Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZoroRoronoa

Kyros geçen sayı 1.seviyedeydi.Rahatça çıkıp 2.seviyeye gelmiştir.Dofun sağlam adamlarının hepsi burada zaten.Oradanda bulmuştur bizimkileri.Ben 2. ayağının niye olduğunu anlamadım.Oda herhalde unutuyor tek ayağının olduğunu.:D
Aynen çoğu şey belirsiz.

Unknown

Hacı tayfaya illa law katılacak demiyorum katılma ihtimali en yüksek kişi olarak görüyorum. Ve kabul etmediğm durum şu lawın luffye denk olayı.. deseniz tayfası var mantıklı bi açıklama oluyorda law luffye denk dersseniz olmuyor işte dofun güle oynaya aldığı lawı luffy indirecek bu nasıl denkliktir? Bariz şekilde luffy > law
Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış...
Dofly Luffy ile de güle oynaya dövüşecek.Ve bayada ezicek bunda emin ol :good: Bu adam sanki çöp biriymiş gibi konuşuyorsun.Bu kadar fan olmak sağlığa zarar bence :artiz:

Savaş falan deyince gaza getiren bir bölüm olacak sanmıştım da pek öyle değilmiş ama güzeldi yine de. Sanji Big Mom ile mi kapışıyor nerede bu adam :(

Luffy'in aslında tayfaya ihtiyacı yok her gittiği yer tayfa buna. Bildiğin çekilin yoldan Kaptan geçiyor muhabbeti döndü bölümde.
Şu arcın sonunu dört gözle bekliyorum Luffy'den taşacak hakiyi koltuğundan akainu bile hissedecek :D

Dofly Luffy ile de güle oynaya dövüşecek.Ve bayada ezicek bunda emin ol :good: Bu adam sanki çöp biriymiş gibi konuşuyorsun.Bu kadar fan olmak sağlığa zarar bence :artiz:
Sarayda zaten öyleydi Dof.Kesebilecekken-delebilecekken sadece yumruk attı Luffy'e.Sonra da Pica şutla bunları dedi.Luffy yenerse gene anlık patlamalarla yener.

Ayrıca Law Dof ile vs atmadan hemen önce Issho+Dof tarafından hırpalanmıştı.%100 sağlam olsa daha iyi dövüşebilirdi Dof ile bence.

Reversi

Ellerinde kelepçe var diye bavul mu oldu? Ne yapacak ya Luffy aldı gezdiriyor yanında ne bekliyorsun onun da amacı doffy zaten
Bak sen diyorsun kelepçeli diye şifreli bavul :S
Barto'nun bavulundan ne farkı var, tıpa tıp aynılar birini barto diğerini, luffy taşıyor tek fark bu :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık