Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animede umarim gereksiz seyler yapmazlar bu bolumde. Bir hengame oldugu icin sacmalamaya cok musait bi bolumdu. Zaten animede gittikce dusuyor gozumden. Ben bu arc bi cucenin gelecegini dusunuyorum. O da yanlislikla gelir. Partiden sonra birilerinin biyerine girmis olarak ortaya cikar.

jimbeinin bu arc gelecegini sanmiyorum ve yanilmiyorsam bu ark tayfaya birilerinin gelecek oldugunu ima etti oda. tabi yine bizi bu tartismalara yoneltmek icin de olabilir.

Unknown

Jinbei eğer gelecek olsaydı Oda kapak hikayesi yapma gereği duymazdı.20-25 sayfayı saçma yolları gösterek mahvetmez.Şuana kadar yapılan tüm kapaklardada karakterin amacı dışında olan olayları gösterirken bunda farklı birşey olacğını sanmam..

Belki trafik kazanında ölür.Yada gelirsede Sanjilerle karşılaştırabilir Oda bu şekilde hem o kısmı anlatmaktan kurtulur hemde bir şekilde öteki arcı daha rahat bağlayabilir ama buda baya düşük bir olasılık..

Jinbei eğer gelecek olsaydı Oda kapak hikayesi yapma gereği duymazdı.20-25 sayfayı saçma yolları gösterek mahvetmez.Şuana kadar yapılan tüm kapaklardada karakterin amacı dışında olan olayları gösterirken bunda farklı birşey olacğını sanmam..

Belki trafik kazanında ölür.Yada gelirsede Sanjilerle karşılaştırabilir Oda bu şekilde hem o kısmı anlatmaktan kurtulur hemde bir şekilde öteki arcı daha rahat bağlayabilir ama buda baya düşük bir olasılık..
Sanjilerle buluşacak yoksa onların kurtulacağı yok :D

Unknown

Sanjilerle buluşacak yoksa onların kurtulacağı yok :D
Tam olarak neyden kurtulacağı yok.Şuana kadar hiç mi bir gemiden kaçmadılar ? Big mom ın o gemide olduğu garanti değil ki ben ihtimal dahi vermiyorum.Hadi Gemide diyelim Deniz savaşına nasıl bir katkısı olabilir ki ? En kötü ihtimal Coup De Burst ile kaçarlar. :/

Yine Big mom gemide diyelim Jinbei gelse nasıl bir katkısı olabilir ki ? :/

Tam olarak neyden kurtulacağı yok.Şuana kadar hiç mi bir gemiden kaçmadılar ? Big mom ın o gemide olduğu garanti değil ki ben ihtimal dahi vermiyorum.Hadi Gemide diyelim Deniz savaşına nasıl bir katkısı olabilir ki ? En kötü ihtimal Coup De Burst ile kaçarlar. :/
Coup De Burst kullanacaklarını sanmıyorum. Kurtulacakları yoktan kastım Sanji bildiğin savaşa hazırlandı :) Jinbei-C.C-Sanji üçlüsü (Big Mom gemide değilse) Rahatça kurtulurlar oradan. Ben C.C'nin de yardım edeceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık