Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav nasıl aynı olsunlar?:ehe: Law delik deşik oldu,yemediği dayak türü kalmadı herifin.Sen tutup böyle birisiyle sadece yüzü çizilen ve neredeyse hiç bir hasara yol açmayan red hawk yemiş Dof'u bir tutamazsın. :/ Hatta ben Law'ın bunca şeyden sonra nasıl hala ayakta olduğunu dahi çözebilmiş değilim.
Aynı olmayabilirler ama dezavantaj ve harcadıkları enerji arasında çok fark yok.Adam kuş kafesi yaptı,kuklalarından birini başkaları harcadı.Ondan sonra ikiye bir dövüştü ve yara aldı.

Birde işin ilginç yanı smokerın suratına tek atan dofun o hamlesine karşı law koka yapıp eliyle yüzünü kapatıyor.E yahu bunu niye smoker yapamadı o zaman.Bu kadar korkak mı bu adam.Yeteneksiz de değil ki.Yada law çok güçlendi,birden D. denince mangaka dayadı power up hormonunu üstüne :/

Bu Law başka çıktı, ha şimdi Luffy'nin alması için binbir yol düşünürken veya Dofla kapışır filan diyebiliyorken Lawın kan alması normalde bunun bir çok etkeni var arkadaşlar da bahsetmiş.; Dof'un bi anlık boşluğu e verecekte karşısında bi bakıma Luffy sonra inanılmaz bi meyve onu kullanabilecek tam anlamıyla bi adam ve Dofun fazla etkisi olacağını düşünmesem de kuklarını sürekli kullanması veya red hawk yemesi yani yıpranması filan. Ama valla Law şaşırttı. ne diyem helal olsun:D
Ama şunu belirtem meyve çok iyi çok
Sonra bu kafa dede bölümün içine etmiş benim adıma bu durumun açıklaması zor olur. Eminim kendi açımdan dede bi sinirle torunlarına kadar dövecekte amam benim mangada gördüğüm karakter o tekmeği yemez ha bi anlık açık verir filan ama cık ben yakıştıramadım kendisine.
Sonra Franky ulan tamam rakibin adamın hası ama hali ortada be. Şöyle aman aman bi özelliği olsa eyvallah filan ama oda yok. Öyle resmen Senor istediği zaman savışıyor istediği zaman çayı içiyor sonrada bu tayfayla birilerin kapısını çal anca çalarsın.
Trebol olaya niye dahil olmadı adam 3 dakka oyun dışı kaldı Law'ın saldırısı ile yani bu olylar çok kısa zaman içinde gerçekleşiyor. Büyük ihtimal tam bi hamle yapacakken Trebol bu seferde Luffy onu oyun dışına atacaktır. Zaten bulunduğu ortam ona baya bi fazla.

Smoker la olan vs'sini görmedik ki bi saldırdı ne yapıyon yiğen sen diyen bi bakış attı Dof sonra yerde. Hem yapmadığını bilemeyiz veya yaptıysa bile karşılığını aldığını söylemek zor. Çünkü şahsen Law her açıdan Smokerdan üstündür.

sanırsam geçen 37 bölüm oldu diyorlardı Sanji tarafı için bunla beraber 38 oldu... Sanırsam Oda Mhp'nin 40.yılını değişik bir şekilde Sanji'yle kutlayacak :(

Unknown

Sanırım Robin, Luffylerin yanına gidiyor. Burdan kilit birşey çıkıcak. Serinin hikayesi açısından en önemli karakter kim Robin, o savaşta bir işlevi olması çok zor. Tahminim ölümün eşiğine gelecek ve Law onun için kendini feda edicek. Çünkü Law'ın o özelliği çıktı ise mutlaka kullanacaktır. Burda değilse serinin bitimine yakın kullanır. Yada Kaidoya karşı. Bakalım işkillendim biraz.
Robin ne zaman vs başlasa ufak bir iş yapıp sonra kendi işine bakıyor. Dressrosa nın tarihi gayet eski ve yazıtlar için bulunabilecek güzel yerlerden birisi tahminen yazıt vb birşey aramaya çıkmıştır.

Aynı olmayabilirler ama dezavantaj ve harcadıkları enerji arasında çok fark yok.Adam kuş kafesi yaptı,kuklalarından birini başkaları harcadı.Ondan sonra ikiye bir dövüştü ve yara aldı.

Birde işin ilginç yanı smokerın suratına tek atan dofun o hamlesine karşı law koka yapıp eliyle yüzünü kapatıyor.E yahu bunu niye smoker yapamadı o zaman.Bu kadar korkak mı bu adam.Yeteneksiz de değil ki.Yada law çok güçlendi,birden D. denince mangaka dayadı power up hormonunu üstüne :/
Smoker ın hakisi Dofly i durdurmaya yetermiydi düşünülmesi gereken konu o.. Smoker zaten Vergo dan o kadar tokat yedikten sonra ölü gibiydi.. Yapsa bile bir işe yaramazdı sağlam olsada yaramazdı gerçi ya :D

sanırsam geçen 37 bölüm oldu diyorlardı Sanji tarafı için bunla beraber 38 oldu... Sanırsam Oda Mhp'nin 40.yılını değişik bir şekilde Sanji'yle kutlayacak :(
Sanjiler gittiği zaman millet kalan aile üyelerini Chinjao'nun falan alacağını savundu:).Ama ben hep onların çöpleri temizlemek için olduğunu ve Sanji'nin son anda gelip Trebol'ü alacağını düşündüm ve bir yerde doğru sanki:)

Unknown

Sanjiler gittiği zaman millet kalan aile üyelerini Chinjao'nun falan alacağını savundu:).Ama ben hep onların çöpleri temizlemek için olduğunu ve Sanji'nin son anda gelip Trebol'ü alacağını düşündüm ve bir yerde doğru sanki:)
Senin teori şu şekilde tutar Law veya Luffy döve döve bayıltırlar kuş kafesi kalkar Sanji saraya kadar ilerler özellikle sümüklüyü bulur ve uzun bir vs sonucu yener.

Sanji başında yonko belası varken Trebol'ü alacak zamanı bulacak. Neden olmasın
Aa doğru dedin o zaman arkadaşın teorinin tutması için ilk önce Pekoms ile Tamago alması sonra geri dönmesi, kuş kafesinin kapanmasını beklemesi gerekiyor.

Senin teori şu şekilde tutar Law veya Luffy döve döve bayıltırlar kuş kafesi kalkar Sanji saraya kadar ilerler özellikle sümüklüyü bulur ve uzun bir vs sonucu yener.

Aa doğru dedin o zaman arkadaşın teorinin tutması için ilk önce Pekoms ile Tamago alması sonra geri dönmesi, kuş kafesinin kapanmasını beklemesi gerekiyor.
Sanji'nin işlevi her arc Mr Prince,yani arka planda kalıp sonlara doğru kritik biçimde ortaya çıkmasıdır.Kuş kafesi sorun değil,Oda bir şekilde icabına bakar.

Yav nasıl aynı olsunlar?:ehe: Law delik deşik oldu,yemediği dayak türü kalmadı herifin.Sen tutup böyle birisiyle sadece yüzü çizilen ve neredeyse hiç bir hasara yol açmayan red hawk yemiş Dof'u bir tutamazsın. :/ Hatta ben Law'ın bunca şeyden sonra nasıl hala ayakta olduğunu dahi çözebilmiş değilim.
Robbo luccide 3.duzende vurdugunda ilk etapta bisi yoktu bundada aynisi olucak gibi sonradan isliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık