Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 777 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gladius, Lao G nin kağıt gibi düşmesinden sonra ''heralde yöneticilerde iş var'' diye düşünüyordum ama Diamante o kadar avantajlı konumda olmasına rağmen hemen ağzının payını aldı. Yani yöneticilerdende pek umudum kalmadı. Zoro, Picayı güle oynaya doğrasa şaşırmam bu saatten sonra.

Üye silindi 1004

Zoro, Pica'ya tek atsın sonra gelsin bide bana tek atsın. Affedersiniz ama, Zoro'daki gelişim çok düşük. Spoliler büyük ihtimalle fake, Zoro baya yaralanmadan Pica'yı yenemez. Ağzının burnunun kırılması lazım. Her spoiler'a güven olmaz zaten. Biz zamanında burada "WB'nin tümen komutanlarından biri savaş alanına gelen Pacifistaları hackliyor, çünkü kendisinde hackleme meyvesi var" diye okumuştuk (trollemiyorum cidden böyle bi spoiler gelmişti). Yalan çıktı. Kısaca Zoro hayatta alamaz Pica'yı öyle kolau, sıfır gelişim göstermiş zaten. Sanji bile Zoro'dan daha çok geliştirmişti kendini. Ki bence Sanji, Pica'yı tekler.

luzo

diamante vs kyros bi kac daha konusma gosterir, fabrikayi yikarlar cuceler, haftaya ara verir, zoro vs pica baslar ve biter :rolleyes: :cool:

Zoro, Pica'ya tek atsın sonra gelsin bide bana tek atsın. Affedersiniz ama, Zoro'daki gelişim çok düşük. Spoliler büyük ihtimalle fake, Zoro baya yaralanmadan Pica'yı yenemez. Ağzının burnunun kırılması lazım. Her spoiler'a güven olmaz zaten. Biz zamanında burada "WB'nin tümen komutanlarından biri savaş alanına gelen Pacifistaları hackliyor, çünkü kendisinde hackleme meyvesi var" diye okumuştuk (trollemiyorum cidden böyle bi spoiler gelmişti). Yalan çıktı. Kısaca Zoro hayatta alamaz Pica'yı öyle kolau, sıfır gelişim göstermiş zaten. Sanji bile Zoro'dan daha çok geliştirmişti kendini. Ki bence Sanji, Pica'yı tekler.
İki etti bakalım üçüncü kim olacak. :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık