Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 777 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Pica'ya tek atsın sonra gelsin bide bana tek atsın. Affedersiniz ama, Zoro'daki gelişim çok düşük. Spoliler büyük ihtimalle fake, Zoro baya yaralanmadan Pica'yı yenemez. Ağzının burnunun kırılması lazım. Her spoiler'a güven olmaz zaten. Biz zamanında burada "WB'nin tümen komutanlarından biri savaş alanına gelen Pacifistaları hackliyor, çünkü kendisinde hackleme meyvesi var" diye okumuştuk (trollemiyorum cidden böyle bi spoiler gelmişti). Yalan çıktı. Kısaca Zoro hayatta alamaz Pica'yı öyle kolau, sıfır gelişim göstermiş zaten. Sanji bile Zoro'dan daha çok geliştirmişti kendini. Ki bence Sanji, Pica'yı tekler.
Ailecek, severek takip ediyoruz.

Sanjiyi bir gösteriyorlar ellerinden big momun gemisinin direğine çivilenmiş, dayaktan her yeri kan içinde. Bunun sebebi de nami avradını yakalatmamak için kendini feda etmesi olsa. Oradan bir yere bağlayıp robini enies lobbyden kurtardıkları gibi sanjiyi de big momdan kurtarmaya çalışırlarmış, arc bossu big mom ilk yonkou olarak onu indiriyorlarmış falan of... Bunlar hayal ürünüdür.

Anlatım bozukluğunun kralını yapmışım ama anlaşılıyor herhalde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık