Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KK@

Şuan Luffy'nin Shanks'i almasını gerektirecek bir şey yok. Ama bu arc için diğer mesajımda belirttiğim nedenlerden dolayı Sanjilerin gelmesi için çok neden var,kaldı ki kuş kafesini çok abartıyorsunuz.Kuş kafesi balondur(evet bir KF raconu haline gelmiş olan balon kelimesini teknik için kullandım ya helal olsun).Amiral bile geçemedi, yes.Ama bir şekilde başka bir zayıflığı olabilir ve bunu da bulabilirler. Ben Momo'nun bir şekilde meyveleri zayıflatıcı etkiye sahip olduğunu ve bu şekilde kuş kafesine girebileceklerini düşünüyorum. Artı Momo Dof'u zayıflatır ve Luffy'de handikaplı biçimde tekrar yener;).Veya ne biliyim Law özel bir teknikle 1 saniye için bayıltır ve kuş kafesi kalkar falan,yani 23323 kadar şey bulunabilir kuş kafesinin kalkması için.

KK@

Şuan Luffy'nin Shanks'i almasını gerektirecek bir şey yok. Ama bu arc için diğer mesajımda belirttiğim nedenlerden dolayı Sanjilerin gelmesi için çok neden var,kaldı ki kuş kafesini çok abartıyorsunuz.Kuş kafesi balondur(evet bir KF raconu haline gelmiş olan balon kelimesini teknik için kullandım ya helal olsun).Amiral bile geçemedi, yes.Ama bir şekilde başka bir zayıflığı olabilir ve bunu da bulabilirler. Ben Momo'nun bir şekilde meyveleri zayıflatıcı etkiye sahip olduğunu ve bu şekilde kuş kafesine girebileceklerini düşünüyorum. Artı Momo Dof'u zayıflatır ve Luffy'de handikaplı biçimde tekrar yener;).Veya ne biliyim Law özel bir teknikle 1 saniye için bayıltır ve kuş kafesi kalkar falan,yani 23323 kadar şey bulunabilir kuş kafesinin kalkması için.
Sanji gelirse Big Mom"da gelir peşinden yıkarlar adayı.

Sanjiler gittiği zaman millet kalan aile üyelerini Chinjao'nun falan alacağını savundu:).Ama ben hep onların çöpleri temizlemek için olduğunu ve Sanji'nin son anda gelip Trebol'ü alacağını düşündüm ve bir yerde doğru sanki:)
Bence de nedense esir düşecek gibi geliyor ya da Pekoms ve Tamago'yu dövdükten sonra şekil bir poz verirken gösterse çok iyi olur.
Brookta gozukmuyor bayadir tayfadan soguttular
Brook, Nami, Chopper ve Sanji Sunny'deler zaten. En son Sanji "Vurma emri istiyorum Kaptan" dedi. Deyiş o deyiş ondan sonra kayıp.

Roronoa Zoro

Reiz Zouya gidecek başka yol yok ama Kidler çıkacak oradan görürsünüz. :artiz:
Kidd'in ordan çıkması tam Yeşilçamvari olur. Öyle göze batacak bir tesadüf olacağını zannetmiyorum. Kidd'in planlı olarak oraya gelmesi ise daha saçma. Kafesin adanın iletişimini de kesmesi sebebiyle orda olur bitenler hakkında bihaber olurlar. Ancak Sanji'nin Dressrosa'ya gelmesi ne kadar zor gözükse de Zou'ya gidip de eli-kolu ağlı bekleyecek adam mı lan Sanji! Kararımı değiştirdim abi. Biliyorum çok zor ama gelecek Sanji oraya :at:

Bence de nedense esir düşecek gibi geliyor ya da Pekoms ve Tamago'yu dövdükten sonra şekil bir poz verirken gösterse çok iyi olur.

Brook, Nami, Chopper ve Sanji Sunny'deler zaten. En son Sanji "Vurma emri istiyorum Kaptan" dedi. Deyiş o deyiş ondan sonra kayıp.
Dövemez ikisini.Sırf Pekoms 330 milyon ödülü.Bobbin filan adaları tek başına yakıp yıkıyomus zaten.

Unknown

Reiz Zouya gidecek başka yol yok ama Kidler çıkacak oradan görürsünüz. :artiz:
Kid de nasıl bir sapık onu anlamadım ki Big mom gemilerini mi takip ediyor bu adam :( Law ın yıpratma taktiğine bak Kid in yıpratma taktiğine bak. :D Aslında pek seçimide yok tek yıpratma olarak yiyeceklerinin ulaşımını engellemek olacaktır sanırım. :(

O değilde,arc sonunda bizim iki sıpa Dof'u dövdükleri zaman Kidlerin bunu haber aldığı yer gösterilse ve oradada BigMom bağlı şekilde bulunsa ne ezici olur ya...

Not:Tabiki buna ihtimal dahi vermiyorum.Sadece bir an aklıma geldi öylece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık