Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc başından beri benim gözlemlediğim en az 9 kere Kyros'u çift bacaklı gördük, sizde de ne yaratıcı ruh varmış arkadaş.

Sanji tarafının bizimkilerin savaşı bittikten sonra Big Mom'a esir düştüğünü öğrenecekler ve yanındaki adamlar ve destekçileri ile Big Mom'un üstüne gidebilirler. Şahsen ben böyle bir şey bekliyorum hem tek LAw'ın %30 ihtimali de yükselir hem de buradaki destekçileri Luffy'nin Korsanlar Kralı potansiyelini tam görmüş olurlar. Belki bir ihtimal Kid, Hawkins ve Apoo ittifakı da yardımcı olabilir.

Abi çok gereksizce uzatıyor adam seriyi ya, yorumlanacak adam akıllı bir şey de vermiyor ki kaç bölümdür.
Bölümde tek sevindiğim nokta Kyros'un Diamante'ye bilenmesi ve onu öldüreceğim demesiydi. İnşallah gerçekten "öldürür". Öyle ağzı gözü dağınık bırakmaz da cidden öldürür. Artık ölebilsin karakterler yahu. :/

Abi çok gereksizce uzatıyor adam seriyi ya, yorumlanacak adam akıllı bir şey de vermiyor ki kaç bölümdür.
Bölümde tek sevindiğim nokta Kyros'un Diamante'ye bilenmesi ve onu öldüreceğim demesiydi. İnşallah gerçekten "öldürür". Öyle ağzı gözü dağınık bırakmaz da cidden öldürür. Artık ölebilsin karakterler yahu. :/
Kyros affetmez bence. Dofu ilk gördüğünde nasıl kelleye çalıştığını gördük yani. Herif çok net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık