Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

O değile Zoro ,Happo Donanması ile alakalı olarak bir şey diyor. Onlardan biri ile dövüşebilirim ilerde bu yüzden onları unutmamalıyım gibi felan.

Caesar da gazını soluyanın öleceğini söylüyordu. Ölen birini gösterebilir misin?
Ölür ölmez önemli değil sonuçtaki oradaki Dof'un askerleri de parçalanmadı muhtemelen yaşıyordurda ama işleri bitti.
Cavendish'te kaçtığı an kendi seviyesini gösterdi kanımca.
O değile Zoro ,Happo Donanması ile alakalı olarak bir şey diyor. Onlardan biri ile dövüşebilirim ilerde bu yüzden onları unutmamalıyım gibi felan.
Mangaka Zoro gibi bir adam bile Sai'yi övdü boş adam değilm mesajı veriyor anladığım kadarıyla.
Zoro+Sai+? vs Cp0 bekliyorum bakalım ne olacak.

Ölür ölmez önemli değil sonuçtaki oradaki Dof'un askerleri de parçalanmadı muhtemelen yaşıyordurda ama işleri bitti.
Cavendish'te kaçtığı an kendi seviyesini gösterdi kanımca.

Mangaka Zoro gibi bir adam bile Sai'yi övdü boş adam değilm mesajı veriyor anladığım kadarıyla.
Zoro+Sai+? vs Cp0 bekliyorum bakalım ne olacak.
Yapılan saldırının boyutu ortada. Kim olursa olsun, mal değilse öyle bir saldırıyı yemek istemez.

Yapılan saldırının boyutu ortada. Kim olursa olsun, mal değilse öyle bir saldırıyı yemek istemez.
Kimse yemek istemez ama güçlü bir adam o saldırıdan sonra ölebileceği ihtimalinin olduğunu söylemez.
Saldırıyı yapan kişi öleceksin demiyor bak Gladius dese kendini övüyor dersin ama Cavendish dile getiriyor bunu.

Bartolomeo ile kabağın muhabbeti zoroyla Sanji gibi olmuş inşallah tayfada buluşurlar da eğlenmeye dewam ederiz

http://bato.to/read/_/293555/one-piece_v77_ch772_by_tortuga/8
Barto: Dışarda olsan kesin anında ölürdün.
Caendish: Sen beni içeri alsan böyle bir ihtimal olmazdı ucuz yırttım dediği sahne.
Buradan o anlamı çıkarmak için çok uğraşmadığını tahmin ediyorum. Neyse, istediğin gibi düşünebilirsin. Fakat sıradan adamlardan bile kan çıkarmayan bir saldırı sonucunda Cavendish gibi bir adamın öleceğini düşünmen tuhaf bir durum. Üstelik benzer bir saldırıyı daha önce görmemiş, şişen şeylerden böyle bir izlenime kapılmış da olabilir. Brook seviyesinde anca vardır deyip, geçmek en iyisi olur sanırım.

Buradan o anlamı çıkarmak için çok uğraşmadığını tahmin ediyorum. Neyse, istediğin gibi düşünebilirsin. Fakat sıradan adamlardan bile kan çıkarmayan bir saldırı sonucunda Cavendish gibi bir adamın öleceğini düşünmen tuhaf bir durum. Üstelik benzer bir saldırıyı daha önce görmemiş, şişen şeylerden böyle bir izlenime kapılmış da olabilir. Brook seviyesinde anca vardır deyip, geçmek en iyisi olur sanırım.
Cavendishin korkup bariyerin arkasına saklanıp ölme ihtimali olduğunu söylemesi bence yeterli ve mantıklı bir sebep.

Beklemediğin birşey oldumu çıkar yol aramak ve bunun böyle olmadığına inandırıyorsunuz kendinizi neyse içimden birçok şey yazmak geldi forumun genelinde gördüğüm bir durum ama en iyisi konuyu kapatmak.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık