Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin kol gider Law da kolu yerine takar :/ Şu durumda en uygunu bu gibi.
O kolda uzar bir daha Law kesmiyor Dof kesiyor Dof:artiz: Ama harbi burdan iyi bi komedide çıkar, olayda bu salak unutur durar o kolun artık uzamayacağını:D
550 olur Luffy nin en az.

Ben Croco olayında olduğu gibi bir yolunu bulup 1 vs 1 alacağını düşünüyorum.

Onun dışında Bellamy de bir yönetici alır eşek değildir kendini öldürmeye çalışana yardım edecek kadar. Anlamıştır Dof'un şeytanlığını:D
Bellamy ölür onların karşısında, o üçlüden birini ölse yine alamaz
8 kişide kk olur artık:ehe: Dofu lawla indirme fikrinin oranı %0 bile değil luffy tek başına indirecek

@hellord
Kidle aradaki fark açılır açılacakta E. oda bu hızla 10 yıl değil 12 yıl çizse kide yinede arc ayıramıyorum.. bunlar rakip değil mütefik luffynin adamları olacak..
550 ne la hiç vermesin daha iyi keşke kuzanın ödüllü olsada bilsek o zaman daha net bi fikir oluşurdu.
Valla Luffy yardım alacak tamam bitirişi vuruşuda o yapacak son raund'a da o çıkacak ama tek başına olmaz bu iş

Unknown

O kolda uzar bir daha Law kesmiyor Dof kesiyor Dof:artiz: Ama harbi burdan iyi bi komedide çıkar, olayda bu salak unutur durar o kolun artık uzamayacağını:D

Bellamy ölür onların karşısında, o üçlüden birini ölse yine alamaz
Zaten Dof vssinden yara almadan çıkarsa saçma olur.Öyle tehlikeli bir meyvesi olan adamın illa ki birşeyleri kesmesi gerekir :artiz: Yada Parmaklarındanı kesebilir kol biraz fazla oldu :/

Ayrıca Belammy zaten Dellinger dan tokat yedi.Daha nasıl indirebilir ki bir Yöneticiyi :/

@hellord
Kidle aradaki fark açılır açılacakta E. oda bu hızla 10 yıl değil 12 yıl çizse kide yinede arc ayıramıyorum.. bunlar rakip değil mütefik luffynin adamları olacak..
550 ne la hiç vermesin daha iyi keşke kuzanın ödüllü olsada bilsek o zaman daha net bi fikir oluşurdu.
Kid Luffy'nin adamı mı?550 ne mi? Mübarek ne yaptın sen yav?:ehe:
Edit:Luffy'ler bir Yonkou indirdiklerinde anca bir amiral olur,Dof'u indirmeyle olacak iş değil bu.

Unknown

Sence luffy dofu indirdikten sonra amiralerle denk olmayacak mı? bi amiralin ödüllü olsa 550 felan olsa çok komik olurdu ace bilene 550.
Rpg değil bu seri ne yazık ki :/ "550 xp kazanıldı.Amiral seviyesi açıldı." gibi bir mantık yok.Dofly i yendiğinde sadece Dofly seviyesine gelebilecek.Eğer bir Amirali yenerse ancak Amiral seviyesi olur..Luffy sistem öyle işliyor.Dövüştüğü adamlardan her zaman bir yada iki tık aşağı da oluyor ama bir şekilde kazanarak onların gücüne ulaşabiliyor.

"Ace bilene" dediğin adam bir yonkou nun komutanı ve en sağlam meyvelerden birine sahipti.Çok komik falan olmazdı en uygun ödüllerden biri olurdu 550 :/ Kaç bekliyorsun 700-800 mü diye sorucam ama büyük ihtimal öyle bekliyorsundur :hhh:

Seri sonunda ödülü ne olucak bu adamın.Yakalayın size dünya hükümetini verelim falan mı diyecekler ?

Rpg değil bu seri ne yazık ki :/ "550 xp kazanıldı.Amiral seviyesi açıldı." gibi bir mantık yok.Dofly i yendiğinde sadece Dofly seviyesine gelebilecek.Eğer bir Amirali yenerse ancak Amiral seviyesi olur..Luffy sistem öyle işliyor.Dövüştüğü adamlardan her zaman bir yada iki tık aşağı da oluyor ama bir şekilde kazanarak onların gücüne ulaşabiliyor.

"Ace bilene" dediğin adam bir yonkou nun komutanı ve en sağlam meyvelerden birine sahipti.Çok komik falan olmazdı en uygun ödüllerden biri olurdu 550 :/ Kaç bekliyorsun 700-800 mü diye sorucam ama büyük ihtimal öyle bekliyorsundur :hhh:

Seri sonunda ödülü ne olucak bu adamın.Yakalayın size dünya hükümetini verelim falan mı diyecekler ?
Ne la o zaman Shanks'ın veya Kaidou'nun ödülü? Aklıma geldi niye ödül var bunların başında:D

Mütefiği olacak luffy nin etrafında birleşecekler son savaşta bir nevi liderleri olacak.
Bak law tayfaya katılmazsa bile artık luffy nin sağlam bi adamı oldu.
Kid dediğin adam Luffy'nin en azılı rakiplerinden birisi dostum.Müneccim değilim ama yine de bu müttefik fikrini kafandan at bence.

Unknown

Ne la o zaman Shanks'ın veya Kaidou'nun ödülü? Aklıma geldi niye ödül var bunların başında:D
Seri sonunda Luffy Shanks veya Kaidou ya tek atıcak o zaman onlarında bir krallık falan verirler ödül olarak :artiz: Hiç görmediğimiz ödül avcıları bunları yakalayıp köşeyi dönsün diye var diye biliyorum.Ama hiç görmediğimiz için emin olamıyorum :(

Luffy tek başına Dof'u yenmesi serinin benim için bitmesi demektir net . En az 2 kişiyle dalacaklar yoksa Luffy ne yaparsa yapsın tek alamaz . Seviye farkı ortada .

Adamlar sırf bir köle için 500 milyon u gözden çıkartıyor bir çırpıda.
1-2 milyar beli bi şey değildir :D

Hele Happo bile en az 10 milyar belisi vardır. :

Bir de Kid Supernovaların liderliği için kapışıyoruz gibi bi şey söylemişti. Kazanan diğerinin adamı gibi bir şey olur bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık