Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Dorobo Neko sevdim seni zoro yu yüceltmiyosun bakalım ilerde de umarım aynı görüşleri paylaşırız :D
Yüceltmek mesele değil ki .Herkesin yaptığı çok yüce hareketleri oldu sonuçta. Ben abartanları anlamıyorum zoro ya zoro yani büyütülcek bir tarafı yok aksini söyleyenlere de ne diyeceksin herkesin kendi fikri :D

En geç 1-2 arc sonra, Zoro'nun gücünü anlarız. İlerde en az Rayleigh seviyesinde olacak Zoro. Adamı bu kadar ezmeyin.

En geç 1-2 arc sonra, Zoro'nun gücünü anlarız. İlerde en az Rayleigh seviyesinde olacak Zoro. Adamı bu kadar ezmeyin.
Yeti Cool kardeşler aklını aldı Zoro'nun, daha ne kadar ezilebilir ki? :/ Bir de müneccimlik yapıp ileride şöyle olacak ha, ona göre yorumlayın demek bana mı tuhaf geliyor sadece? :S

Cavendish'i yedirmeyiz yalnız. Onu çekemeyen net erkek güzeli olduğu için çekemiyordur! Kıskanmayın adamı.:D
Neyse ciddi yorumlamak gerekirse;
Oda Luffy-Law ve Zoro ile aynı karede çizmiş. Hakuba sahnesine koca bir bölüm ayrılmış ve övdürülmüş manga karakteri tarafından.Hala da güçsüz diyenler var.
Oda daha ne yapsın güçlü görmeniz için? Şu 4'lüyü çizdiğine göre Dof'un ana adamlarından birini alıcak demek ki Cavendish.
Zoro vs Pica var.
Luffy vs Dof var.
Law vs ? belli değil.(Ama önceden Vergo'yu aldı bunu sayabiliriz)
Cavendish'e de ya Trebol kalıyor ya da Diamente.
Asıl Cavendish Trebol veya Diamente'yi Cavendish olarak alırsa olay çıkacak forumda.:D
O zaman da Hakuba'nın seviyesini tartışırız.=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık