Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşım adamın gücü oysa o gücünü kullanacak.En etkili hareketlerinden birini kullanmaması aptallık değil mi?
Bırakılacak bir şey değil bu.Seri dengesizleşiyor böyle olunca.Bina kesen kesiş insan kesemiyorsa o darbeyi yedirmeyecek mangaka.Yerine göre etkiyi bırakması lazım.
Zamanı geldiğinde Mihawk birini cidden kestiğinde o adam sadece ufak çizik alacaksa bilmiyorum yani saçma olmayacak mı?
Maalesef sen yanlış okuyorsun veya bir şeyleri değerlendirme konusunda hata veriyorsun.
Oz'a yaptığı saldırı sence hangi saldırısıdır, mesela
bu olabilir. Peki bu denli saldırı yakın dövüşte Law gibi meyvesi olan karşı anlamı kalır mı? Anlıyor musun şartlar el vermez.

Sonra Mihawk cidden saldırmadı mı Beyazsakala ama ne oldu Jozu çizik dahi almadı. Yani olay Mihawk ta değil olay;
Senin rakibinde, bulanan şartlarda veya senin o anki tekniği hangi hırsla ve seviye ile veya hızla veya başka bir şeyle..
Yani evet isterse çizik bile almaz.
Olaya nasıl desem biraz geniş bakalım.
Yada salla gitsin.

trafalgar cok iyiydi sonunda iyi be vurus yapti doffy ye, ama luffy yi de gorebilsek iyiydi ... o degil ben tum dof takimi adadaki savaslar felan gosterilirken sanji yi de gorucez cok umutluydum, Oda beni yaniltti

Arkadaşım adamın gücü oysa o gücünü kullanacak.En etkili hareketlerinden birini kullanmaması aptallık değil mi?
Bırakılacak bir şey değil bu.Seri dengesizleşiyor böyle olunca.Bina kesen kesiş insan kesemiyorsa o darbeyi yedirmeyecek mangaka.Yerine göre etkiyi bırakması lazım.
Zamanı geldiğinde Mihawk birini cidden kestiğinde o adam sadece ufak çizik alacaksa bilmiyorum yani saçma olmayacak mı?
En guclu hareketlerden ona bakılırsa kralın hakisi diyorlar bence tamamen gereksiz zayif 5bin 10bin zayif adam etkisiz olsa nolur belkide ip baglama hareketide irade meselesi guclu olanlara islemiyordur

Yalnız law fena dayak yiyecek gibime geldi nedense :( dof reyizi kizdirdilar. ha bu arada lao g>chinjao ise law >dof o zaman madem bölüm bölüm kıstas yapioz :D bakalım gelecek sayı neler olacak

Sırf bu olay değil her konuda sıkıntı olmaya başladı seride.
Marineford'dan beri seri dengesizleşti.Haki meselesi tam anlamıyla oturmadı.
Dof niye bu Law'ı tutmuyor kardeşim?Jozu'yu durduran adam Law'ı mı tutamayacak?
Meyve gücünü veriyor adama.Oha diyoruz meyvenin gücüne bak sen sonra kullandırtmıyor.O zaman bu kadar güçlü bir meyve vermeyeceksin.Gücünü kısacaksın.
Oz'un bacağını kesen Dof.Milleti tutan dof çöp adamı bile ikiye kesemiyor.:)Kimseye ciddi hasar veremiyor.
Milleti öldürmeyeceğim diye Oda dengeleri bozuyor.Senaryo devam etsin diye dengeleri bozuyor.
Şu dakikaya kadar kimsenin ölmemesi saçmalık hele de Dof gibi bir karakter varken.
Jozu'yu durdurması Law'ı da durdurabilmesi anlamına gelmiyor.
O anki ortam,psikoloji,odaklanma,k.haki gibi bir sürü etken var. K.haki bile Dof'un o tekniğinden kaçmak için yeterli olmayabiliyor, kaldı ki Jozu orada Croco'ya odaklanmıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık