Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756: 4. Seviye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cavendish vs trebol , dimante vs kryos , law vs sugar, luffy vs doflamingo . Sugar'ı birtek law yenebilir luffy bi salaklık yapar dokunur ona oyuncak olur law room'uniçinde sugarı istediği gibi kesebilir. Law'a dokunurken law kndi yerini değiştirir

Küçük prenses antik silahlardan biri çıkabilir. Yada antik silah etkisinde bir güce sahiptir. Dofy için baya önemliymiş. Kaidoya sattığı yapay meyveleri kontrol ediyorda olabilir.
Duruma bakıyorumda dofun amacı Kk olmak gibi durmuyor . Dünyayı yoketmek için güç toplamak istiyor. Kaidoyu bu yüzden önemsiyor.

Orta şeker bir bölümdü bence.Yalnız bir şey söyleyimmi,bence şu Sugar Luffy'de dahil olmak üzere bir kaç Mugiwara üyesini oyuncağa çevirecek.:ehe:.Ancak o esnada Sanjiler gene kritik bir anda fabrikayı yok etmiş olarak geri dönüp bizimkilere yardım edecekler ve içine düştükleri binbir durumdan kurtaracaklar(Bu noktada Momo'nun büyük yardımı olacak).Yanlarında Law'ın tayfası da olacak.Bu esnada Cp0'da devreye girecek ve Law tayfasıyla Cp0'ı hallederken Luffy'e de Dof ve tayfası kalacak.Niye böyle düşünüyorum?Pek çok kişi Luffy vs Dof'un yakında başlayacağını düşünüyor.Ama bence final dövüşüne geçiş ve gelişme evresi fazla kolay oldu.Mesela Sugar'ı çok iyi kullanmadılar.Öoğunuz güncel takip ettiğiniz için size bayağı uzatılmış gibi gelsede hiçte öyle değildi bence.Hem o Sugar bi pislik yapacak.Sugar'ın vaziyeti Thriller Barkteki Perona gibi biraz.Onu da uzaktan yaptığı atışlarıyla Usopp durduracak bence.Ayrıca herif kaçmak konusundada iyi.Muhtemelen Sugar Usopp'a karşı dövüş gücü olarak kuklaları kullanır.Şimdi bana Sanji kurtarmayacakmıydı hani demeyin,onlar anahtar görevini görürken son kısmı Usopp halleder büyük ihtimalle
Fazla mı kolay oldu? Dof 2 kere luffy püskürttü ve üstüne bilmem kaç bölümdür tepeye ulaşmaya çalışıyorlar ki yolda karşılaştıkları lüzumsuz zorluklardan bahsetmiyorum bile.Aksine Dof'a ulaşması fazlasıyla zorlu oldu ve olacak da hala.

Orta şeker bir bölümdü bence.Yalnız bir şey söyleyimmi,bence şu Sugar Luffy'de dahil olmak üzere bir kaç Mugiwara üyesini oyuncağa çevirecek.:ehe:.Ancak o esnada Sanjiler gene kritik bir anda fabrikayı yok etmiş olarak geri dönüp bizimkilere yardım edecekler ve içine düştükleri binbir durumdan kurtaracaklar(Bu noktada Momo'nun büyük yardımı olacak).Yanlarında Law'ın tayfası da olacak.Bu esnada Cp0'da devreye girecek ve Law tayfasıyla Cp0'ı hallederken Luffy'e de Dof ve tayfası kalacak.Niye böyle düşünüyorum?Pek çok kişi Luffy vs Dof'un yakında başlayacağını düşünüyor.Ama bence final dövüşüne geçiş ve gelişme evresi fazla kolay oldu.Mesela Sugar'ı çok iyi kullanmadılar.Öoğunuz güncel takip ettiğiniz için size bayağı uzatılmış gibi gelsede hiçte öyle değildi bence.Hem o Sugar bi pislik yapacak.Sugar'ın vaziyeti Thriller Barkteki Perona gibi biraz.Onu da uzaktan yaptığı atışlarıyla Usopp durduracak bence.Ayrıca herif kaçmak konusundada iyi.Muhtemelen Sugar Usopp'a karşı dövüş gücü olarak kuklaları kullanır.Şimdi bana Sanji kurtarmayacakmıydı hani demeyin,onlar anahtar görevini görürken son kısmı Usopp halleder büyük ihtimalle
Usoop'un uzaktan atış yapmasına gerek yok ki. Kendini gösterse yeter. :D Kızda uzun fobisi oluştu. Uzun şeyleri uzak tutun benden diyor

Bence diğer pek çok arc'a oranla daha basit oldu.Uzatmakla basit olma olayını birbirine karıştırmayın.Arcın giriş kısmı hariç diğer arclarda film gibi kurgusu olan gelişme kısmı fazla basit oldu.Ne oldu ki?Saraya ulaşmaya çalıştılar postalandılar,ulaşmaya çalıştılar postalandılar bu kadar.Dediğim gibi güncel takip ettiğimiz için bize öyle geliyor

TheRonin@

Şu an Sugar nefret ediyor Usopp'tan,muhtemelen kendi elleriyle gebertmek isteyecektir
E ne bekliyordun ki? Croco gibi Dof'un Luffy'yi delip bir çukura atmasını mı?:S

Bence Oda'nin Sugar'i tekrardan ortaya cikarma sebebi, Luffy'nin guc gosterisi yapmasi icindir. Farkindayim suanki gidisat boyle gostermiyor ama Oda zaman atlamasindan sonraki her arcta bir guc gosterisi yaptirdi ve bu Dof savasindan once boyle bir sey yapip hem millete moral verir, hem de bizim agzimizi acik birakip iste OP bu lafini soylettirerek aylarca suren eziyetimizi iki saniyede unutturur.

CP 0 başta olmak üzere arcta çok malzeme var ama hiçbiri daha kullanılmadı.Mesela 2 büyük koz vardı ikiside Sanjilerle.Bu kozların kullanıldıktan sonra Dof'u zor duruma düşmesini sağlamadan Dof düşmez.Bu yüzden dediğim gibi olur muhtemelen
Sanji grubu diğer arca geçiş için kullanılacak gibi duruyor adaya gelmezler tekrardan.Luffy'nin emri kesin;Zou'ya gidecekler.
Cp0'dan da pek bir şey beklemiyorum.
Dof'un düşme meselesine de gelirsek eğer,Luffy düşmüş peşine zaten başka bir şeye gerek yok.:cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık