Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo atarını yaptıktan sonra amiral sakin ol velet dedi ve ayarını da yaptı artık Sabo da ona göre daha dikkatli davranacaktır

Aşağı yukarı tüm vs ler başladı bi mal Usopp yatıyo ona da alıştık zaten

Bu denizciler hep böyle üst düzey adamların şahsi davranışlarından kaybediyor.
Garp, anlatmaya gerek yok
Aokiji, tembelin en önde bayrak tutanı
Kizaru, Anlatılmaz yaşanır merak ediyom şöyle tüm gücüyle, hırsıyla bi mücadelesini görebilecek miyiz?
Fuji, Lord düşmanı
ee Bi Akainu ile olur mu bu iş? Olmaz tabii :D
Akainu merkezde oturup purosunu tüttüreceğine kendisi geleymiş :D O zamanda Doflamingo açısından birşey değişmezdi bence. İlk atarında delerdi Dofu, Akainu :D

Benim anladığım kadarıyla Fuji orda kalmak istiyor yani Sabonun onu orda tutması işine geliyor. ''Ben elimden geleni yaptım engel oldular'' ayağına yatma peşinde galiba. Dofun düşmesi zaten shibukailiği kaldırmak isteyen biri için oldukça iyi bir senaryo.
İşine gelseydi o şekilde güçlü bir saldırı yapmazdı. Sabo, elemanlarını harcadıktan sonra Issho nasıl hesap veririm derdinde olmaz heralde.

İşine gelseydi o şekilde güçlü bir saldırı yapmazdı. Sabo, elemanlarını harcadıktan sonra Issho nasıl hesap veririm derdinde olmaz heralde.
Belkide kendini test etmek istiyordur. Başlarda da o tarz konuşmaları vardı. Adada kendine tek rakip Sabo zaten.

Tanrının dövüstüğü nerede görülmüş?
Dayak yemiş tanrı Enel bile var nasıl dövüştüğü nerde görülmüş.

Akainu merkezde oturup purosunu tüttüreceğine kendisi geleymiş :D O zamanda Doflamingo açısından birşey değişmezdi bence. İlk atarında delerdi Dofu, Akainu :D
Hiç oralara girmiyelimm atarına gerek kalmazdı zaten bence önce Law sonra Zoro reis giderdi öbür tarafa. Ama açıkçası ilk atarında delemezdi Dofu sadece vs atarlardı bi güzel yani bırakalım şu Akainun peşini:D Aokiji orda Dofun elini kolunu sallayarak gitmesine izin veriyorsa bu adam üper, Akainu delemezdi kısaca ilk atarında filan.
Neyse ben kaçar hem konuyu dağıtmıyak ilk sayfalardan:D

Sabo logia olmasa yamulur denmiş yorumlarda da daha meyve üzerinde bir hakimiyet kuramamış sabo meyveyi belki yarım gücünde kullanıyor mu ondan bile emin değiliz. Ayrıca Fujitora da meyve gücü olmasa o kadar yamultabilecek mi? Nerdeyse görüntü itibarıyla Beyazsakal'ın bisentosuna deprem eklemesi gibi bir kullanabiliyor Fujitora yani meyvesinde uzman. Peki Sabo daha 1-2 saat önce yemedi mi meyveyi? Ayrıca ortada Sabo'nun ezildiğini iddaa etmek bence yanlış. Kafa kafaya bir karşılaşma var ortada. Dragon'un da Amirallerden 1 adım önde olduğu bu vsnin sonucunda netleşeceğini düşünüyorum.

Sözüm meclisten dışarı arkadaşlar kimseye birşey dediğim yok sadece içime sinmeyen bir kıyaslama var forumdada arkadaşın mesajıda buna benzer oldugu için alıntıladım.
2. Adam kıyaslaması çok fazla yapılıyor işte kaptanı şukadar güçlüyse 2. Adamı kesin şu seviyededir durumundan ziyade tek kişi olarak ele alsanız daha sağlıklı olur. Çünkü hiçbirzamn güç seviyesini tutmaz bu kıyaslamalar misal beyaz sakal herkesten güçlüydü bunu kabul etmeyen pek yoktur die kesin konuştum bu adam en güçlüyse bunun ikinci adamıda muazzam güçlü olur mantıgı görüldüki mf savaşında öyle bi gerçeklik yok alayına neredeyse çöp diyenler bile oldu. O yüzden şimdide sabodan yola vıkarak dragonu yada deagondan yola çıkarak saboya seviye belirlenmesine karşıyım bireysel ele alırsanız daha elle tutulur gerçek bilgiler sunaraınız bizlere

Roronoa Zoro

Sonunda:a:
[video=youtube;Bt3DGzG1gac]http://www.youtube.com/watch?v=Bt3DGzG1gac[/video]
Olur olmadık yerde atıyorsunuz Overtaken'ı, durup dururken gaza geliyorum. Yapmayın böyle şeyler, lütfen.
Edit: Ayrıca; şu ağlak prenseslerden gına geldi artık, nerede vivi, nerede bu gerzek sürüsü. Delikanlı kızdı Vivi, kanının son damlasına kadar savaşırdı, bu salaklar köşelerine çekilip kurtarıcı prenslerinin gelmesini bekliyorlar anca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık