Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay be. Beklentimi karşılamaz bu bölüm diye düşünüyordum ama yetti de arttı. Meyve keser gibi kesti adamım ya. Full beden koka yapınca adam olunmuyormuş bunuda gördük.

Yeni dünyada daha ciddi hasar almadı Zoro.

Roronoa Zoro

Allah Allah Allah Allah :at:

Kral pis patladı :D

Koskoca golemi salatalık gibi doğra, ondan sonra full beden kokalı vücuda East Blue'dan kalma San zen Sekai ile tek at :D Pehhh babam peh peh peh !

Vergo dua etsin, Zoro çıkmamış karşısına. Birileri sadece Law ile geçmişi olduğundan dolayı Mingo'nun sağ kolunu Zoro'nun almadığını anlayabilmiştir herhalde artık.

Yahu Pica zorlar diyorduk, o da kof çıktı. Yeni Dünya'da Zoro'yu daha kimse terletemedi bile. Bir de tam beden koka savunmasını anında öyle bir aştı ki herif, sanırsın Law'un meyvesini kullandı. Bu adama ne olmuş? Mihawk ne yaptı buna lan.

Arkadaş ilk spoilerda gerçek bedeniyle savaşacak dediği zaman tam seviniyorken adam gibi bir Zoro vs'si göreceğiz diye bi baktım yorumlara hayal kırıklığına uğradım. Çok orjinal bir tayfa, çok zorlanacaklar diye düşünürken içi boş çıktı. İşin komiği bu tayfayı WB tayfasıyla karşılaştıranlar vardı. Neyse bari adam gibi bir Dof vs Luffy izleriz de bu yüzeysel vs'ler unutturulur bizlere.

Mr.Han

Kapak hikayesi bağlandı bir yere herhalde çeviren çevirebilecek veya herhangi bir siteden okuyan var mı ? merak içindeyim.

Yok artık adam tek attı bu demek oluyo ki full beden birine tek atabiliyosa bu adam gerçekten uçmuş vergoyuda rahatlıkla alır o zaman zoro hatta daha daha iyilerini bile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık