Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 764: Beyaz Canavar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devil'in şeytan meyveleriyle ilgili teorisi saçma. Oda Japoncasını kulanıyor çünkü. Deviru Furuitto dediğini duymadım her yerde akuma no mi.

Sanırım Law'ı iyileştireni buldum. Chopperın hocası Kureha. Kendisi zaten ''D'' leride biliyordu. Hatta Law zorlu bir iyileşme sürecinden geçmiş ve kurtulmuşsa onun ''D'' olduğunu bilen Kureha, Luffydeki ''D'' yi göründe onu hatırlayıp ''Demek hala yaşıyor... D'nin iradesi..'' demiş bile olabilir.
http://i.imgur.com/lY2l6ys.jpg

gitmiş olabilirler ama sanki Kureha'da başaramamış hatta ölmüş olduğunu düşünebilir. Daha sonra sonra Luffy'ı görünce bir D. ölmüş olabilir ama hala D. soyu devam ediyor demiş olabilir.

Sessizlik meyvesi sesi kesiyor ya belki de bu sesleri kesmiyor sadece içinde topluyordur, kadranlar gibi yani. Bir sure sonra topladığı sesleri aniden salarak bir ses bombası yapabilir.

Corosan harbi delikanlı adam meğer çocukarı tayfaya gelmesinler diye hırpalıyormuş. On numara adam Law'a hak verdim bu adam için intikam alınır :ühü:

Üye silindi 1004

Garp anca elalemin çocuğunu tekme tokat dövsün, Roger'ın köleliliğini yapsın. Dragon desen zaten tam bir pislik, bölücü düzen karşıtı. Zihinsel engelli oğlunu küçük yaşta yalnızlığa terk etmiş bir adam Dragon. D. demeyin bana. Kutsal Ejderler bu D.'lerden 70 bin kat daha düzgün adamlar. Kardeşinin hayalini çalmak isteyen D. var, parmaklarına kadar dövme yaptırmış D. var. Devrim ayağına travestileri tepemize çıkaran D.ler var. Dediğim gibi amacı niyeti olmadan elalemin çocuğunu döven D.ler var. En kötü Kutsal Ejder Dof, o da sıfırdan tırnağıyla dişiyle bugünlere gelmiş. Kölecilik kötüyse eğer Garp'ın Dragon'un yaptığı aileyi hiçe sayma durumu, daha büyük problem. Rosinante adam gibi adam tanıdığım tüm D.lere bedel. Ayrıca Sanji'ye benziyor, harbi öyle bi karakter vardı di mi,

Hep böyle kötü şeyler geçenler genelde tayfaya katılıyor. Law katılmaz tayfası var.Katılsa keşke...

Garp anca elalemin çocuğunu tekme tokat dövsün, Roger'ın köleliliğini yapsın. Dragon desen zaten tam bir pislik, bölücü düzen karşıtı. Zihinsel engelli oğlunu küçük yaşta yalnızlığa terk etmiş bir adam Dragon. D. demeyin bana. Kutsal Ejderler bu D.'lerden 70 bin kat daha düzgün adamlar. Kardeşinin hayalini çalmak isteyen D. var, parmaklarına kadar dövme yaptırmış D. var. Devrim ayağına travestileri tepemize çıkaran D.ler var. Dediğim gibi amacı niyeti olmadan elalemin çocuğunu döven D.ler var. En kötü Kutsal Ejder Dof, o da sıfırdan tırnağıyla dişiyle bugünlere gelmiş. Kölecilik kötüyse eğer Garp'ın Dragon'un yaptığı aileyi hiçe sayma durumu, daha büyük problem. Rosinante adam gibi adam tanıdığım tüm D.lere bedel. Ayrıca Sanji'ye benziyor, harbi öyle bi karakter vardı di mi,
Sanji?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık