Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diamante cık, bana hiç öyle gelmedi, Koka yapmayan adamın gözümde pek değeri yok, adam kafasını yana çarpıp yenildi ( Diamante ) , böyle şaklaban birinin Luffy i yeneceğini düşünmen ( Dof düşündü diye ) çok komik :/

Pica ne diyor zaten Diamante ye ( Seni ezik, ne halt etmeye orda yatıyon )

Pica nın sözü herşeyi açıklar nitelikte
Madem komik buldun, bu kadar zahmete de girmeseydin açıklayacağım diye.

Yami

Doflamingo , tüm tayfasıyla birlikte bir amiral almaya aklı kesmiyordu. Nitekim bu yeni bir amiral tecrübe bakımından biraz eksik olarak görüyorum. (Fuji).:)
Neden böyle düşündüğünü şimdi anlamış oldum. Tayfası yetenekleri bakımından epey ilginç ancak haki seviyeleri oldukça kötü.
Pica gibi bir adam , full bodyli hali ile kesiliyor. Tek atmış dersem kızmazsınız sanırım ? :)
Yinede Doflamingonun ve tayfasının hurra bir amirali alabildiğine inandırmış olursak kendimizi,
Mugiwara tayfası için bir amirali alabilirler dersek ayıp olmaz.
Bu arada Mihawk'ı unutmayınız. Ona bir teşekkür borçlu Zoro. Ve böylece Mihawk'ında nasıl bir master olduğunu
ve az çok o ünvanın boş olmadığını algılamış olmalıyız. :)

Alpamis

Doflamingo , tüm tayfasıyla birlikte bir amiral almaya aklı kesmiyordu. Nitekim bu yeni bir amiral tecrübe bakımından biraz eksik olarak görüyorum. (Fuji).:)
Neden böyle düşündüğünü şimdi anlamış oldum. Tayfası yetenekleri bakımından epey ilginç ancak haki seviyeleri oldukça kötü.
Pica gibi bir adam , full bodyli hali ile kesiliyor. Tek atmış dersem kızmazsınız sanırım ? :)
Yinede Doflamingonun ve tayfasının hurra bir amirali alabildiğine inandırmış olursak kendimizi,
Mugiwara tayfası için bir amirali alabilirler dersek ayıp olmaz.
Bu arada Mihawk'ı unutmayınız. Ona bir teşekkür borçlu Zoro. Ve böylece Mihawk'ında nasıl bir master olduğunu
ve az çok o ünvanın boş olmadığını algılamış olmalıyız. :)
Mihawk gûçlü fakat burdan anlaşılması gereken Amirallerin ve.WB tümenlerinin boş adam olmadıklarıdır. Dof tayfa vs Marco ve.tümenler olmamş.

Pica yı bu kadar kolay kesmek hemde full beden kokalı halini, arkadaşın anlatmak istediği Zoro nun yaptıkları Pica yı nasıl yendiğini gördüğü için

Tabi gözünü açtıktan sonra Amiral seviyesi diyebiliriz

Sanji ise Vergo nun B.Kokasız tekmeleriyle bacağını çatlattırıyordu, umarım Big Mom un 2 adamından birini indirirde en azından idare eder olabilir

Şimdi Luffy, Doflamingo yu indirsinde o zaman Zoro nun gözünü açmasını beklemeden gerçek bir amiral seviyesi Mugiwara görürüz

(Luffy şuan amiral seviyesinde diye düşünüyorum )
Her full koka yapanın haki seviyesi aynı mıdır? Her karakterin normal vücut sertliği aynı mıdır? Full koka yapan Sabo mu full koka yapan Vergo mu daha fazla hasar verir ve kim aldığı darbeden daha az etkilenir? Pica'nın full koka yapması hakisini Vergo seviyesi yapmaz. Vergo'nun hakisini bizzat Dof övmüş, Law'un kesemeyeceğini düşünmüştür.

İkincisi Vergo'nun tekmeleri Law'u bile ciddi şekilde etkiliyor ve Sanji'nin vücudunun hasarlı olduğu gerçeği var. Sağlam Sanji'nin dövüşünü görmeden Sanji çöp ehehe demek abesle iştigal. Çünkü onu gördüğümüzde de auww deme ihtimalimiz yüksek. Neyse onun için arc sonunu bekleyeceğiz. Görmeden anlamayacak çünkü insanlar.

Ne bu ? Ne anlama geliyor bu sayılar ben anlamadım.Hükümeti parmağında oynatan,yeni dünya yer altı patronu adamın 2 baş elemanı,2 hafta da tek yedi.Ve dövüş göstermeden.Geçen hafta zaten saçmalık dedim yorum atmadım,ama bu hafta ki de artık resmen dalga geçme.Diamante sadece havaya dikenli top attı,sonra kyros geldi Allah dedi indirdi bunu.Bu mu bu herifin gücü ? Nerede teknikler nerede kan revan içinde kalma,mücadele etme.Sen adaya şekil verecek güce sahip ol ama dev şekline bürün,açık hedef ol.Sonra koka yap ama tek ye.Hemde aşırı basit bir şekilde.Zoro falan güçlü değil.Mangaka bizle billur geçti 2 haftada.Prenses dedi,kral dedi,kralın kızı anası babası dedi,bölümleri yetiştiremedi.Bu ne la.Manyak mı bu adam yerden çıkıp hedef oluyor.Bari 2 düzgün teknik gösterseydi.Zoro falan.Ne yani bu adam mr.1 ve kaku dan kat be kat güçsüz mü ? Koka lı basit teknikle ''tek'' yiyecek kadar ? Sıcam böle prenses fantazine mangaka.

rob lucci de ki tekkai ile fukara daki tekkai bir mi ? Full beden koka kestini gördük ya amiral diyen olmuş hele gözü açınca sanki power up alacak .s

Oda neden Zoro'yu kolayca yenebileceği adamlarla kapıştırıyor? İşte teori. At fav'a bekle...

Zoro bir kılıç ustası olarak gerçekten kendini çok geliştirmiş. Yeni ya da eski tekniğe bakmaksızın hayvani fiziksel güç katmış. Zorlanmadan peynir gibi kesiyor 3 arc'tır. İlk zorlandığı rakip, bu güne kadar en çok zorlandığı rakip olacak Mihawk'ı saymazsak. O rakip karşısında Haoushoku haki açacak.

Bölümü çok beğendim. Spoiler okumamıştım zaten. Zoro tam bir hayvan.:D Dövüşte pek zarar görmemesi iyi oldu çünkü arc sonu adada işler karışacak. Luffy'nin dövüşü daha çekişmeli olur. Sonraki bölüm Tontattaların maceralarını okuruz gibi geliyor.

Roronoa Zoro

Her full koka yapanın haki seviyesi aynı mıdır? Her karakterin normal vücut sertliği aynı mıdır? Full koka yapan Sabo mu full koka yapan Vergo mu daha fazla hasar verir ve kim aldığı darbeden daha az etkilenir? Pica'nın full koka yapması hakisini Vergo seviyesi yapmaz. Vergo'nun hakisini bizzat Dof övmüş, Law'un kesemeyeceğini düşünmüştür.

İkincisi Vergo'nun tekmeleri Law'u bile ciddi şekilde etkiliyor ve Sanji'nin vücudunun hasarlı olduğu gerçeği var. Sağlam Sanji'nin dövüşünü görmeden Sanji çöp ehehe demek abesle iştigal. Çünkü onu gördüğümüzde de auww deme ihtimalimiz yüksek. Neyse onun için arc sonunu bekleyeceğiz. Görmeden anlamayacak çünkü insanlar.
O sadece o arc a göre bir övmeydi, orada bulunan karakterlere göre

Aynı Dof, Diamante yi de övüyordu Luffy i yeneceğini düşünüyordu ama ne oldu? Bu işler öyle demeyle olmuyorki onu sadece o arc a göre söyledi, o arc ta Pica olsaydı belki onun için çok farklı şeyler söyleyecekti

Seride full koka yapan sadece 2 kişi gördük şuana kadar, kokası olmayan adamda gördük, bence Pica devasa boyutunun ekstrasıyla daha güçlü , senin dediğin koka örneği Pica içinde geçerli belki onunki daha güçlü nereden biliyon? Bu mantıkla gitme bence

Zoro haki yapıp uçarken gaza geldim ama bekleneni veremedi. Vurdu geçti kasmadı bile herif. Full beden kokayı paçavra gibi attı. Hala Vergo vs Zoro savunabilecek kaldı mı merak ediyorum. Sonuç olarak full beden koka adam tek yiyorsa Doftan ne görcez beklentim arttı ve tabi Luffyden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık