Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Pica vs. Zoro için ''savaş sona yaklaşmış durumda'' demiş :hoo: Zoro vs. sini bu kadar erken bitirip de ne yapacak bu adam anlamadım. Diğer yöneticilerden evvel bile bitebilir bu vs. Viola'nın elf gözleri mi yanlış gördü acaba :D

Pica vs. Zoro için ''savaş sona yaklaşmış durumda'' demiş :hoo: Zoro vs. sini bu kadar erken bitirip de ne yapacak bu adam anlamadım. Diğer yöneticilerden evvel bile bitebilir bu vs. Viola'nın elf gözleri mi yanlış gördü acaba :D
Orada genel bir yargı kullanmış sanırım. Savaşlar tek bir sayfada ayrı ayrı gösterilmiş. Eşit giden çetin bir mücadele var :T
O nedenle Cool ve bitirici sözler Zoroya kalıyor. Onun belirttiği bu , savaşın akışını değerlendirmiş.
Bireysel bir bitişten bahsetmiş gibi gelmedi bana.

Roronoa Zoro

Orada genel bir yargı kullanmış sanırım. Savaşlar tek bir sayfada ayrı ayrı gösterilmiş. Eşit giden çetin bir mücadele var :T
O nedenle Cool ve bitirici sözler Zoroya kalıyor. Onun belirttiği bu , savaşın akışını değerlendirmiş.
Bireysel bir bitişten bahsetmiş gibi gelmedi bana.
Şimdi bu attığım sayfada herkesi ayrı ayrı değerlendirmiş ama Viola. Dikkat et sen de bi.. Mesela Senor vs. Franky için denk bir dövüş demiş. Diamante vs. Kyros'ta, Diamante Kyros'a sövüyor :) Karnıbaharniş de Gladius'a gardını al demiş. Yani her vs. yi ayrı ayrı değerlendirmiş. Yalnızca Zoro'nun olduğu kısma ''dövüş sona yaklaşmış durumda'' demiş. Dediğin gibi genel bir değerlendirme yapsaydı benim de dikkatimi çekmezdi ama herkese ayrı ayrı yorum yapınca, Zoro vs. sinin önce biteceği izlenimine kapıldım ben.

@ Strawhat Luffy

Valla Mistik bunu tutturursa Madam Sharliy'i geçer, o kadar söylüyorum :D Eğer öyle bir durum olursa atacağı vs. Fuji'yle olmaz ama. Belki vs. bile atmayabilir kimseyle ama başka olaylara karışabilir gibi duruyor.

Zoro vs bitince geri dönmeye çalışırken kaybolacağı için erken bitmesi normal. Öbür sayıya yense arc sonuna kadar anca diğerlerine ulaşır. :D

Roronoa Zoro

Issho'da bu vasıfsızlık varken yenilse bile şaşırmam böyle amiral olmaz olsun.
Hocam niye öyle diyorsun yav. Adamın amacı zaten shicbukaileri kazımak. Eline de fırsat geçmiş, zaten kutsalların pislik olduğunu biliyor, efor da sarf etmeden değerlendirmek istemiş fırsatı. Hazır kumarımı da oynarım demiş :) Adam zevkten dört köşe şu an, sıkıntı yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık