Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 764: Beyaz Canavar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam ama benim anladığım senin orada yerini söylediğin karakter.Dalmatian ı kastettiğimi nereden çıkardın o kısmı anlayamadım.

Herneyse artık benim amacım köpek suratlı elemandan bahsetmiyorum.
Çoğu yerde köpek adı olduğu için dalmaçya köpeği olan adama "Doberman" diyorlar. Gözlüklü elamanın yanında da o var diye, öyle dediğini düşündüm.

Unknown

Çoğu yerde köpek adı olduğu için dalmaçya köpeği olan adama "Doberman" diyorlar. Gözlüklü elamanın yanında da o var diye, öyle dediğini düşündüm.
Siyah ve beyazı ayıran o adamın Dalmaçya olduğunu anlar..Ayrıca maske dememin nedeni ise Garp ın ilk başta giydiği Köpek maskesine benzettim.

Üye silindi 1004

Bu bölümle ilgili düşüncelerim çok acıklı olmasıydı. Cidden gözlerim doldu, Dof'un kardeşi ne kadar ajan olsa dahi melek gibi adam. D Clan diye çevirmiş Amerikalılar, Japon bilmediğimiz için neye denk geldiğini bilemiyorum orijinalinin. D.'lerle ilgili zibilyon tane teori var zaten. Uzaylı diyenler var, eski medeniyet diyen var. Eski hanedanlık diyen var. Bir sürü farklı teori. Büyük ihtimalle Law tüm gerçekleri biliyor. Luffy'e bu kadar oynamasının bariz sebebi bu. Law'ın geçmiş efsane acıklı, gerçi Dof'un geçmişi de pek iç açıcı değil. Emekli Sengoku az değilmiş.

bütün kutsal ejderler de bi D. takıntısı var. Tanrının düşmanları felan derken tanrı kendileri oluyor sanırım. Tek düşmanlarıda bu D. ailesi. O üzden çocuklarını bunlara karsı nefretle büyütüyorlar..

800 yıl önce ki kraliyet ailesi artık %100 D.ler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık