Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy tek başına Dof'u yenmesi serinin benim için bitmesi demektir net . En az 2 kişiyle dalacaklar yoksa Luffy ne yaparsa yapsın tek alamaz . Seviye farkı ortada .
Her ne kadar Luffy nin tek başına almasını istesem de katılıyorum sana ayrıca Law mingo nun meyvesini daha iyi biliyor. Yardımı daha çok olur. Hem o da mingo yu öldürmek istiyor 2 si alsa nolacak onu anlamış değilim her türlü Luffy baskın gelir zaten ama yardım şart.

Hertürlü iddasına varım kid mütefik olacak onun serideki görevi başka bişye olamaz mümkün değil. Ayrıca rakipmi kalmadı? yonkolar var bb var denizciler var yeni shicbukai var son savaşta gorosei var..
Bölüm konusunda daha fazla açılmadan cevap verip kaçayım ben.Yonkou'lar rakip falan değil tamamen yeni jenerasyonun ezip geçmesi için seriye konulmuş kişiler bunlar.Bir nevi eski nesil bunlar ve gömülmeyi bekliyorlar.

Bölüm konusunda daha fazla açılmadan cevap verip kaçayım ben.Yonkou'lar rakip falan değil tamamen yeni jenerasyonun ezip geçmesi için seriye konulmuş kişiler bunlar.Bir nevi eski nesil bunlar ve gömülmeyi bekliyorlar.
Hadi Big Mom ezsinler al senin için Kaidoda olsun amma Shank'ı zor ezerler hele Karasakal:cool:
Luffy'nin asıl rakibi Kid değil BB idir

Sence op kaç ylda biter? dofa hala 2 yada 3 arc varsa akaiunuya kaç arc var yonkolara kaç arc var.
Dediğimi anlamadın sanırım. Luffy, Dof'u şimdi dövse bile, kim bilir kaç kişiden yardım alarak ne şekilde dövecek. Yani Dof'u dövdüğünde onun gücünde olmayacak Luffy. O yüzden 2-3 ark sonra ancak Dof'un gücünü yakalayabilir.

Diğer hususta Oda, ölene kadar çizer OP'u. En az 20 yıl daha sürecektir.

+1 luffy nin güçsüz görülme nedeni işi hep gırgır alıyor saflığı felan işte ama iş teke tek vs geldimi canavar kesiliyor crcoda da dedim nasıl olacak oldu hele cp9 un o ilk baştaki halini görünce imkansız dedim oldu merak etmeyin klasik bi şekilde dof yenilmez gibi gözükecek luffy de indirecek..
Lufyynin gücünü anlamak için zoro'ya bakın 2 yada 3 tık üstünü düşünün zoro amiralle kılıç tokuşturuyor geri çekilme yok...he alırmı alamaz mı daha erken ama bu tayfanın ne kadar güçlendiğinin bi göstergesi..
luffy: 700+ ödüllü olur zoronunda 450-500 arası şeklinde olur.

700+ mı sen ne yaptın ya yanlış hatırlamıyosam bilinen en yüksek ödül 550. Luffy bi anda 700 olursa saçma olur ayrıca 400den sonra zor artıyor denildi luffy bu ark maksimum 500 olur

Tümsek kafa dedeye çöp muamelesi yapmıyorum. Çöpdü zaten adam. En heybetli haliyle Garp dan tek yumrukla harran ovasına dönüp Jubilesini yapmış bir adam işte ne demeye gözünde büyüttünki. E. Oda nın "Yeni dünyada kafa ödülleri Ahanda böyledir" deme şekli.
Allah aşkına hangi arçda Luffy Tepedeki ismi indirirken başkasından yardım aldı bir söyleyin. Dövüş sırasında araya girmeye çalışanlar oldu ama Bossu indirmede hiç etkileri olmadı. Aarlong, Don crek , Croco , Enel , Lucci, Hody. hepsinde araya biri girdi ama yenmeye hiç etkileri olmadı. Geleneği bozmayan biri E.Oda Law da aynı şekilde bir araya girer okadar.
Hiç bir arçda Luffy arç bosslarını indirirken yardım almadı tek başına dövüştü zarda olsa zorda olsa bir şekilde aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık