Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 764: Beyaz Canavar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duaların kabul oldu galiba sonunda. :D

Kardeş değil bildiğin hain çıktı bu yahu.Sanki tayfada kafasına silah dayamışlar sevmiyorsan kardeşini çek git birde gitmiş denizci olmuş.Yok law mevzularına gerek yok bu sebepler öldürülmesi için yeter de artar bile.Denizcilerdeki rütbesi baya düşük geldi ama bana bir yönetici için.Kaptandan bile düşük.
Commender kaptandan yüksekti sanırım.Ayrıca o dönemde adam daha Kuzey Mavide.Çok güçlü olduğunu sanmıyorum Dof en fazla Skypea'daki Luffy seviyesidir(en fazla o da)

Roronoa Zoro

Garp D.lerin utanç kaynağı resmen. Oldum olası sevmiyordum zaten herifi, bu bölümle iyice nefret ettim.
Seni bir öcüymüş gibi tanıtan kutsal ejderlerin git köpeği ol. Torununu bile kurtarama bu herifler için. Garp the "fist" değil Garp the "faggot"

Unknown

Ayrıca senin sandığın elemanın adı da Dalmatian. Köpeğe benziyor diye "Doberman"ı yapıştırmışsın hemen.
Nope buradada sen hatalısın.Maskeli adamdan bahsetmiyorum.Yüzünde çapraz yara olan adamdan bahsediyorum.

Benim Bahsettiğim

Senin Bahsettiğin

Garp D.lerin utanç kaynağı resmen. Oldum olası sevmiyordum zaten herifi, bu bölümle iyice nefret ettim.
Seni bir öcüymüş gibi tanıtan kutsal ejderlerin git köpeği ol. Torununu bile kurtarama bu herifler için. Garp the "fist" değil Garp the "faggot"
Ben bunca zaman boşuna mı dil döktüm savaştan sonra ne olduğunu belli etti.Adam daha seri başında köpek kıyafetiyle dolaşıyordu mesaj başından beri çok netti.

Commender kaptandan yüksekti sanırım.Ayrıca o dönemde adam daha Kuzey Mavide.Çok güçlü olduğunu sanmıyorum Dof en fazla Skypea'daki Luffy seviyesidir(en fazla o da)

Valla wikide kaptanın altında gözüküyor yanlış yazılmadıysa.

Nope buradada sen hatalısın.Maskeli adamdan bahsetmiyorum.Yüzünde çapraz yara olan adamdan bahsediyorum.

Benim Bahsettiğim

Senin Bahsettiğin
Hata yok. Ben yüzünde çapraz çizik olan adamın yerini diğer mesajda söyledim zaten. Ayrıca o adamın yüzünde maske yok, Dalmaçya Köpeği Meyvesi yemiş. Hibrit formda duruyor.

Unknown

Hata yok. Ben yüzünde çapraz çizik olan adamın yerini diğer mesajda söyledim zaten. Ayrıca o adamın yüzünde maske yok, Dalmaçya Köpeği Meyvesi yemiş. Hibrit formda duruyor.
Tamam ama benim anladığım senin orada yerini söylediğin karakter.Dalmatian ı kastettiğimi nereden çıkardın o kısmı anlayamadım.

Herneyse artık benim amacım köpek suratlı elemandan bahsetmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık