Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 773: Çift Kişilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyve Enlerinin oluşturduğu bir liste yapılsa , " En iyi Savunma sağlayan " meyve ödülü Bariyer meyvesine gider. :T
Bariyere şekil verme ve uzuvlara yayma olayı ile tamamen yeteneği büyüttü.
Birden fazla bariyer açamaması meyvenin sınırı değilde , bartonun limitine bağlı ise daha bir dehşet.
Gerçi farketmez her halükarda mutlak savunma sağlayan tek meyve.
Onun haricinde Robin zaten güçlüydü kendini göstermeye başladı. Meyve yeteneğini geliştirerek üstün hıza kavuşmuş.
Ayrıca kapak hikayeleri hala ilgimi çekmiyor . Bakmıyorum bile.
Totalde bölüm One Piece'e göre gayet iyi. Bir bölümde meyve yetenekleri , fedakarlık , artizlik... gibi olayların gösterilmesi
fazla bile.
Haftaya ya bölüm olmaz yada boş bir bölüm gelir. Fazla şey göstermiş bu sayıda.
Aslında en iyi savunma sağlayan meyve Marco'nun Anka Zoan'ı da olabilir. Aradaki fark Marco damage yese dahi iyileşiyor, Barto ise hiç damage yemiyor. Sonuçta aynı kapıya çıkıyor ikiside.

Tayfası varmış vs anlamam, bu Barto tayfaya gelecek o kadar. Bartolar direkt tümen olarak mı katılır yoksa kendi mi gelir bilmem, ama gelmesi gerek artık. Bellamy nin gelme ihtimalinin daha fazla olması içimi parçalıyor.

Aslında en iyi savunma sağlayan meyve Marco'nun Anka Zoan'ı da olabilir. Aradaki fark Marco damage yese dahi iyileşiyor, Barto ise hiç damage yemiyor. Sonuçta aynı kapıya çıkıyor ikiside.
Bariyer hakiyle aşılabilir belki ama Marco hakili saldırı yese de iyileşir. Robin gibi güçleri olanlar da Barto'ya ulaşabilir belki. Kum torbası Marco'nun tek özelliği meyvesinden gelen savunmasıyken o konuda kolay geçilmez.

Tayfası varmış vs anlamam, bu Barto tayfaya gelecek o kadar. Bartolar direkt tümen olarak mı katılır yoksa kendi mi gelir bilmem, ama gelmesi gerek artık. Bellamy nin gelme ihtimalinin daha fazla olması içimi parçalıyor.
Konu konuyu açıyor. Karşı olmak için yapmıyorum. Tartışmak istiyorum yanlış anlama olur mu?

Mr 2'nin yaptığı fedakarlık ile Barto'nun ki sence benzemiyor mu? (büyüklük küçüklük olarak değil, tasarımsal olarak. Göze batmaları, hayran bırakmaları vs. vs.)

Roronoa Zoro

Phoenix varken şu meyveye en iyi felan diyenler olmuş. Meyve cidden çok hoş, hem ofansif hem de defansif olarak, yalnız: Yıldırım yıldırım mevesinden bile iyi değildir defans olarak.

Konu konuyu açıyor. Karşı olmak için yapmıyorum. Tartışmak istiyorum yanlış anlama olur mu?

Mr 2'nin yaptığı fedakarlık ile Barto'nun ki sence benzemiyor mu? (büyüklük küçüklük olarak değil, tasarımsal olarak. Göze batmaları, hayran bırakmaları vs. vs.)
Benziyor ben onun da gelmesini isterdim ama gelemedi maalesef oda nın ileriki olay örgüsü bozuluyordu gelseydi.Yine de mr2 nin gelmemesi bartonun gelmemesi için sebeb değil bence

Roronoa Zoro

Abi Barto tayfaya gelecek olsa tayfası kim ya ? Tayfasını mı takar adam ? Bizimkilerin wanted posterlerine bakarak gün geçiren adamın tayfası umurunda mı ki sanki ? ''Tayfası var gelmez'' cümlesi moda oldu. Tamam haklısınız tayfası olan adamlar bırakıp gelmez de adamın Law gibi Kidd gibi kendisini bağlayıcı adamları yok ki. Söylenir, söylenir de, her adam için --tayfası var gelmez-- demeyi de doğru bulmuyorum. Tayfa var, tayfa var...

Tamam da göremediğin bir şeyi nasıl tutarsın? Önceden hakuba için o kadar hızlı ki arenada kimse göremedi; Sabo bile ben zor gördüm gibi şeyler söylediler forumda.Bence hakuba hızlı ama öyle görünmeyecek kadar değil en azından bizimkiler için.
Law green bit e cc U takasa giderken ussop ve nico robini Gözlem yeteneklerinden ötürü yanına Aldı
Sonuçta hatunun Ömrü kaçmak ve arkasını kollamakla geçmiş bırakında hakubayı Görsün sezsin yakalayıp ayarı versin hakî de açsın

Roronoa Zoro

Şöyle tümen şeklinde ilerlese Hasır Şapkalar ne kuul olur be :cool: Bi' yanda Law, bi' yanda barto, arkada kavunkardeş, etraflarını sarmış Happo Donanması; Bigmam'a rajon kesmeye gidiyorlar :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık