Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756: 4. Seviye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Sugar'dan önemli bir engel beklemiyorum. Oda'nın karakteri tekrar ortaya çıkarması bence eğlencesine. Usopp ile tekrar karşılaşınca ortaya eğlenceli anlar çıkacak. Böyle bir şeyi göz ardı etmez Oda. Ki sinyallerini de verdi zaten. Uzun burun görünce nevri döndü yavrucağın. Pica ve Sugar artık ciddiye alınmamalı bence.

İkisinden birini çıkartmakta yetenek işi

Lucci iyi bir örnek bu konuyla ilgili
Yetenek işinden ziyade bu kullanmak için kendini zorlaman gerekiyor yani uygun koşullar veya eğitmen.
Bakıyoruz Lucciye çocukluğundan beri 6 stilde eğitim almış, sonra birkaç suikast ve marangozculuk.
Hele b. haki için bence eğitim şart öyle k. haki gibi kendi kendine geliştiremezsin bu haki türünü bence

Demekki öğretmemişler :/
Luccide yetnek yok demek olmaz:D

Ne öğretmesinden bahsediyonuz yav.Hakisi uyanmış mı ki öğretsinler? Herkeste var bu güç ama çoğu kişi uğraşsa dahi uyandıramıyor bunu Ray'in söylediğine göre.Uyansa herhalde denizci doktorunun bile anlayabildiği hakiyi,birileri Lucci sende haki uyanmış diye söyler,geliştirmesini sağlayabilirdi.

Niye öğretmesinler?Adama o kadar teknik öğretirken birde o kadar logia GL'de cirit atarken.

Lucci ile ilgili söylediğin argüman geçersiz.Niye haki bilebilir çünkü Lucci.Ne alaka?Her karizma ve güçlü adamda haki mi çıkmak zorunda?
Yo karizması varda ama daha önemlisi adam koramirallerden üstün ee onlarda varsa eğitimle bunda olmama gibi bi durum yok.
Oda isterse verirdi haki türlerinden birini buna ama dediğim gibi adam için uygun koşullar ortaya çıkmadı(hakisi uyanmadı) ve eğitim farklılığı.
GL ne ya sadece geçiş yeri güçlü korsanlar için daha doğrusu güçlü olma yolunda olan korsanlar için. Sonra Cp9 suikastçi usta öyle denizci filan değil adamların herşeyi gizli onlar denizciler için değil direk hükümetin pis işleri için vardılar ve ona göre eğitim aldılar. Onalra ne korsanlardan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık