Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof niye amiral seviyesinde olmasın ki?Meyvesinde usta klon bile yapabiliyor adam?3 hakiye de hakim.Eeee niye amiral seviyesi değil peki? :)
Dof serinin başında amiral olsaydı kimsenin burun kıvıracağını sanmıyorum.Adamda 3 haki var.Başka kimde 3 haki var?Meyvesi var mis gibi.Bir de meyvesini deli gibi geliştirmiş adam.
İssho kılıç ustası.Bir de sanırım meyveyi amiral olunca vermişler adama.Eee bu adam amiral doğal olarak da amiral gücünde.Dof'un eksiği nedir peki arkadaşlar?Fazlası var zaten de.
Bu dediklerim Sabo için de geçerli.

Ace'in denizlerde fırtına gibi estiği ölümünden önceki o 3 yılda da görev mi yapıyordu acaba Sabo. :hmm:
Sıvama konusunda Oda'nın üstüne yok. Son zamanlar gözümden fena düşmeye başladı. Resmen fanservice çalışıyor artık.
Hacı kardeşlerine ben hayattayım haberini ulaştırmak çok zor.Sırf Sabo'yu birden ortaya çıkarıp ters köşe yapayım diye akıl mantık dışı iş yapıyor.Bazen okuyucuya saygısı olmadığını düşünüyorum.Misal güncelde Sugar'ın bayılma şekli de rezaletti.Sugar'ın inmesi gerekiyordu ve indi mantıklıymış değilmiş çok umrunda değil sanırım nasılsa okunuyor.

Arkadaşım adam amiralerden korkmadı kaidodan korktu... dofun amiralerden eksiği ne? dof denizci olsa rütbesi ne olurdu? denizcilerin en büyük gücü amiraller doğru ama shicbukailer denizci değil.. shicbukailer wg ye bağlı wg nin en büyük güç sıralamasında filo amirali olan akaiunu ilk 10 girerse iyi.
Korkmadı mı?Law'ın ne dediğini unuttun heralde.Seç,beğen ya Kaido ya amiraller dedi.Ayrıca Mf savaşında da shibukailer oradaydı ama amiraller ön plandaydı.Akainu Wg'de değil dünyada ilk 10'a oynar.

Dof niye amiral seviyesinde olmasın ki?Meyvesinde usta klon bile yapabiliyor adam?3 hakiye de hakim.Eeee niye amiral seviyesi değil peki? :)
Dof serinin başında amiral olsaydı kimsenin burun kıvıracağını sanmıyorum.Adamda 3 haki var.Başka kimde 3 haki var?Meyvesi var mis gibi.Bir de meyvesini deli gibi geliştirmiş adam.
İssho kılıç ustası.Bir de sanırım meyveyi amiral olunca vermişler adama.Eee bu adam amiral doğal olarak da amiral gücünde.Dof'un eksiği nedir peki arkadaşlar?Fazlası var zaten de.
Bu dediklerim Sabo için de geçerli.
Luffy bu arc sonunda amiral mi yenmiş olacak?

Bölüm güzelmiş ya belliydi bastille nin öyle kek gibi atlayacağı Sabo da iyi yamultmuş yanlız, bu Fuji meteor falan indirmeye çalışıyor ayrıca Fuji nin gözleri mi açıldı kör değilmiymiş o adam ben mi yanlış gördüm. O tünelde ki kesin doffy kendisi ama ne alaka niye tünele gelmiş psikopat :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık