Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cavendishin korkup bariyerin arkasına saklanıp ölme ihtimali olduğunu söylemesi bence yeterli ve mantıklı bir sebep.

Beklemediğin birşey oldumu çıkar yol aramak ve bunun böyle olmadığına inandırıyorsunuz kendinizi neyse içimden birçok şey yazmak geldi forumun genelinde gördüğüm bir durum ama en iyisi konuyu kapatmak.
İyi forumlar.
Çıkar yol aramakla falan bir ilgisi yok. Sadece çizilenden çok, söylenmiş sözlere takılınması tuhafıma gidiyor. İnsanlat olaylara tek taraflı bakmasın istiyorum. Yoksa sana "Gladius'ta "Elveda Cavendish" dediğine göre, o da saldırısının onun işini bitirebileceğini düşünmüş" diyerek destek olabilirdim. Ben sana farklı bir bakış açısı sunmaya çalışıyorum, senin ettiğin laflara bak.

Savcım cavendisi kimse yenemez mi diyorsun yoksa benim gözlerim mi kimse cavendisi yenemez görüyor? :D
Aynen öyle, 1 vs 1'de kimse yenemez Cavendish'i. :) Düşün tam punduna getirip kılıcı Cavendish'e sokacaksın adam uykuya dalıyor, pat Hakuba çıkıp tekliyor seni. Zamanını bilmiyorsun, gücünü 1 diye tahmin ettiğin adam, 10 saniye sonra sana 10'la vuruyor ve sen düşmeden durmuyor. Serideki Kizaru'dan sonraki en hızlı karakter şu anda Hakuba, görebilene aşkolsun. :)

Rebecca yüzünden iki kat efor harcıyor Kyros. Bu halde yenerse Diamante'yi Zorocular üzülecek gibi.
@Reiper
Ayrıca uykuda olduğu için gözlem hakisi sökmemeli bence.

Aynen öyle, 1 vs 1'de kimse yenemez Cavendish'i. :) Düşün tam punduna getirip kılıcı Cavendish'e sokacaksın adam uykuya dalıyor, pat Hakuba çıkıp tekliyor seni. Zamanını bilmiyorsun, gücünü 1 diye tahmin ettiğin adam, 10 saniye sonra sana 10'la vuruyor ve sen düşmeden durmuyor. Serideki Kizaru'dan sonraki en hızlı karakter şu anda Hakuba, görebilene aşkolsun. :)
Hakuba formundan çıkana kadar yatarsa rakibi sence ne olur?

Türkçe okuyunca fark ettim bu ikili zoro sanji ikilisinden daha iyi :D zoro ölsün,sanji zaten öldü... bu ikisi gelsin

Arkadaş milletle dalga geçiyor, insanlarda ciddi sanıp cevap veriyor. One aleminde ne karakterler, meyveler, hakiler ve armament'ler var ve daha nicelerinide göreceğiz ilerledikçe. Bu alemde kimse yenilmez olamaz:a:

Milet yeni bir karakter güç ve teknik görmeye dursun, hemen gaza gelinip kendinden geçiliyor, avatarlar ve imzalar değişiyor.:p

Roronoa Zoro

Ya Mahir bir tarafından element uydurma, üst düzey kiminle kapıştığını gördün de bu yorumu çıkarıyorsun? Pembe prensesin hakisine yakalanan adam mı Kizaru'dan sonra ne hızlı insan? Sonra "İnsanlar neden yorumlarımı ciddiye almii :'("

Barto ile Cavendish iyi ikili cidden. Tayfaya gelseler Hakuba formundan tayfanın çöplerini bariyiriyle korurdu Barto.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık