Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 778: Beş Numaralı Taktik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Luffy Trebo'ya tek atar, Mingo'yla baş başa kalır. Bu saatten sonra oraya kimse gitmez diyorum. Belki Karnıbahar. O da güzellik uykusundan uyanırsa.

Cavendish veya Law İkisindeen biri muhtemelen halletçek.
Gerçi Treboldan da umutlu değilim usoppun saldırısnda kaçamadıydı.
Geçen bölümdeki çizimi hatırla sağdan sola: Bellamy, Pica, Trebol ve Dof. Sormuştum acep güç sıralaması mı diye bir arkadaş inme sırası olabilir demişti ama inen Bellamy değil Pica oldu. Eskiden lider olduğu gerçeği de var. Kapıyı açık bırakmak lazım ama çok beklentim yok. Picadan güçlü olsa da yok gene tek yer. Dof tayfasının kaderi bu :D

8 dağ 9 denizde kesemeyecegim hiçbişey yok :) zoro tam bir iş bitirici olmuş net bu saatten sonra zoronun zorlanıcagı adamlar üst seviye adamlardır schibukainin 2. adamlarıymış koramirallermiş filan zoroya zerre koymaz

güç konusunda bişey demek gerekirse abartmaya gerek yok zaten zoro luffy ile herzaman yakın seviyedelerdi hala yakın seviyedeler luffy biraz üstün tabiki ama pek fark yok. ve hala amiral seviyesi adamlar degiller orasıda net.
Zoro ile Sanji denk. Kaptanla yardımcı kaptan arasında bariz fark vardır. Ha bizim tayfada bu fark daha az .

Geçen bölümdeki çizimi hatırla sağdan sola: Bellamy, Pica, Trebol ve Dof. Sormuştum acep güç sıralaması mı diye bir arkadaş inme sırası olabilir demişti ama inen Bellamy değil Pica oldu. Eskiden lider olduğu gerçeği de var. Kapıyı açık bırakmak lazım ama çok beklentim yok. Picadan güçlü olsa da yok gene tek yer. Dof tayfasının kaderi bu :D
Trebol'da bir zahmet teke gitsin artık.Ah Vergo seni gördük beklentimiz yükseldi,üst yöneticiler hüsran etti bizleri :D
Adada kıyasıya tek mücadele son vs olacak sanırsam . İki kral haki gücü görelimde en azından son vs de beklentilerim karşılansın :D

Vergo dışındaki yöneticiler bile bariz çöp, Zoro sadece Mihawk gibi geniş çaplı kesmeler atabileceğini gösterdi, Pica'nın dövüş teknikleri ve Haki'si kıyaslanmayacak derecede zayıftı.

Zoro ve Sanji halen denktir, Sanji'de aynı şekilde bu çöp yöneticileri bayıltırdı. Luffy ise bir seviye üstün olduğu Doflamingo karşılaşmasında belli olur, ne Zoro ne Sanji Luffy'ye biraz zor dokunur, hız olarak bariz üstün durumda Luffy, 2 sene önce Mihawk'ın saldırılarından sıyrılabilen, şimdi Mihawk karşısında çok rahat dövüşebilir. Zoro ile Luffy arasında bariz fark var.

Luffy=Zoro :oleyo2:
Edit: Hyouzouya elini kestirmesiydi Luffy,belki biraz kabul edebilirdim Zoronun Luffye ayak uyduramayacağını ama rahat ayak uydurur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık