Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Tayfaya Bellamy Barto falan gelmesin ( Bellamy renk katmaz, Barto nun kendi tayfası var takılsın ) , gereksiz karakter var zaten yeterince, gelecekse Violet gelsin güzelliği yeter ama o da gelmez muhtemelen

Bellamy mahveder la Dagama yı, Bluegilly seviyesinde adam. Bakma Dellinger e karşı koymadığına, o anın psikolojisiyle dövüşmedi, Dof un kendisini öldür emrini verdiğini öğrenince ( Yediği darbeleri takmıyordu bile, ağlıyordu Doflamingo da Doflamingo diye ) , Dellinger i alırdı bence gerçek dövüşte. Hatta o çok beğendiğiniz Barto'yu da alacaktıda Elizabello ya dua etsin hırpo :D

[
IMG]http://www.v-teamoku.com/mangas/One%20Piece/709%20-%20Kral%C4%B1n%20Yumru%C4%9Fu/11_662x960.jpg[/IMG]

Kesin olarak üstünlük sağlar mı bilemem ama, şu sahneye bakılırsa Bellamy nin bir şansı var

Şu da var tabi :ehe:

Apo ve Jeet e tek atmıştı favoriler listesindeydi B grubunda
Bellamy adam olsaydı o King Punch'tan kaçardı.Bellammy'ninde meyvesi çok müsait kaçması için.Çok güçlü bir yumruktu ama yinede kaçabilmesi lazımdı.Bellamy bir şans yakalamış Bartoya karşı ama alabilir mi bilinmez.Ayrıca Barto meyvesi yüzünden çok rahat davranıyordu.Bellamy gibi kasmıyordu kazanmak için.Adam bariyeri çekmiş rahatına bakmış.Hiç ciddi değildi arenada.Bellamy yakaladıktan sonra ciddileşebilirdi ama Elizebello izin vermedi.:D
Barto'nun amacı belliydi.Meyveyi kazanıp Luffy'e vermek.Heleki bu fanboylukla o B bloğunu her türlü kazanırdı.Birazcık ciddileşirdi,koyardı ortaya farkını ama kimse zorlamadı adamı.

Bellamy'yi Dellinger'in elindende kurtaran Barto.Dellinger geçebilirmiydi o bariyeri bilmiyorum ama geçse bile zorlanırdı baya.Barto arc boyunca bariyer açıp durdu sadece.Bir kere saldırdı onda da Elizabello'ya tek attı.Belki çok daha farklı saldırıları vardır meyvesiyle.

Roronoa Zoro

Bellamy adam olsaydı o King Punch'tan kaçardı.Bellammy'ninde meyvesi çok müsait kaçması için.Çok güçlü bir yumruktu ama yinede kaçabilmesi lazımdı.Bellamy bir şans yakalamış Bartoya karşı ama alabilir mi bilinmez.Ayrıca Barto meyvesi yüzünden çok rahat davranıyordu.Bellamy gibi kasmıyordu kazanmak için.Adam bariyeri çekmiş rahatına bakmış.Hiç ciddi değildi arenada.Bellamy yakaladıktan sonra ciddileşebilirdi ama Elizebello izin vermedi.:D
Barto'nun amacı belliydi.Meyveyi kazanıp Luffy'e vermek.Heleki bu fanboylukla o B bloğunu her türlü kazanırdı.Birazcık ciddileşirdi,koyardı ortaya farkını ama kimse zorlamadı adamı.

Bellamy'yi Dellinger'in elindende kurtaran Barto.Dellinger geçebilirmiydi o bariyeri bilmiyorum ama geçse bile zorlanırdı baya.Barto arc boyunca bariyer açıp durdu sadece.Bir kere saldırdı onda da Elizabello'ya tek attı.Belki çok daha farklı saldırıları vardır meyvesiyle.
Bellamy Dellinger le dövüşmemiş, diyorki ' Artık hayatta kalmam için bir neden yok ' çünkü hiç beklemediği bir hamle geldi Dof tan. Her ne kadar ezik bir karakterde olsa gerçek vs de Dellinger le tek taraflı vs olacağını sanmıyorum, Dellinger yense bile hasar verirdi Bellamy ona, o sayfalara bakarsan farkedersin.

Yay meyvesi ise işe yarar ama böyle binaların olduğu bir alanda, orada hızlıca hareket edebilir, keza iki yıl sonra çok daha hızlı yapar o hareketleri, arenada olduğu için yay gücünü pek hızlı kullanamaz Oda bunu gösterdi

Aynen ben Barto nun meyvesinin ilginç saldırıları olduğunu düşünüyorum. Naruto da bir mühür vardı. Piramit gibi bir şeyin içine sıkıştırıyordu küçültüyordu piramiti falan arada sıkışıyordu içeride kalan. Barto'nun bariyeri ile bu yapılabilirse çok iyi olur bence. Veya bunun gibi kendi etrafını tamamen kaplayan bariyer yapabiliyorsa savunma anlamında tayfaya seviye atlatır.

Ayrıca hayali de var Luffy'nin yanında olmak :D

Bellamy Dellinger le dövüşmemiş, diyorki ' Artık hayatta kalmam için bir neden yok ' çünkü hiç beklemediği bir hamle geldi Dof tan. Her ne kadar ezik bir karakterde olsa gerçek vs de Dellinger le tek taraflı vs olacağını sanmıyorum, Dellinger yense bile hasar verirdi Bellamy ona, o sayfalara bakarsan farkedersin.

Yay meyvesi ise işe yarar ama böyle binaların olduğu bir alanda, orada hızlıca hareket edebilir, keza iki yıl sonra çok daha hızlı yapar o hareketleri, arenada olduğu için yay gücünü pek hızlı kullanamaz Oda bunu gösterdi
Bellamy'i emri sonradan öğreniyor.Yerde pert olduktan sonra.Dellinger bunu patır patır dövmüş.Karşılıkta verememiş.Şaşkınlığını bir kenara bırakıp dövüşmesi lazımdı.Ben zaten Barto'nun Bellamy'den güçlü olduğunu söylüyorum.Dellinger ile kapışır Bellamy fakat baya zorlanır.Denk kapışırlar ama kazanan Dellinger olur.Dagama derken abarttım ama bu arc ezik gösterildi Bellamy.Ben o yüzden Dagama dedim.

Dellinger ise Barto'yu zor geçerdi.Bariyeri geçse bile Barto'yu yenemezdi.Barto'nun Bellamy'e sözlerinde baya bir ciddi duruyordu.Baya arkadaş gibi bellemişti Bellamy'yi.Adam Bellamy'yi böyle koruyorsa Luffy için Akainu'nun magma yumruğuna bile kafa atar.:D Barto'nun tayfa için yapmayacağı fedakarlık yok bence.Usopp gibi gereksizin önde gideni varken Barto gereksiz olur demek saçma.Barto bana en mantıklısı geliyor.

Yay meyvesine gelirsek arenada bina yoktu fakat durduğu yerden yükseğe zıplayamaz mı bu adam.Zıplar bence.En azından yumruktan yiyeceği hasarı azaltmış olurdu.

Dof belli çıkarmış Bellamy gözden peki Oda bu Bellamy nasıl kullanacak? Luffy'nin önüne mi atacak yarı ölü halde yoksa bunun yoksası yok sanırım Bellamy tayfaya gelmesini cidden istemem ama ışık yandı birde hırpalanırsa güzel bi Luffy burdan atağa kalkarsa yandık yurdu yok ve başımıza kalır, tek ihtimal bu adaya ben borçluyum deyip burda kalması yoksa ....
Birde bu Kafa dede pasif kaldı be sıradanlaştı tamam Cavendish önünü açtın bu kadar övdüğün Kralın hakisini verdiğin geçmişten kare sunduğun adamı ayırmalşıydı belki hala ayırabilir ama ayırmayacak gibi orda çöplerle uğraşacak sanırım bu yakışmadı dedemize bence
Belli oldu Kyros vs Diamente, Pica vs Zoro geri Trebol ve Dof kaldı ama bizde Luffy Law Barto Cavendish burda bi fazlalık var bunun çareside artık cp0 diye düşünüyorum yoksa Dofa 3'lü mü çekecekler anlamadım ki?:ehe: Fazla bizim taraf birde ben ne kadar geride kalsa dediysem bile Kafa dede var bide ama çokta ümitli değilim açıkçası.
Bizim ayol baya adam dövüyor la :ehe: Ama en iyi vs'si Zoronun tepmeği ileydi:cool:
Bölüm de azıcık Zoro azıcık Franky üstüne iki canavarları görseydik fena mı olurdu, olmazdı güzel bölüm derdik hele birde adını bırak cismi,ni unuttuğumuz kişi görünseydi :artiz:

Roronoa Zoro

Bellamy'i emri sonradan öğreniyor.Yerde pert olduktan sonra.Dellinger bunu patır patır dövmüş.Karşılıkta verememiş.Şaşkınlığını bir kenara bırakıp dövüşmesi lazımdı.Ben zaten Barto'nun Bellamy'den güçlü olduğunu söylüyorum.Dellinger ile kapışır Bellamy fakat baya zorlanır.Denk kapışırlar ama kazanan Dellinger olur.Dagama derken abarttım ama bu arc ezik gösterildi Bellamy.Ben o yüzden Dagama dedim.

Dellinger ise Barto'yu zor geçerdi.Bariyeri geçse bile Barto'yu yenemezdi.Barto'nun Bellamy'e sözlerinde baya bir ciddi duruyordu.Baya arkadaş gibi bellemişti Bellamy'yi.Adam Bellamy'yi böyle koruyorsa Luffy için Akainu'nun magma yumruğuna bile kafa atar.:D Barto'nun tayfa için yapmayacağı fedakarlık yok bence.Usopp gibi gereksizin önde gideni varken Barto gereksiz olur demek saçma.Barto bana en mantıklısı geliyor.

Yay meyvesine gelirsek arenada bina yoktu fakat durduğu yerden yükseğe zıplayamaz mı bu adam.Zıplar bence.En azından yumruktan yiyeceği hasarı azaltmış olurdu.
Dagama dan daha güçlü olan Abdullah ve Jeet e tek atıyor Bellamy, ezikte olsa o kadar ezik değil zaten, Bluegilly ayarında adam son 8 e kaldı B bloğunda, Barto yu tedirgenliştirdi en azından

Yay meyvesiyle zıplasa nereye kadar zıplayacaktı, Tüm kolezyum genişliğinde bir kralın yumruğu attı adam nereye kaçacaktı? Binaların olduğu alanda aynısı olmaz hızlı hareket eder ' Yay ' aga bu sonuçta

Gerçi haklıda olabilirsin, K.haki var göründü Luffy nin hakisini sezdi, ama K.haki si yeteri kadar iyi değil muhtemelen, darbeyi daha önce görseydi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık