunu merakla bekliyorum :good:
Tamamen katılıyorum. Vergo'nun Law'ı zorladığı gerçek, ama bunu adamın kalbini elinde tutarken yaptı. Kalbi geri aldıktan sonra olanlar ortada. Ne Law'ın ne de hayvani bir kılıç ustası olan Zoro'nun üzerine öyle dayılanarak yürünmez. Adamı peynir gibi keserler. Vergo kendine fazlaca güveniyordu. Law'ın kesiş gücünün sınırlarını bilmiyordu belki de. Aynı şeyi Zoro'ya yapsa yine dilimlenirdi ama orada ölürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık